Skocz do zawartości

Piłka nożna


floo

Jaki Wynik meczu Portugalia - Polska  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Wynik meczu Portugalia - Polska

    • Wygramy
      19
    • Przegramy
      22
    • Remis
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co będziesz gadał, jak awansujemy pierwszy raz do Euro

 

Nic nie będzie

gadał
bo tego nie dożyje.

 

a Ty jesteś najlepszy żeby się mierzyć z skali światowej z innymi???

 

a Ty jesteś najlepszy żeby oceniać innych jako zakompleksionych krytykantów ?

 

Floo miśku daj już na luz bo sie za bardzo utożsamiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie muszę ci wchodzić... w... bo jesteś tutaj dłużej czy masz więcej postów...

 

wolność słowa - na tym polega demokracja...

 

to Ty wychodzisz z założenia że gdy ktoś myśli inaczej niż Ty to jest gorszy...

 

i nie mam obowiązku się z tobą zgadzać... mam swoje zdanie...

 

to że mam odmienne zdanie niż Ty to twój problem, bo Ja do nikogo nie mam pretensji...

 

chyba jednak trafiłem, trzy razy piszesz do mojego zdania... przypisałem to do atmosfery tego forum, nie do konkretnej osoby...

 

sorry nie bierz tego do siebie, będzie dobrze, następnym razem będę popierał twoje zdanie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzisz z założenia że gdy ktoś myśli inaczej niż Ty to jest gorszy...

jesteś w błędzie, cieszy mnie to bo powinnismy miec odmienne zdania - wiesz po części nie było by forum gdyby wszyscy się zgadzali.

 

to że mam odmienne zdanie niż Ty to twój problem, bo Ja do nikogo nie mam pretensji...

 

Widzisz ale ja nie mam pretensji do nikogo, poprostu taki kraj i taka mentalność.

 

sorry nie bierz tego do siebie, będzie dobrze, następnym razem będę popierał twoje zdanie...

 

tyle że wogóle mi na tym nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONKEY ON YOUR BACK wszystko w granicach zdrowej dyskusji, nie lubię obrzucać się miechem i besztać nawzajem...

 

 

co do naszego kraju to my za dużo narzekamy, jeśli ktoś nie wierzy to jedźcie na Ukrainę i zobaczycie różnicę...

 

fakt mają lepsze stadiony, jednak mam myśli komfort życia społeczeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONKEY ON YOUR BACK wszystko w granicach zdrowej dyskusji, nie lubię obrzucać się miechem i besztać nawzajem...

 

mam jeszcze zachowane od Ciebie wiadomości więc sobie daruj :)

 

Wiesz może i narzekamy na nasz naród ale nie ma się co dziwić, poprostu pogodziłes się z losem przegrańca w naszym kraju, ja za wszelką cenę sie z tym nie utożsamiam.

 

Wracając do piłki - nie chodzi mi o samą grę, bo patrząc na inne drużyny to nawet coś potrafimy - wiesz co mnie denerwuje - to jak środki masowego przekazu wszystko nagłaśniają, jak było z małyszem ? był super mistrz do czasu kiedy przestał mieć szczęście, tak samo jest w piłce - a powinnismy tak spasc na sam koniec tabeli żeby zobaczyli i zastanowili się nad postępowaniem.

 

Ukraina - zależy od kątu patrzenia, przykład ? wiesz jakie wczasy możesz mieć za 200 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze zachowane od Ciebie wiadomości więc sobie daruj :)

Wiesz może i narzekamy na nasz naród ale nie ma się co dziwić, poprostu pogodziłes się z losem przegrańca w naszym kraju, ja za wszelką cenę sie z tym nie utożsamiam.

 

 

zostaw sobie na pamiątkę, wydrukować ci, powiesisz sobie nad łóżkiem, będziesz rozpamiętywał jak Piechniczek przy kominku... :D

 

buhaha pogodziłem się ???

 

doskonale sobie radzę i mam wyższe cele i nie muszę się tym chwalić...

 

nie muszę się lansować i chwalić...

 

to co robie robie dla siebie...

 

komu się jeszcze poskarżysz???

 

po prostu tacy jak ty mnie bawią i to do łez....

 

"mam jeszcze twoje wiadomości - kolekcjoner hehe" i kto tu jest ZAWISTNY??? MONKEY ON YOUR BACK CHCE BYĆ JEST BYSTRY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj żebyś się nawet nie uśmiechnął
spoko, nie uśmiechnę się chociaż pewnie nawet nie będzie takiej potrzeby... a jeżeli się usmiechnę to tylko z radości, że pewna grupa ludzi (piłkarzy) dobrnęła do swego celu o którym marzyła, ja juz niestety tej satysfakcji nie bede miał, bo wiem ze mistrzostwa w naszym wykonaniu to dziki fart...

 

co do naszego kraju to my za dużo narzekamy, jeśli ktoś nie wierzy to jedźcie na Ukrainę i zobaczycie różnicę...
tyle ze my nie mamy szczycić się tym ze jesteśmy lepsi od ukrainy... może kiedys poszczycimy się tym że jesteśmy lepsi od anglii? hiszpanii? niemiec?

 

pozdrawiam&peace;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wątek cytatowy-ja tam wam tylko powiem,że moim zdaniem rację ma po trochu każdy z was (niezła dyplomacja co?;D), drużyna nie jest najlepsza, a my nie jesteśmy Francją czy Anglią, ale jak widać czasem naszej drużynie się coś udaje, a Wałęsę, Papieża i Skłodowską kojarzy prawie cały świat;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... wiesz to przykre, jednak prawda jest taka że Polska ruszyła naprzód od momentu otrzymania pierwszych dotacji jeszcze przed przystąpieniem do Unii.

 

Czy w Anglii, Hiszpanii czy Niemczech, komunizm był na taką skalę jak w Polsce, czy Ukrainie ???

 

Niemcami opiekowali się Amerykanie, Polską Rosjanie.

 

chcesz dowodu, popatrz na różnicę we wschodnich i zachodnich Niemczech przed upadkiem muru.

 

Polska ruszyła do przodu po latach 90. Europa po wojnie.

 

Jak mamy być lepsi jak nasi specjaliści wyjechali do Anglii i im pomagają się rozwijać.

 

i tak przekaz, looknij ilu rosyjskich(z innych krajów też) naukowców pracuje w USA, na amerykańskich uczelniach itp. bo USA daje nieograniczone możliwości...

 

Unia dała i zabrała...

 

A wspominając Małysza, cenie tego faceta jako b.dobrego, ambitnego sportowca który osiągnął maks możliwości przy takich środkach jakie miał. (Niemcy mają super tunele do testów itp. i nie mają teraz skoczków, okazało się że oglądalność spadła i nie ma już takiej liczby sponsorów, po prostu u nich dba sie o to żeby cały czas był ktoś na topie i bił tą oglądalność, popatrz z iloma skoczkami zmierzył sie Małysz, gdzie oni teraz są, błysneli jak gwizdki i ich nie ma. Ktoś kto nie szanuje Adama za jego osiągnięcia ma naprawdę kompleks, bo przeszkadza im, ambicja tego człowieka. Bądź tak ambitny by co sezon zmierzyć się z nowym zawodnikiem, przy takich warunkach jakie ma Małysz...

 

Fenomen tego człowiek polega na jego uporze i konsekwencji. O mało się nie załamał, a tu takie skok. Już kilka lat temu wypisywali że Małysz się skończył. A Ja go nie przestanę cenić bo dziś przegrał, bo już nie jest najlepszy.

 

z Michalczewskim to samo... popełnił błąd jednak osiągnął na ringu wielki sukces...

 

 

Polacy to idealiści, tylko nie patrzą na siebie i na to że sami popełniają błędy... Jesteśmy ludźmi i błędy popełniamy, tylko akceptacji więcej w nas samych, pokory i szacunku do bliskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to co wy tu wyczyniacie w tym wątku, jest domeną Polaków- nie tylko narzekactwo, ale też umiejętność postrzegania i analizy świata-przeciętny amerykański młodzieniaszek, nie ma pojęcia gdzie jest Europa na mapie i interesują go tylko imprezki, laseczki i deska surfingowa- przez trudności jakie przeżywał kraj wytworzył nam się bardzo dojrzały i analityczny sposób widzenia świata- z tego jestem dumna!

Dla tego mamy kupę świetnych lekarzy specjalistów-i niech wreszcie biedacy dostaną podwyżki! Czy ekonomistów...

 

ps:aby offtopa nie było:

http://www.youtube.com/watch?v=xxssMoLwLhw

mmm...już są na youtubie-choć to nie to samo;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do piłki - nie chodzi mi o samą grę, bo patrząc na inne drużyny to nawet coś potrafimy - wiesz co mnie denerwuje - to jak środki masowego przekazu wszystko nagłaśniają, jak było z małyszem ? był super mistrz do czasu kiedy przestał mieć szczęście, tak samo jest w piłce - a powinnismy tak spasc na sam koniec tabeli żeby zobaczyli i zastanowili się nad postępowaniem.

:)

 

No to napisz w końcu raz a wyraźnie, że chodzi ci wyłącznie o popieprzone media, a nie o to, że nie warto się cieszyć z sukcesów, bo właśnie tak odbierałem wszystkie twoje posty- jak wielkie pesymistyczne zrzędzenie kogoś kto uważa, że jego rodacy nie są w stanie nic nigdy w życiu osiągnąć. Nic tylko się powiesić. Zgadzam się, że media zachowują się okropnie wywołując podobne reakcje u niektórych, dających się łatwo sterować, ludzi. To jest złe. Ale dlaczego przez caly czas podejmujesz tu próby lansowania pesymistycznego postrzegania świata. Napisałeś gdzieś, że patrzysz na to realnie, ja uważam, że jest to postrzaganie wręcz skrajnie pesymistyczne. Twoje posty są smutaśne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topek, hk, Hindus, Kuba dajecie czadu nie ma co ;) To już jest pesymizm do kwadratu. Albo poprostu Wasza niechęć :P Hehe...

 

Trzeba patrzeć realnie... Wygraliśmy z Finami 17 razy a przegraliśmy tylko 3 ;) A Nasza forma od ostatniego meczu z nimi znacznie się zmieniła ;)

 

Będzie 2:0 lub 2:1 dla Nas oczywiście... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topek nie przecze temu co napisałeś, bo nie da się uktyć, że reprezentacja Finlandii jest lepsza niż kiedyś. Nie zmienia to jednak faktu, że w tym momencie jest słabszą drużyną od Naszej.

Na starcie eliminacji Nasza ekipa była w znacznie słabszej formie niż jest teraz i też chyba podeszli do tego meczu zabardzo pewni siebie. Tym razem chyba tak nie będzie ;)

 

Jeśli polacy zagrają na 100% swoich aktualnych możliwości to nie ma mowy o przegranej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności