Skocz do zawartości

Wiz: osiedle Opole


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Normalnie projekt to porażka totalna... aż szkoda pisać. Te budynki są okropne.

A jeśli chodzi o same wykonanie wizki to ładnie, ale jak na Ciebie to taki średniak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komin to dobra sprawa, jak ktoś będzie nawalony wracał to domu to łatwiej trafi kierując się na komin. Wizki ok, widziałem kilka lepszych spod twojej ręki, w paru miejscach niedopracowane, ludzie latają na trzecim. Nocny widok fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem dlaczego panowie tak tu słodzą ale patrząc na inne Twoje wizualizacje te wydaja sie niedopracowane. Lampy i ławki mocno chromowane odbijaja tą zieleń od podłoża że hej, gdzieniegdzie mocne przepalenia, ludzie latają, piasek płaski. Ogólenie wydaje mi sie że trzeba dopacować je w PS-ie bo sam render budynku ok.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem skomentować ze arch do bani ale przeczytałem po chwili twoj wstęp :P więc nei wiem co powiedzieć bo jedno ma wpływ raczej na drugie... wiz ładna, jest troszke niedopracowanych elementów ale ja bym był zadowolony bo ogolnie to większość na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOG, to chyba strefa budowy dopiero ;) takie pierwsze wrażenie.

 

Wizki jak zwykle superos, jedynie ujęcie nocne mi nie podchodzi, konkretnie temperatura świateł, w zdjęciach nocnych światła zawsze są silnie zabarwione na "pomarańczowo" więc dla mnie, Twój render wygląda nieco nienaturalnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie temperatura świateł, w zdjęciach nocnych światła zawsze są silnie zabarwione na "pomarańczowo"

 

Vorek, są lampy ktore świecą bardzo zimnym światłem, czyli wysoką temperaturą i takie najładniej oświetlają drzewka od spodu. Celowo takie zastosowałem.

 

spoczko wyglada :) az chce sie tam zamieszkac :]

Max, piłeś coś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiedle - ło jezu

 

wizualizacja - ladna choc rzeczywiscie patrzac na twoje poprzednie to srednio, kolory moglyby byc bardziej nasycone

 

----

edit: na kazdym kroku przekonuja mnie (wiec pewnie maja racje) ze te kolory to sprawa moich oczu/monitora, wiec jednak nie twojej viz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności