Skocz do zawartości

zmiana patefonu


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jako, ze zmieniam tel mam kilka pytan odnosnie 2 modeli tel. Teraz mam k750i i tak mnie naszlo zeby zmienic na cos troszke lepszego. Jest jeden wymog musi miec lepszy aparat niz to co posiadam aktualnie.... Wiem ze aparaty w tel to ogolnie kupka, ale czasami strzele sobie fote jak jestem gdzies w plenerze ;) Wiec wybralem sobie 2 modele tel k800i i samsung sgh-u700. MIal ktos doczynienia z tymi tel ?? osobiscie wybralbym k800i z przyzwyczjenia do sony erykow, ale moze samson tez moze mnie milo czyms zaskoczyc ?? ma ktos porownanie zdjec tych 2 modeli tel ?? szukalem na necie ale jakos malo, albo poprostu szukac nie umiem :/ Pomoze ktos ?? Z gory wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bierz k800i :) mam polecam, sprawuje się świetnie

 

3,2 aparat jest jak na kom. naprawde niezły. Sam telefon bardzo ładnie spasowany, w dodatku ma szybkę ze szkła mineralnego (Brawo SE) i się nie rysuje, od 3 miesięcy noszę go w kieszeni z kluczami i nie ma żadnej rysy. Wyświetlacz 320x240 jest wypasiony na maxa ;) matryca pozwalająca na przeczytanie czegokolwiek nawet w mega słoneczny dzień. Całkiem niezła bateria :)

 

Samsung robi dobre telewizory ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja do eryków sie nie moge przekonac.....jakos mi te telefony nie lezą, tak jak motor-z-rollą, ja samsunga mam, tyle ze zgh-e350e, wyglada jak zabawka, i niestety po roku stal sie zabawką, cos samsung nei dporacowal tej rozsuwanej klapki i klawisze nie dzialaja!:( mimo tego i tak polecam samsunga! BARDZO dobry soft maja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chveti ani to ani to nie ma symbiana :] mialem juz brac eryka juz wszystko bylo ustalone a tu samson mi taki tel zapodal :/ Zastanawiam sie teraz powaznie nad samsungiem bo z tego co widze to na allego chodza troszke wyzej niz eryki wiec jakby sie nie spodobal albo cos bylo nie tak to zawsze moge wymienic :D jakby ktos jeszcze mial porownanie/test to bylbym bardzo wdzieczny i obdziele rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakula czemu ?? mam od ponad roku se i ani razu mi sie nie zwiesil, bateria trzyma sporo, wygodne jak dla mnie menu, joy dziala caly czas :] Ja widze same plusy :D Znowy samson troszke cienki jest a ja mam to do siebe ze o tel za bardzo nie dbam i czasami zdarzy mi sie go upuscic czy czyms przygniesc ewentualnie usiasc na nim ;) To teraz mam prosbe do Marcina albo Hindusa ;) Mozecie cyknac fotke tego samego miejsca w dzien i w nocy z lampa itp ?? sa na necie foty eryka, ale wolabym takie "normalne" , codzienne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewinął mi sie przez lapki samsung d900 , kiepska bateria pozatym spoko . Teraz mam se w810i bo dlugo trzyma i mozna posluchac muzyki (aparat jest dla mnie nieistotny) , chociaz dwa dni temu wylalem na niego szklanke wody i cos zaczyna swirowac ;) ... K800 robi nawet niezle zdjecia (oczywiscie jak na tel ) ale bateria przez ten wiekszy wyswietlacz trzyma krotko ... jak widac ja stawiam na zywotnosc baterii i od czasu do czasu muzyczke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co zmieniać telefon na zabawkę? :)

 

raczej telefon z symbianem to zabawka :p imo telefon to do dzwonienia i pisania smsów służy raczej. reszta to tak naprawde dodatki z których się praktycznie nie korzysta. no dobra odtwarzacz mp3 czasami sie przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz pisania smesow i dzwonienia to wlasnie odtwarzacz mp3 i filmy sa najwazniejsza rzecza :) nie wyobrazam sobie telefonu bez tego ;) 7 godzin w pociagu sobie tym umilam i super sie ciesze ze bateria mi trzyma 10 godzin slychania mp3 i 8 godzin ciaglego ogladania filmow, a komorexa mam jakiegos no name :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie posiadam Sony ericssona W850i i moge go szczerze polecic a w dodatku ten wspanialy wyglad i cudowna wysowana klapka :) :) :) swietna empetrojka a na dodatek fotki tez niczego sobie:

 

jedna z fotek:

9fe278446c9e930em.jpg

 

PS: telefon niesamowicie solidny :) upadal juz z 2 - 3 m na beton i nic :) jak nowy :) tylko ochraniacz plastikowy sie troszke poobijal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiam nad k800i, ale w kontekście w880i.. i mam dylemat, bo w 880i jest malutki, 1GB karta gratis, a k800i to duże bydle z ładnymi fotkmi... hmm.. ciężki orzech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie posiadam Sony ericssona W850i i moge go szczerze polecic a w dodatku ten wspanialy wyglad i cudowna wysowana klapka :) :) :) swietna empetrojka a na dodatek fotki tez niczego sobie:

 

jedna z fotek:

9fe278446c9e930em.jpg

 

PS: telefon niesamowicie solidny :) upadal juz z 2 - 3 m na beton i nic :) jak nowy :) tylko ochraniacz plastikowy sie troszke poobijal :)

 

Wrzucam zdjecie z mojego noname ;)

 

a1.jpg

 

Moze nie jest super ale imo daje rade ;)

 

Hindus no pewnie ze tak, jak juz mowilem ja odkladam kapustke ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój eryczek z przed 2-óch lat k chyba300 i czy jakoś takoś strzelał tak:

 

zdjcie88ba0.jpg

 

zdjcie72pq5.jpg

 

zdjcie120as1.jpg

 

 

zdjcie2540wc9.jpg

 

 

zdjcie190vm2.jpg

 

zdjcie8bq4.jpg

 

 

zdjęcia okej, ale felerny problem to miało z rozdziałką, dało się to wyciągnąć tylko w 3dmaxie jako teksturę- i wtedy była w miare :D

co do naprawdę juz porządnych aparacików w komach to SPVałki polecam, ale jeśli nie możesz se wziąść jej na firmę, to lepiej już za tą cenę se kupić fajny aparacik cyfrowy...

wracając do tematu, z tego co słyszałam to k800i ma całkiem przyjemny aparacik, lepszą rozdziałkę od poprzednich więcej opcji i jakiejś czułości na kolory

pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam N6681 i pewnie zmienie na cos innego jak ten sie rozpadnie bo jestem z niego bardzo zadowolony. jedyny mankament to brak radia ale mam karte 1GB wiec sie masa mp3 miesci.

tel oczywiscie z symbianem czyli jest masa roznego softu z czego najwazniesze to tomtom i xlator (slowniki).

 

co do SE to paru znajomych kupuje tylko ta marke i musze przyznac ze zdjecia robia niezle ale jesli chodzi o tel to tylko NOKIA, do zdjec lepiej uzywac aparatu.

 

moja propozycja telefonu to NOKIA E70:

nokia_e70_silber.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mda2.jpg i nie narzekam, Windows mobile wiec softu jest dużo, wyświetlacz wręcz ogromniasty, można spokojnie filmy ogladać, strony wyswietlają się fajnie, komórka działa jak powinna, można emulować sobie psx wiec i grać jest w co (400@510procek robi swoje), wszystko fajnie tylko aparat VGA i moja wymęczona bateria :/ (mda2i ma już coś ponad 1mgpixela).

 

Polecam gdy chcesz mieć coś wiecej niż telefon komórkowy, jesli jednak tylko wysyłasz smsy, dzwonisz i zdjęcia robisz - to zainwestuj w tanią cyfrówke.

 

A wracając do tematu, to ten samsung wygląda całkiem w pipke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności