Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A4 2008


ReflectVision

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko pięknie ładnie ale czemu zamieszczasz screny ekranu a nie rendery modelu. Bo prawie na każdym obrazku widać napis perspectiv i jak ludzie maja komentować to skoro na tych obrazkach widać poszarpane przerwy pomiędzy karoseria itd.

 

Model może i będzie ładny ale na renderze a nie na screnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie ale czemu zamieszczasz screny ekranu a nie rendery modelu. Bo prawie na każdym obrazku widać napis perspectiv i jak ludzie maja komentować to skoro na tych obrazkach widać poszarpane przerwy pomiędzy karoseria itd.

 

myslisz ze na renderze widac wszystkie bledy? jezeli tak to sie mylisz

 

nielot-> ok 12h na dzien.

 

dzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny i dobrze że pokazałeś siatkę. Teraz się przyczepię ale podkreślam że jest to tylko takie czepianie na siłę bo i bez tego model jest świetny mianowicie nie podoba mi się siatka nad przednim nadkolem po obu jego stronach zamiast dwóch trójkątów dał byś tam czworokąty poprzez połączenie tych dwóch trójkątów krawędzią biegnącą nad nadkolem i byłoby na 100% czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no, napisz, że tydzień chociaż. Później jakiś nierozgarnięty zleceniodawca będzie chciał od każdego model za 3 dni. ;)

Oczywiście model super. Jednak coś się gnie w miejscu gdzie rowek tylnych drzwi przecina tylne nadkole. :)

Mogę się mylic, ale wiem, że to się dośc często zdarza w tym miejscy. Sam miałem z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności