Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A4 2008 - ReflectVision


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwszy i drugi jako tako daje rade reeszta juz niezabardzo... Ładby material felgi opon :] Nop i jeszcze tylne siwatla tez ładne, ale reszte musisz dopracowac :] Lakier musi miec wiekszy kontrast moim zdaniem tzn teraz mimo tych przepalen wydaje sie taki za jasny ?? nie wiem jak to okresilic ;) tak jakby zbyt jednolicie oswietlone ;) pozdrawiam

Btw cos mi obiecales ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, modelingu nie ma co komentować - światostwo ;-)

Co do rendera... klimacik fajny, kolorystyka dobra, choć zgodzę się z Bubu, że lakier możnaby dopracować. I chyba nie jest to kwestia oświetlenia - bo wydaje się być okay - tylko właśnie lakieru. Gdyby się z nim jeszcze troszkę pobawić efekt mógłby być lepszy... tak mi się przynajmniej wydaje ;-)

AA szwankuje również gdzieniegdzie (naprzykład na pierwszym renderku koło bocznych lusterek)...

Ale za to dobre są shaderki plastiku (osłona chłodnicy naprzykład) i kół ogólnie - baaardzo mi się podobają ;-)

 

Tak czy inaczej kawał dobrej roboty wykonałeś, także: GRATULACJE!!!

pozdr :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komentarze

chcialem uzyskac fajny klimat rodem renderow audi tego typu http://img.netcarshow.com/Audi-A4_2008_800x600_wallpaper_52.jpg

ale widac po komentarzach ze nie wyszlo, jestem do niczego

moze jeszcze powroce do tego audi ale narazie sobie odpuszcze

 

jeszcze raz dziekuje za komentarze i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak odwalić kawał dobrej roboty i stwierdzić, że:

jestem do niczego
bo pare osób stwierdziło, że lakier trzeba poprawić. Ktoś tu się chyba komplementów domaga :-P

Fajnie jakbyś jeszcze nad nim posiadział. Nie odpuszczałbym, jesteś zbyt blisko "ideału" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komentarze

chcialem uzyskac fajny klimat rodem renderow audi tego typu http://img.netcarshow.com/Audi-A4_2008_800x600_wallpaper_52.jpg

ale widac po komentarzach ze nie wyszlo, jestem do niczego

moze jeszcze powroce do tego audi ale narazie sobie odpuszcze

 

jeszcze raz dziekuje za komentarze i pozdrawiam

 

eee tam biadolisz :). Jak poswiecisz tyle czasu ile poswieciles na nauke modelowania to bedziesz robil rownie dobre rendery co modele ! a moze i mniej czasu. Nie poddawaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poswiecisz tyle czasu ile poswieciles na nauke modelowania to bedziesz robil rownie dobre rendery co modele ! a moze i mniej czasu.
do 40-stki sie wyrobie haha

 

dzieki panowie

 

Robert - proporcje takie jak na blueprintach prosto od audi wiec nie moze byc skopane

calosc moze faktycznie za szybko ale w tym roku mam nagonke, ciesze sie ze duzo rzeczy udalo mi sie skonczyc i przelamac bariere wiecznego siedzenia w WIP.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez użalania, tylko do pracy! trening czyni mistrza;) popracuj nad renderem, powodzenia

 

i jeszcze tak mi zapadło w pamięć więc pokaże...

Robert - proporcje takie jak na blueprintach prosto od audi wiec nie moze byc skopane

hehe uwierz mi ze blueprinty w wielu przypadkach klamią, trzymaj sie fotek

 

i co pan na to panie ReflectVision aka qba??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, całkiem fajne renderki ale doczepiłbym się oświetlenia... jest dosyć płaskie. Polecam porenderować najpierw model z białym materiałem i znaleźć dobre ustawienie świateł tak, żeby wydobyć jak najwięcej głębi i kontrastów a dopiero potem przejść do lakieru i odbić :)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Modelik super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności