Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Shelby GT500 2007 WAŻNE INFO W ŚRODKU (2 str.)!!!


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie no ja cię zabiję ... co z tego ,że czasu nie masz ja też nie. Jesteśmy w podobnej sytuacji bo też gimnazjum.... ja z viperem stoję w miejscu i hugo wie kiedy go skończę ale nie poddaje się od tak... a znając życie to nie wrócisz do tego autka... tak to już jest jak coś a właściwie render tudzież model odłoży się na później.

Nie nooo zabije cię ! model wypas a render se na odpierdziel zrobić... to tak jakbyś ten cały czas poświęcony modelowaniu zmarnował. Oczywiście to czego się nauczyłeś i jest twoje, podobnie satysfakcja z wspaniałego modelu, ale co z tego jak nowak tego nie zrozumie i oceni to co zobaczy? szkoda szkoda ...

 

PS: Materiały i sam pomysł ok ale ten drugi plan do dupy... o to w sumie chodzi w skrócie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Wziąłem je sobie do serca (przynajmniej tak mi się zdaje :]) i zmieniam otoczenie :) Może nie studio, ale most wywalam i o nim zapominam :)

Proszę już tutaj nie komentować, ja narazie informuję, że jutro usunę ten wątek (dopiero jutro, żeby ktoś wiedział, że wątek cudownie nie znikł :)) i w najbliższym czasie założę nowy z mam nadzieję lepszym renderem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tą pracke a na poprzednie twoje pracki to masakra, bardzo duży postęp :)

1 ujęcie bardzo mi się podoba i proszę cię nie rób studia :( bo to się juz robi nudne , ja bym tą scenke rozbudował zrobił jakąś autostradę pod mostem jakieś tam duperele typu znaki czy coś i tło jakieś daj, jest fajnie a może być super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności