Skocz do zawartości

Asan Games Studio Present


Asan Games Studio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

autko fajne bardzo, ale nie potrzebnie ta wklejka zdjeciowa z szumem na dachu i masce, zwykły reflection to juz dzis za mało :], a polycount jaki tego jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sobie, w sumie ciężko coś więcej powiedzieć bo nie ma ani siatki ani poly countu, i jeszcze silnik od R8 ;) to do jakiegoś projektu gry wyścigowej? jak tak to ja się chętnie dołącze chociaż mało mam wolnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było w speedzie, zaraz pokopie

tu jest w testowych :

CBA czuwaj

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=625912&postcount=3058

 

swierkijb1.jpg

 

 

 

 

hahahahahahah, niemożliwe

 

 

 

HEHEHE to właśnie ta osoba ten grafik dla mnie to wykonał dla niewierzących możecie się spytać że on dla mnie pracuje.A więcej o pracy pod nr GG:3381947

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest foliage z maxa?
- troche mi się przykro zrobiło, może to nie jest drzewko na poziomie Lis'a ale chyba foliage z maxa wyglada jednak gorzej.

 

hmm właśnie znalazłem ten topik ku mojemu zdziwieniu. kurcze no sam nie wiem co pisac, choinkę oczywiscie popełniłem ja (czyt wymodelowalem, oswietlilem i wyrenderowalem) i fakt ze sie tu pojawiła również mnie dziwi. to miał byc jakiś taki model testowy (na całość poświęciłem moze z 2h czasu) i teoretycznie miał pokazać ile potrafie szybko wymodelować. (chodziło o jakis projekt non-profit, ogłoszenie jest gdzies w dziale "Inne ogłoszenia") ale na miły Bóg nie myślałem ze to ktoś będzie pokazywał na forum Oo (a tym bardziej się tym chwalił) - no w kazdym bądź razie powinna ta osoba przynajmnieij wczesniej zapytac mnie o zdanie (erm?! jest raczej kiepskie na temat tego krzaczka)

 

troche nie profesjonalne podejście osoby z którą się kontaktowałem do tego wszystkiego skłania mnie powoli do zastanowienia czy to w ogóle ma sens (tzn współpraca). no nic się zastanowię.

 

p.s - wiem ze 85k poly to sporo, ale powiedziano mi "bez ograniczen" no to zrobiłem bez ograniczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem tacy co dają ogłoszenie że robią gre i szukają grafików za free się dziwią że tak mało chętnych...ja bym poprosił najpierw "pracodawce" o podanie ile ma lat ;)

 

 

acha już wiem, ze to Kacper się zarejstrował pod nowym nickiem ale adresu gg nie zmienił

temat można zamknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że ta tt'tka znajdzie się tu na forum.

Jakość renderu pewnie, że pozostawia wiele do życzenia, ale na niej właśnie próbowałem poznać mental ray'a, a szum na dachu i masce to przede wszystkim brak AA - to załatwiłoby sprawę. A wszystko powstało na szybko aby sprawdzić co potrafię.

 

współpracę z tym panem skwituję jednym zdaniem:

temu panu dziękuję

 

ps. drzewko fajne, tylko igły są jak dla mnie zbyt ciemne (przydałby się jakiś sss) i zacieniona strona pnia też zbyt ciemna - a może to tylko wina białego tła :)

 

pozdr.

A_J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności