Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Honda S2000


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

nareszcie skończyłem [jupi] i nie mam ochoty już do niej wracać :P wiem, że pewnie znajdzie się w niej jeszcze sporo błędów, ale trudno się mówi... następny model będzie lepszy ;)

 

f1.jpg

 

f2.jpg

 

f4.jpg

 

czekam na komentarze :)

 

trzymajcie się [piwo]

 

P.S. link do WIPa:

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=5601

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak sie napracowales nad wnetrzem...to dlaczego nie zrobiles zooma?:P pozza tym model pierwsza klasa...widzialem modeling i niema czego sie cezpiac..wkoncu troche ja robiles:P:D Co do renderu...przycezpil bym sie tylkoo do materialu felg...za bardzo plastikowy...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chyba wypadałoby coś napisać:D Model pierwsza klasa i wiedzą o tym wszyscy Ci, którzy zaglądali na WIPa. A reszta... No właśnei reszta tego nie doceni, bo rendery tego nie ujawniają:( Niestety... No i jeszcze małym minusem są materiały, ale ja, \"król plastikowych autek\" nie powinienem Cie pouczać :] Czekam na następny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze :) no cóż, nie ukrywam, że nie jestem do końca zadowolony z renderów, ale już nie mam siły, żeby coś jeszcze zmieniać, więc to jest już wersja ostateczna :) co do plastikowatości lakieru... no niestety, to jest prawda :( ale przynajmniej mi nie powiecie, że rendery są ciemnie i nic nie widać :P[lol2][lol2]

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khem, aż strach pomyśleć co zrobiłem... ale wysłałem te rendery na CGTalk :) chętnych zapraszam na:

 

http://www.cgtalk.com/showthread.php?s=&postid=1049974

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. wie ktoś może co się dzieje ze stroną www.3dcar.kg ?? bo mieliśmy zrobić szturm na nią w nowym roku, a tu się strona nie otwiera :| może ktoś im po prostu powiedział o naszych zamiarach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mobilizujemy się i piszemy komentarze :)

 

A propos 3dcar to pewnie przestraszyli się. Ktoś nas musiał wsypać ;).

Zawsze zostaje www.3dcar-gallery.com

:cool:

 

Jakby coś to ja jestem gotowy ze swoim mustangiem. Czekam tylko na hasło do ataku :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmm.. słabo - strasznie słabo... :( Modelik fajny, ale reszta padła.. nie skończone wnętrze - zero pracy and materiałami... Oświetlenie.. nie podoba mi się - strasznie plastikowo.

Widzę, że niektórzy zapominają, że grafika 3d to coś więcej niż tylko dobry modeling!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by M@Ti

Hmm.. słabo - strasznie słabo... :( Modelik fajny, ale reszta padła.. nie skończone wnętrze - zero pracy and materiałami... Oświetlenie.. nie podoba mi się - strasznie plastikowo.

Widzę, że niektórzy zapominają, że grafika 3d to coś więcej niż tylko dobry modeling!!!!!

 

nie rozumiem co masz na myśli mówiąc, że wnętrze jest nieskończone :| przecież ono jest skończone, a co do oświetlenia i materiałów to się zgadzam, nie jestem w tym dobry niestety :(

a pod tym, że grafika 3d to więcej niż tylko dobry modelling podpisuję się obiema rękami i nogami :) tylko dajcie mi lepszy sprzęt, żebym mógł robić testowe rendery w 5 minut a nie w najlepszym przypadku 30 :D tak sobie myślę, że jak zdobęde nowy sprzęt i nowe doświadczenie, to jeszcze do tego modelu wrócę, bo jakoś mi jednak szkoda zostawić go w takim stanie jak teraz...

 

dziękuję za krytykę i pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym środkiem to chodziło o to że zajełes sie tylko tym co jest przy kierownicy reszte poprostu olałes

 

model sprawia wrażenie zabawki ponieważ widac ze koła nietrzymają sie karoserji jest to wina oświatlenia

 

1 obrazek sprawia wrażenie jakbyś dokleił samochód ( spóż na tylne koło jaki ma kolor) zresztą nie tylko 1 :)

 

wkradło ci sie kilka bardzo małych bugów które naprawde ciezko zauwazyć ;)

 

ale ogólnie jestem na \"tak\" :)

jakby było bez materiał to piekny model a tak to conajwyżej bardzo dobry

 

3maj sie [piwo]

ps. wiem ze mi niewybaczysz tej opini ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup :)

 

Też mi się ten model Hondziaka podoba, więc go kiedś wymodelowalem.

Zapraszam do mnie www.robart.prv.pl

 

A co do Twojej pracki to model dobry ale rendering niebardzo.

Wiem ile czasu trzeba poswiecić na dobry lakier ale się opłaca.Aha może się nieznam ale wg. mnie nie na każdym kolorze da się osiągnąć dobry wygląd.

Próbowałem kiedyś z niebieskim i rezultaty opłakane:). Natomiast np. czerwony czy biały wychodzą o wiele lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam kilka starych renderów, może nie wszyscy je widzieli :D

 

f5.jpg

 

f6.jpg

 

f7.jpg

 

f8.jpg

 

ale jak widać... mało tu widać ;)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. na jednym renderze kierownica nie ma włączonego Meshsmooth, zapomniało mi się :|

 

P.S.2 Robertus, byłem na twojej stronie... fajny design :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gezz...!! Teraz to naprawde łądnie wygląda...może to naprawde kwestia coloru...ale naprawde mi w tym colorze ta honda bardziej pasuje...btw...czemu znaczek hondy na 1 renderze jest niebieski?? Czyżby jakaś nowsza po type R odmiana rasowanych hond type L ?? :D:D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jest coś nie tak! A mówiąc krótko i zwięźle... brak otoczenia wciąż psuje scenę z tą furką. Sam nie wiem co napisać. Albo robisz tradycyjną wizualkę taką mega dopieszczoną i realistyczną, albo odjazdy w stylu sf. Na razei tego nie czuję. Modeling czyściutki i sliczny. Materiały teraz też się dobrze prezentują. Całość mogłaby byc 6/6 .. na razie jest dla mnie 2/6.... ale może jeszcze zaskoczysz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniasz roli kompozycji i oświetlenia. Poza tym nie wiem, czemu wszyscy unikają retuszu finlanych wersji prac. Dzięki temu nie dość, że można poprawić wygląd grafiki to jeszcze podretuszować nieudane elementy (tu akurat tego niema).

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu na chwilkę usiadłem do PS (to jak narkotyk :))...

 

s2000_1.jpg

 

s2000_2.jpg

 

s2000_3.jpg

 

s2000_4.jpg

 

te wersje wysłałem na www.3dcar-gallery.com i mam nadzieję, że wkrótce ujżą światło dzienne :D btw... co z nalotem na tą galerię ?? czy reszta już wysłała swoje prace ?? [cfaniak] zalejmy ich swoimi... wypocinami, gheghe :]

 

zdrówko [piwo]

 

P.S. Batou, wiem wiem... jest jeszcze gożej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super autko ale w wersji cabrio i czarnym kolorze inne juz nie robia takiego wrazenia

co do otoczenia to pogadaj z Mario (jesli dobrze pamietam) robi jakis kosciol i taka fura by tam pasowala jak ulal dla ksiedza proboszcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no model nie zły, wersja cabro o wiele ladniejsza bo te okna nei najlepiej wyszły... i wyciecia torche są dziwne no i lakieR! nad lkierem musisz jesze dużo popracować i nad otoczeniem a i ejascz ejdno to opony dizwnie wygladają jakby miały sell ilumiation bo tam gdzie powino być ciemno to masz jasno no i bardziej sie przykładaj do bieznika , w środku by sie przydał jakiś lekki bymp cellcural noise czy cos w tych klimatach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności