Skocz do zawartości

Scena 3D: ilustracje historyczne


.ai

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, prezentuję moje ilustracje do książki od historii, forma w jakiej teraz się znajdują nie jest ostateczna, będzie taka jak zostaną wstawione w layout podręcznika (jeszcze długo to potrwa). Tak czy siak licze na wasze komentarze. W drodze jest jeszcze kilka sztuk m.in. teatr grecki, koloseum czy biskupin. trzy pierwsze mają w druku ok. 20 cm szerokości, ostatnia 40 cm.

 

starożytny rzym, willa:

b6812ef4959cf037m.jpg

 

gniezno X wiek:

65979ffe438322b3m.jpg

 

egipt, budowa piramid:

f5b25d3859ad0c11m.jpg

 

starożytność, sumer, zigurat:

8c4dbe1909592390m.jpg

 

pozdrawiam, arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki za odpowiedzi, w sumie muszę wam powiedzieć że na początku to zigurat mi się podobał bardziej niż piramidy i gniezno ale to może dlatego że sobie go druknołem w pełnym rozmiarze na glossie :]

 

Taka dodatkowa informacja że te obrazki nie będą działać na zasadzie zajawki tylko jako infografiki ze wskazaniami i wyciągnięciami.

Wiec kiedy dojdą jakieś wskazania i tekst główny to powinno być całkiem przyjemnie.

Też kadry się troche pozmieniają, niektóre fragmenty mogą być częściowo zakryte albo wymazane na miękko.

 

Tomuś to nie zlecenie, to etat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądło to tak że kolega historyk przygotował opis co musi być widoczne na ilustracji, przykładowo przy budowie piramid: sposób wnoszenia bloków na góre czyli ta spiralna rampa, wioska robotników (po lewej), kompleks świątyń, kanał do samej piramidy którym przeciągano bloki itp. Na podstawie tego opisu i jakiś dodatkowych wzorów (mapa) przygotowywałem szybką makiete, pare boxów, piramidki, ground plane i wspólnie dobieraliśmy kadr tak żeby potem to się dobrze wpasowało na stronie. Dalsza praca należała do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piramidy wymiatają ;] i chyba najbardziej mi sie podobają :D może to dlatego że właśnie skończyłem czytać "piramidy" Pratchetta.. willa też spoko ;] podoba mi się styl i ujęcia :) i te drobiazgi :D rewelka ;]

 

wielkie pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności