Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Chevy camaro 2009


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm no i po dlugim czesie zrobilem sobie scenke ;) Jka bede mial jeszcze jakas chwile to zapewno doda studio, ale musze nad tym jeszcze troche posiedziec.... Wielkie podziekaowania dla mojego Bro, D4D4L, Mr'a I Wiktora :] Pozdrawiam

53609657.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten czarny pasek to layer z ps-a :/ poprawie obrazek bo faktycznie tego nie zauwazylem :/ Perspektywa za oknem na 100% dobra :] Lolek se czeka na lepsze czasy xD Dzia za komenty Panowie.

 

++zmieniony obrazek w 1 poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bardzo czarno, ale mimo to wygląda super! Lubię takie klimaty, a scena w garażu nie bardzo do mnie przemawia (łagodnie rzecz ujmując ;-))

Doświetliłbym go tylko z tyłu, żeby lepiej zarys dachu był widoczny. Dopieść go jeszcze i będzie miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się nie znam ale ten lakier jakiś taki dziwny dla mnie, te refleksy jakieś takie dziwne i za jasne, sztuczna szyba i płaskie klamki - nie wiem może je się wciska:P No i ten znaczek Chevy. A co do tła to wygląda jakbyś chciał uzyskać taki efekt jak JohnZi ze swoim Mitsubishi evo X. Szczerze mówiąc bardziej mi się podobał pierwszy render bo był naprawdę świetny mimo niewielkich niedoróbek:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--Chris-- dzia :]

TooL666PL klamki takie sa... chyba :] Co do renderu JohnaZi i tla tooo nie wzorowalem sie na nim ;]

Dirk z szybami nawalczylem sie tyle ze juz i tak nie mam na nie sily.... Poprostu nie moglem dobrac jakchs sensownych odbic i tyle

Pecet.......;] Szaro buro i ponuro mialo byc :D odgrzewam booo stwoerdzilem, ze ten ladniejszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności