Skocz do zawartości

Postać 3D: Dragon Slayer


wrzecionek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Masz niezły początek, tak dalej..." ja zekl bym ze mordeczka pierwsza klasa bez zbednego sciemniania i pierdzielenia, i to jeszcze czysty polymodeling jak mniemam, a nie zbrushowe bazgraniny! takze jak dla mnie to jest bajer:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję Twoje zmagania z organiką i muszę przyznać że coraz lepsze modele robisz jeszcze trochę i będzie z Ciebie niezły zawodnik.

Może rzeczywiście bitwa by Cię dodatkowo zmotywowała i powstałaby fajna praca.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek to jest świetne dzięki

Zartor - fajny tekst

Matys, Tomala - dzięki, co do bitwy to chyba ja sobie daruje niedługo znów zacznie sie szkoła i wtedy nie będę miał najprawdopodobniej czasu by zdążyć na czas ze scenką.

Dorobiłem niewiele modelu i utknąłem na brodzie. Nie sądziłem ze będzie ona aż tak trudna dla mnie do wymodelowania. Na razie nie będę pokazywał efektów gdyż wyglądają dość tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo fajnie, ale tak przyglądałem się trochę tej głowie i na moje oko to jest ona za długa. Powinna mieć bardziej kształt kwadratu, a w obecnej postaci to wygląda bardziej jak człowieka niż krasnoluda. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba dobre rysunki czaszek, głów krasnoludzkich były w jakimś podstawowym podręczniku do D&D 3rd Edition. No i oczywiście czekam na dalszy rozwój pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

Hmmm ogólnie ja nie mam się do czego doczepić , chociaż dziwnie mi wyglądają sutki z widoku LEFT , oraz kołdun tzn . jest za mocno wydęty , rozumiem że krasnal musi mieć brzuchol , ale wygląda to jak by miał przepuchline . Może zamiast tylu mięśni trochę sadła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mileS - spróbuje dopracować brzuch

Lukasz_Stanek, Tomala - dzięki

Pomału dłubie krasnala i zacząłem sie zastanawiać nad uzbrojeniem nie wiem czy dać mu jeden dwuręczny topór/młot czy tez jednoręczny topór do jednej reki i tarcze do drugiej Jak sadzicie co będzie lepsze??

Jak narzazie zacząłem plecy ale coś mi sie nie podoba w tym co dorobiłem od ostatniego upa lecz sam już nie wiem co byłbym wdzięczny za jakieś rady.

45727325uc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ci idzie ... jedynie co bym zmienil, to te uszy, sa szpiczaste troche to przypomina uszy elfa, chyba jest zbyt atlentycznie zbudowany, pogrub go troche i daj mu brzuszek, krasnaludy chude nie sa ;), co do tego topora i tarczy, to jesli chcesz robic tego warhammerowego to oni tarcz nie nosili tak samo jak nie nosili zbroi, ale moze daj mu dwa topory jednoreczne i zrob takie bransolety na rekach jak kajdany i przyczep mu te topry do nadgarstkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala niewiedze tego linku

Adek mnie sie takie uszy podobają rozumiem ze spiczaste uszy kojarzone są głownie z elfami ale tutaj jedna z referek

dwarf.gif

Co do brzuszka i tłuszczyku to postaram sie mu jeszcze coś dodać.

Jeśli chodzi o zbroje to myślałem ze dam mu tylko naramienniki i ochraniacze na przedramionach (do których mogą być przywiązanie te topory)

 

----------------------------------------------------------------------------

Poprawiłem plecy i teraz wyglądają one tak

53384955un7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z frontu mi przypomina murzyna boksera :P może tyson :P

modeling świetny, ale musze sie przyczepić do paru rzeczy.

czaszka troche za wysoka - troche jajowata, rozszerzyłbym i troche opuścił brzuch bo balon przypomina i nie wiem czy nie byłoby dobrze rozciągnąć mu barów troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufol- czaszki już nie będę zmieniał ale nad brzuchem będę jeszcze pracował.

Tomala - dzięki za link

Strasznie powoli idzie mi teraz ten modeling w tygodniu nie mam czasu wiec niewiele dodałem od ostatniego upa mimo wszystko pokazuje żeby nie było ze porzuciłem wątek.

10zu7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie, choc szczerze powiem to mnie troche mi przeszkadzaja rozne stylizacje tego krasnaluda, tak jak wczesnie mowilem o tych uszach, ja bym dal mu dluga brode i dlugie wasy, na wasach i brodzie moglby miec jakies ozdoby, to do czego bym sie przyczepil to to ze jest za malo przysadzisty, za bardzo mu widac te wszystkie miesnie na brzuchu, jest zbyt muskularny a za malo krepy, rece ma za chude zwlascza to widac jak sie patrzy od przodu, pogrub troche i bedzie ok, no i jego szyja... brakuje mi tam miesni ktore biegna od podstawy

ucha do kosci obojczykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaRe - coś w tym jest

Adek - Broda ta co jest teraz jest tylko dla picu jeszcze będzie modelowana broda z warkoczykami i innymi bzdetami ale zorbie to na końcu.

Co do rąk oczywiście je poprawie. Te mięśnie od ucha do obojczyka tez sie postaram jeszcze dodać.

Dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ręce za chude, wyglądają jak dwa patyki, przeważnie krasnoludy mają je grube i silne.

2) Głowa troszkę za wysoko, albo mam takie wrażenie...

3) Za krótka broda, krasnoludy przeważnie noszą długie, gdyż szczycą się tym.

 

To tyle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej , rozumiem że to twój wymysł tego krasnoluda i będzie tak jak chcesz ale podrzucam kilka refek może się przydadzą , kto wie :)

http://img153.imageshack.us/img153/8356/krasnolud1yi6.jpg

http://www.wizards.com/dnd/images/gallery/6_Barbarianother(Feral%20Dwarf).jpg

http://www.blacklibrary.com/images/merchandise_medium/dwarf.jpg

Jak widać wszędzie podkreślone są silne ramiona oraz nogi , klatka jest szersza od brzucha a głowa większa niż u człowieka . Nie wzoruj się mocno na anatomi człowieka , krasnolud ma krótszy, masywniejszy szkielet co za tym idzię mięśnie wyglądają troszkę inaczej , bardziej skumulowane , nie tak rozciągnięte jak u człowieka.

Pewnie zaraz ktoś się doczepi do tego co napisałem , bo nie znam się za dobrze .

Pozdro

.... Working ... Working..... BzZz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyja z profilu jest za szeroka. Znaczy sie zaraz pod podbródkiem tak dziwnie zwisa. Poza tym w miarę fajnie wygląda. Mówię w miarę bo nie jest jeszcze skończony. Wierzę że jak będzie skończony to nie będzie w miarę fajnie wyglądał, tylko będzie wyczesany na maxa (mam na myśli nie tylko irokez a całą postać).

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzecionek -> fałdki na spodniach ładne , ale wygląda jak by miał za dużego wacka .

ramiona ładne , ale przypakowałbym trochę trójgłowy (ten z boku) i łokieć trochę coś mi nie pasuje nie wiem czemu ..

Sam mówiłem żebyś się za bardzo nie wzorował , ale co tam :]

004e.gif004d.gif-> może się do nóg przyda , skróc je mocno i powiększ uda i łydki :d czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece nadal mi sie wydaja za male, zwlaszcza z boku to widac, sam biceps mozesz troche zmniejszyc ale nie duzo, z szyja masz tam cos nie tak, i niewiem czy zuchwa dobrze idzie bo jest skierowana w dol wydaje mi sie ze zabardzo, tak pozatym to wyglada ladnie, widac ze dbasz o detal a to dobrze, jak poprawisz te kilka rzeczy bedzie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności