Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] wc


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wizki tradycyjnie na poziomie.

Jeśli chodzi o projekt to trudno mi ocenić – odnoszę wrażenie, że mimo wizualizacji końcowy efekt to dalej zagadka (dla porównania chętnie zobaczyłbym zdjęcia po realizacji).

Zastanawia mnie faktura drewna – wygląda jakby zostało „przybrudzone” materiałem znajdującym się na ścianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizki tradycyjnie na poziomie.

Jeśli chodzi o projekt to trudno mi ocenić – odnoszę wrażenie, że mimo wizualizacji końcowy efekt to dalej zagadka (dla porównania chętnie zobaczyłbym zdjęcia po realizacji).

Zastanawia mnie faktura drewna – wygląda jakby zostało „przybrudzone” materiałem znajdującym się na ścianach.

Tam nie ma drewna. Na podłodze i półce jest wapień a na ścianach granit matrix. W realizacji wyjdzie lepiej bo na wizualizacjach nie wyszedł materiał granitu, który jest dość specyficzny, trudny do odwzorowania i delikatniejszy niż to co na obrazkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ujęcia, bardzo mi sie podoba jak traktujesz FOV, jest od kogo się uczyć :) czekam na więcej (i takie małe pytanie ile mniej więcej zajęło zrobienie samej wizualizacji, od otwarcia maxa do zapisu gotowego pliku w photoshopie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dales czadu z fovem w pierwszym renderze, 4/5 to sciana i drzwi przy kamerze :D pionowe proporcje trzeba bylo dac ;)

 

umywalka mi nie podchodzi, strasznie wydaje sie wysoka, to nie za wygodne siegac na polke,a potem do umywalki. swietny zyrandol, mimo ze zastawia lustro. i wreszcie jakis ludzki kibel!

 

o wykonaniu nie pisze, bo wiadomo ze git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umywalka nie fajna, pozatym ciekawie. z fov'em przegiales i material scian taki zimny, nieprzyjemny.

 

rozumiem ze inspiracja dla tego ciekawego swiatla bylo to

artecnica-garland-light-brass.jpg

tylko cos mi nie pasuje bo wyglada ze ono sie wcale w lustrze nie odbija tylko zostalo w PS'ie skopionane i pomniejszone, najbardziej widac to na trzecim renderze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba sie. Jak zwykle charakterystyczny mood i kamerka - moze sie podobac lub nie, mi sie tam podoba bardzo. Mam takie pytanko: ten materiał kamienia to jakis wapień rozumiem? Gdzie w Polsce mozna cos takiego kupić? U jakiego producenta szukać?

Z góry dzieki za odpowiedź

PoZdRo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ujęcia, bardzo mi sie podoba jak traktujesz FOV, jest od kogo się uczyć :) czekam na więcej (i takie małe pytanie ile mniej więcej zajęło zrobienie samej wizualizacji, od otwarcia maxa do zapisu gotowego pliku w photoshopie)

FOV nie jest duży. Kamera tylko 15-12mm :) , ale kadr jest szeroki (pod www) więc może budzić kontrowersje.

 

 

Bardzo ładnie, wiem że trudno zrobić inaczej ale da sie jakoś pokazać że to pomieszczenie jest małe, bo jak dla mnie to ono może mieć rownie 10m2.

Prawdziwym aparatem z obiektywem 24mm ja nie potrafię pokazać nawet powieszczenia 50m2.

 

 

umywalka nie fajna, pozatym ciekawie. z fov'em przegiales i material scian taki zimny, nieprzyjemny.

 

rozumiem ze inspiracja dla tego ciekawego swiatla bylo to

 

tylko cos mi nie pasuje bo wyglada ze ono sie wcale w lustrze nie odbija tylko zostalo w PS'ie skopionane i pomniejszone, najbardziej widac to na trzecim renderze.

Uwierz mi na słowo. Ten kamień pomimo szaro fioletowego koloru jest bardzo przyjemny i ciepły w dotyku. Ma naturalnie nierówną powierzchnię, matową ale opalizującą.

Lampa to nie inspiracja. To ten sam produkt. Fotografia jest wklejana w render.

 

 

ten materiał kamienia to jakis wapień rozumiem? Gdzie w Polsce mozna cos takiego kupić? U jakiego producenta szukać?

Wapień w beltrami, granit w stoneconnection. Kupować najlepiej u swojego kamieniarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałem z ciekawości. Nie musisz ironicznie odpowiadać.

 

Ja zawsze daje klientowi taki obrazek to jest render w maxie lub cadowski rzut z góry, daja to po to żeby klient dokładnie widział ile jest miejsca np. miedzy meblami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności