Skocz do zawartości

Jozeph skoczek :P


Jozeph

Rekomendowane odpowiedzi

witam ! chcialem wam zaprezentowac moje umiejętnosci we 3runie czyli swobodnym biegu przez miasto z dodaniem akrobatyki :P pokaze wam dwa filmy ale mam wiecej w profilu :)

 

 

 

obydwa skladane prze zemnie ....na tym pierwszym filmie ja to ten blondyn :P a na drugim jest nas pieciu a ja mam ciemne spodnie i granatową koszulke ;) co o tym myslicie ? pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

większość tricków ładna, ale nie nazwał bym tego do końca free run, bardziej akrobatyka

a tak w połowie filmu ten popup wygląda prawie jak by kolo miał zaryć baniakiem w mur, na przyszłość takich kawałków do filmików nie dodawaj bo takie coś wygląda jak byś nie umiał tricku a robisz na geroya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

dla mnie baaaardzo fajne :) naprawde spoko. długo sie do takiego poziomu dochodzi ?

pewnie dłużej niż tydzień ? ( żart). Barzdo spoko. Opowiedz coś o upadkach i urazach - sporo tego było po drodze ?

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesienią próbowałem zrobić salto to bym się prawie zabił może jakieś porady dla początkujących? :)

Co do filmików to mi się bardzo podoba to co tam wyprawiacie a najbardziej się nie mogłem nadziwić akcji z drzewem na początku pierwszego filmiku. Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec akrobatyke bo w sumie te filmy to przedstawiają caly team cwiczy rok a ja okolo 1,5 roku.... wypadki ? oczywiscie ze byly :D w komentarzach ktos napisal ze sie prawie zabilem w jesien :D gratuluje spostrzegawczosci :D no niestety nie zawsze jest kolorowo i niekiedy spadnie sie na kark czy takie tam xD ale ogolnie jest to bardzo fajne :P wychodzimy sobie do centrum miasta pokazujemy kilka trickow i wszyscy zapieraja dech w piersiach ;) ktos pytal jak godze to z grafika.... tzn. teraz byla zima i niestety nie bylo jak skakac wiec wziąłem sie za grafe :) teraz mnie to wciąglo porzadnie i bedzie maly problem :P w pierwszym filmie muza to JUELZ SANTANA-SECOND COMMING... super ze wam sie podoba :P pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam wszystkim ;P spoko ziomy z was :D dwoch gości pisalo ze cwiczą a ja was na 3run.eu nie widzialem :P zapraszam :) a co do hali to nie jest tak super jak myslicie :( ten drugi film byl krecony w zime a zanim go nakrecilismy nie cwiczylismy rowny miesiąc :( jak jest zima to nie ma gdzie skakac i wkrecilismy sie na sale :) tak poza tym to ta hala jest w Krakowie AWF baaaaardzo wypasiona :D nawet db backa zrobilem po roundacku ;P jeszcze raz dzieki i pozdro ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwoch gości pisalo ze cwiczą a ja was na 3run.eu

nie mam czasu na przesiadywanie na takich forach

a ostatnio ćwiczę bardziej czystą akrobatykę niż 3run, a z tego że miałem ostatnio strzaskany nadgarstek to kilka miechów nie ćwiczyłem i po takim czasie to mam problem by porządnego backa skręcić, a jeśli robię jakiś trick używając ręki to boooli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus oczywiscie ze oglądalem Catozziego na najnowszym samplerze :D ale on cwiczy dłuuuuuuuzej wiecej niz ja i ma wypasioną sale :D a ja cale zycie na trawie i piachu :P no i niekiedy ale bardzo rzadko na sale akrobatyczną :) przeciez na drugim filmie robie kilka back hendspringow :D pozdro ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności