Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : "Forgotten Kingdom"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"imponujące, szalenie imponujące" :) ta rzeźba gdzie będzie stać ? jakoś nie widzę dla niej miejsca w Twoim koncepcie, choć pewnie się mylę. Jeśli pozostałe rzeźby będą tak fajne, to zapewne wyjdzie świetna scenografia. Tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tetsuo Shima

no imponujace...

ALE TROCHE ORGIASTYCZNE...NIE TAKIE TORCHE

ale praca spox sie zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - cały kadr jest w przebudowie (pisałem kilka postów temu ) - tron pójdzie na lewą strone a postać samotnego, opuszczonego, siedzącego na tronie "króla" będzie widoczna z tyłu ( taki widok kamery zza tronu ) a przed nim będzie właśnie ta rzeźba i ruiny jego królestwa które wszyscy opuścili z niewiadomych powodów i zostawili go samego.

Tetsuo - chciałem właśnie tą rzeźbą dodać .... hmm .. jakieś dodatkowe przesłanie typu " forgotten feeling " :) dzięki za komentarze

p.s. cały czas zastanawiam się czy iść w kierunku zasuszonych , spróchniałych badyli czy wprowadzić trochę życia ( listki, trawa , mech itp. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja poprostu nie mogę. co załapię jakiś wiatr w myszkę to ten pokaż coś w swoim wątku i muszę myśleć jak go dogonić. Ale to jest nawet dobre przez to muszę się bardziej starać. Rzeźba jest wypasiasta niezły klima całkiem jak ruchoma rzeźba z adwokata diabła. Powodzenia. zawsze przyjemnie się tu zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazujesz postęp, świetnie :)

świetnie, że coś w tej pracy się ciągle dzieje, legionista (?) w łuku wygląda bardzo dobrze. Widać, że będzie bardzo szczgółowa praca.

 

tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadr jak dla mnie powinien być troszkę bardziej od góry, żeby kujące w oczy elementy obrazu były w pozycji 1/3,2/3 i 2/3,1/3

baaardzo mi się podoba, narazie dzielnie trzymasz pierwsze miejsce i nie odpuszczasz :>

życzę pracowitości aż do deadline'a.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za te wszystkie komplementy - aż mi jest trochę "gupio" :o

Mirach - badyle robię z boxa i wytłaczam go sobie po prostu. Upierdliwa robota ale przy odrobinie wprawy idzie naprawdę szybko. Zamieszczam Ci badyla z MS i bez MS . Pobaw się też opcją bridge w maxie.

Pomóżcie mi z tym kadrem bo ja w tych sprawach jestem typowym lajkonikiem a chciałbym żeby był zrobiony dobrze i zgodnie z wszelkimi prawidłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej podoba się pierwsza wersja, ale jeśli ma być taka, to król wygladałby smutniej, głowę mając zwróconą w stronę rzeźby.

badyle nad rzeźbą też nie bardzo... może gdybyś zrobił je w pozycji wertykalnej :), tak jaby zwisały z dziury w suficie?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie podoba bardziej pierwsza wersja(lepsza kompozycja), masz bardzo duzo fajnych elementow, przez co wiekszy problem z ich ustawieniem.Jesli juz mial zostawc przy drugim ujeciu to wydaje mi sie ze pomieszczenie powinno byc bardziej wazkie...

 

 

propozycja

sprubuj moze w tym pierwszym ujeciu dac te laski jako sluzebnice,w lancuchach te nie posluszne

 

tak czy siak nie zmieniam zdania ze jest to bardzo mocna pozycja

 

btw2 ta druga praca i to swiatlo dalo mi do myslenia, wiec stwozylem sobie legende do tego...

 

btw3 very gut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekstura IMHO jest ok zresztą to kwestia gustu i wyobrazni plastycznej ,a tego ci nie brakuje.ale bedziesz miał niezłą jazdę z prawidłowym i proporcjonalnym mapowaniem bloków(w całym pałacu!) ,co widac juz na tej próbce,są błędy.

NIech słodzą ci inni,a ja po koleżensku będę cię krytykował.:)To ma być "the best of perfect".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG zupełnie inaczej sobie to wyobrażałem a tu wyskakujesz z taką świetna koncepcją teksturek :). Jak zobaczyłem ten ostatni render od razu cała się wizja zmieniła

Mam nadzieje, że będzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeg- z texturowaniem to dopiero wstępne próby , wiem że będą problemy :) dzięki ;)

Leru - powiedz mi jak to sobie wyobrażałeś ??? szczerze powiem że ja też inaczej :) ale jak zacząłem się bawić texturkami to pomyślałem że może nie jest źle ? Wcześniej chciałem to zrobić tak bardziej "na bogato" jakieś marmury z odbiciami , wszystko ładnie otynkowane + ozdoby na ścianach , obrazy itp, w to wszystko dopiero wpleciona roślinność. Jak starczy czasu to zrobię próbę z takimi materiałami. Na razie wrzucam mały test roślinności (listki robione z plane + opacity ) pozdrawiam

 

EDIT- wrzuciłem 2 obrazek ze zmienionym oświetleniem na bardziej ciepłą barwę i z malutkimi poprawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności