Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : "Forgotten Kingdom"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zgadzam się z drogim kolegą;). Pracka na poziomie, coś przemknęło mi o długości renderu (:) też własnie zmieniam sprzęt) , nie wiem czy udało ci się to zoptymalizować, ale faktycznie jest to lekko irytujące dgy czeka się na renderek tak czasz.

No a nawiązując do pracki to bynajmniej czekam na efekt końcowy;

i rownierz gratuluje podium:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc śladem kol. KoMica też sobie dorobiłem kreski - a co ! ;) rzeczywiście musiałem przyciąć trochę prawą stronę obrazka ale tam się w sumie nic ciekawego nie działo. Kompozycja obrazu to moja słaba strona - przyznaję bez bicia, ale wezmę się za teorię - obiecuję.

Ania C - rzeczywiście tak to wygląda ale to jest złudzenie. Zadałem sobie trud i zrobiłem dla Ciebie rzuty dłoni z różnych stron :) może troszkę wyciągnę ten paluszek (jak zdążę)

asblaze - dzięki , bardzo fajny pomysł, spróbuję tak zrobić jak radzisz.

ttaaddeekk- wiem o czym mówisz ale ta praca zostaje w takiej ponurej kolorystyce (taka wizja). Jedyny "kolor" to rośliny i ubranie Króla.

Tinek i Tau - dzięki ale poczekajmy z gratulacjami :) co do kompa to teraz jest kolosalna różnica wpracy. Sama karta odciążyła pracę w viewportach NIESAMOWICIE - nie wiem jak ja mogłem wcześniej pracować w takich warunkach ? :(

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bueh kreski ;]

coraz ładniej to wygląda. Rączka jest dobra, Ania jak zwykle ma coś do palców, a to zbyt stożkowate, a to za krótkie, takie hobby :>

zazdroszczę determinacji do pracy, a teraz nawet komputera ;] przy takim czasie renderingu możnaby zaszaleć :D

pozdro, ciągle czekam na final ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tak więc trwają przeróbki tronu : Król będzie miał szatkę i łańcuch z medalionem. Tron też będzie zmieniony i gadzina znad tronu została przerobiona na medalion :) dodałem skrzydła i ogon ale i tak ledwo co będzie to widać :(

pozdrawiam

p.s. szatkę oczywiście podniszczę jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak dodac do tronu troche zdobien ze zlota... takie niby stare ale wciaz jecszcze miejscami poblyskuje. Moze w formie jakiegos dosc duzego artefaktu nad oparciem? To by chyba odrazu zwrocilo uwage widza na tron, a dopiero potem na bogato zdobiona i pelna detali scene.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - boję się że nie zdążę a poza tym już powoli nie mam sił i czasu - bo już jestem jedną nogą w innym projekcie.

Zamieszczam mniej/więcej ukończoną pracę w 2 wersjach (jedna bardziej wiosenna / słoneczna ). Proszę o opinię która Wam się bardziej podoba ? no chyba że można zamieścić 2 wersje pracy ? ;)

Pozdrawiam i dziękuję za komentarze

edit - zauwazyłem że posąg żołnierza w prawej wnęce wziął się i zapadł po kolana :) tak więc załączam kolejny render z poprawką

edit 2 - poprawiłem posąg i wymieniłem obrazki

edit3- wklejam linki do wersji w większych rozdzielczościach

 

http://www.republika.pl/handrysik/01FG.jpg

http://www.republika.pl/handrysik/01FG2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie zimniejsza wersja.

teraz solidne ustawienia renderingu i postprodukcja ;]

naprawdę gratuluję po raz nie wiem który wytrzymałości, pracujesz od praktycznie samego początku bitwy, aż do jej końca. Praca zaskakuje dopracowaniem w każdym szczególe. Nie mogę się doczekać tapetki ;]

No i nie pozostaje nic innego jak pogratulować zwycięstwa tak jak Mati to zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu pisać- od początku systematycznie mordowałeś konkurencję. Przyłączam się do gratulacji.

 

(Jedyne co mi się nasuwa- ciepłe kolory szat wypychają mumię do przodu- może to jest przyczyna problemów z głębią ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, po wielu rozterkach i walce wewnętrznej w końcu doszedłem do kompromisu i zamieszczam wersję końcową. Pozornie nic się nie zmieniło ale ociepliłem troszkę kolorystykę tej mgły.

 

Hello, I also wanted to join the contest with the subject of "the Forgotten Kingdom". The central element of my work will be a mumified figure of a king sitting on a throne and a statue symbolizing victory and might, all in the ruins of a once splendid and powerful castle, now deserted and overgrown. I wanted it to have a dark and Tolkien-like feel.

I used:

3d max 7

Vray 1.45.70

Photoshop 7 CE

QuickDirt

best regards

jaras

 

Hi-res version : http://www.republika.pl/handrysik/ForgottenKingdom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i rady które były bardzo pomocne przy tworzeniu mojej pracy. O rekordowej ilości odwiedzin nawet nie wspomnę :) moje wszystkie prace na forum razem wzięte nie cieszyły się taką popularnością jak ta bitwa- wniosek - trzeba walczyć ! i brać udział w bitwach ! dzięki jeszcze raz i też gratuluję wszystkim nominowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - dziękuję Ci za promocję i za pomoc w opracowaniu szaderka marmuru ! )

Simple_man, Bojar, Baldack, Tadzik, Giorgione, DarCon, SAIRAM, Junior , - dziękuję za dobre słowo koledzy ! miło mi . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności