Skocz do zawartości

Scena 3D: mój przyszły salon :)


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla stałych bywalców od świeżej i młodej krwi :)

 

Siedzę ostatnio nad wizualizacją mieszkania, gdzie zamierzam sie przeprowadzić. Projekt jeszcze nie jest zamknięty, więc wrzucam całość do działu WIP (tak naprawde jest tego więcej niż sam salon, ale na nim na razie sie skupiam). Czekam na jakieś sugestie.

 

W uzytku: 3ds max9, Vray, Photoshop

 

Wam też sie zdaje że na ścianach powychodziły placki? :/ Prawdopodobnie od nierównomiernego oświetlenia. Coś pewnie trzeba by w ustawieniach zwiększyć, pytanie tylko co.

 

dpokoj3ccj9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dla mnie bomba, wspaniala wizka, jak zdradzis ustawienia renderera i swiatla bede wdzieczny:) Piekne.

 

Powienienes zwiekszyc moim zdaniem parametry irradiance map - bo chyba jej uzywasz do 1 bounce? Daj na medium albo high b o to wyglada na low.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maykel -> wydawało mi sie że taka perspektywa bedzie najciekawsza, najbardziej dynamiczna

 

keraj37 -> dzieki :) starałem sie trzymać ustawień z tutoriala evermotion - http://www.evermotion.org/tutorials/mich/minterior04.htm, tyle że i tak w szopie musiałem ręcznie zmienić levels bo ciemno wyszło (może to od monitora zalezy) no i bloom dodałem.

 

t0m3k -> kombinacja jest taka: Irradiance map jako primary bounce (preset nastawiony na medium, wiem ze wyglada jak low :/) i QMC jako secondary bounce (ich liczba to 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności