Skocz do zawartości

DWIII - 3D - soda - Mava


soda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wypas:)

 

Hełm z tyłu wygląda dziwnie, to przez głowę ptaka. Nie wiem czy takie rozwiązanie jest ok bo wydaje się zniekształcony przez to.

 

Siate głowy możesz zapodać tak jak pokazałeś rzuty wyżej?;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycmoze chodzi o to ze twarz jest za plaska... hmm no ale w sumie ja nie o tym mialem pisac... mianowicie zastanawiam sie jak wyjdzie Ci sprawa z wlosami bo widze ze modelujesz je jako jeden objekt... to sie sprawdza przy meskich wlosach, ale jak to wyjdzie gdy wlosy beda do pasa? Moze lepszy by byl jednak osobny objekt? Latwiej no i chyba bys mogl lepiej nad szyja i ramionami pracowac ^^', no chyba ze to takie wstepne zarysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi:] Fajnie, ze jest duzo uwag.

Lewus to jest taki mdel Mid poly, duzo detalu mozna wywalic np srodek malzowin usznych, limit jest o ile sie nie myle 9k wiec powinno styknac.

Konras to co widac to jest taka szmata z luskami metalowymi, wiec powinno dzialac. Dol wlosow postaram sie na planach porobic z alpha. Nad szyja i reszta popracuje jak dojda cycuszki.

Po owocnej "rozmowie" z Klickiem pozmienialem twarz, wynik zmian ponizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogle to sobie przekichales, trzebabylo sie wziasc za jakies nieanatomiczne monstrum to by nie bylo takowych problemow :D Wiadomo jednak ze najwazniejse w tym konkursie to nauka :) A tak pozatem czemu jeszcze nie masz "miejsca" na stronie glownej dominance war... no chyba ze ja jestem slepy :D ... i zaraz co to ja mialem mowic... ah no tak, pokaz buzie z profilu, bo to chyba on siadal... fron i wtedy byl hyba w porzadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil prosze bardzo:] Chcialem bardzo podziekowac rowniez za pomoc, naprawde mi zajebiscie pomagacie, wytykanie wszystkich bledow jest super extra. DWIII fajny konkurs i naprawde mam speeda zeby zrobic na maxa postac.

A i jeszcze maly bonusik:] Rowniez do krytyki.

Razem z cyculami i lapkami 4626 trojkacikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piersi taka jedna uwaga... skoro ma ona posługiwać się łukiem, no to niestety musi się jednej piersi pozbyć :/ niestety ale kobiety na łuczników się nei nadają, biust blokuje cięciwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piersi taka jedna uwaga... skoro ma ona posługiwać się łukiem, no to niestety musi się jednej piersi pozbyć :/ niestety ale kobiety na łuczników się nei nadają, biust blokuje cięciwe :P

 

Poczytaj w Sadze o Wiedźminie co Milva ma na ten temat do powiedzenia :D

 

Dajesz Soda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi pewnie o to ze Soda powiedział ze "Jutro postaram sie wrzucic update modelu" i za 23h i 37m już będzie pojutrze, biorąc oczywiście pod uwagę czas postu ETY :)

Odnośnie samych efektów to muszę powiedzieć ze prezentują się bardzo ładnie pod względem wykonania, jednak trochę za bardzo przesycają koncept. Ta mgiełkę pomiędzy rękawica a kadzidłem bym zniwelował jedynie do obrębu samego kadzidła... by była zamiennikiem dymu... obręcze a'la znaki zodiaku są w porządku tylko trochę nie wiem co maja wspólnego z postacią ^^' ach no i cięciwa luku za gruba, może nawet lepiej jak by jej w ogóle nie było... Ogólnie mówiąc super :) a tak btw... ciekawe ile osób zauważyło ze odbiłeś rysunek wertykalnie w pewnym momencie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany UP:]

Zostal artefakt i luk do zrobienia. Teraz to ma 9080 poly, ale jeszcze sporo poly do usuniecia jest. Wlosy do bani jeszcze sa, ale wroce do nich jak bede mial juz wszystko wymodelowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem ze z proporcjami jest cos nie tak ale jest z nimi az za idealnie, stand moze to dziwnie wyglada :D Coz kazdy zawsze nienaturalnie wydluza nogi, skraca tulow w swoich pracach, to potem juz anatomicznie poprawne modele nie pasuja oku. Ciekawe za to jak wyjdzie model po zb :), bo podejrzewam ze nikt Sodzie nie daruje jak cos bedzie nie tak jak nalezy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO!

No to z pomoca Klicka pozmienialem. Jak jeszcze proporcje sa skopane to skacze z dywanu na podloge i sie zabije. Przesunalem klatke piersiwa tez troche do tylu. Blagam jak ktos ma jakies uwagi lub pomysly to szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności