Skocz do zawartości

Pojazd 3D: DODGE CHARGER R/T 2006


javor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo dawno nic tu nie wrzucałem więc czas najwyższy :)

Mam nadzieję że mnie troche zmobilizujecie do szybszej pracy bo kiepsko z tym u mnie :/

Narazie główna bryła, siatka chyba niepotrzebna :P

 

a5417958386f1d84.jpg

 

3fdbb0f5deae3314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to jedziemy dalej

troszke poprawiłem siatke, dodałem kilka chamferów, connectów cutów itp, dałem na to meshsmooth x1 i skonwertowałem do editable poly

na takiej siatce można robić dalej :D .... ale najpierw musze poprawić pare drobnych krzywizn po głupim ms :P

 

a94b7d0dc72a8c96.jpg

 

4d2db0b17c1413c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielicze nigdy ile co mi czasu zajmuje ale troche mi ta baza zajeła mimo że prosta to musi być wszystko przemyślane i równe bo potem już niema jak poprawić.

a krzywo jest np przy kantach tego tylnego przetłoczenia ale to norma i łatwiej to teraz po ms poprawić niż cudować niewiadomo co z siatką żeby odrazu równo wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaaaa... a już takie podniecenie mnie wypełniło ze robisz starego chargera, to by było coś w Twoim wykonaniu. A teraz będzie tylko super wykonanie i fajny samochód a nie super wykonanie i super samochód:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zabrać się za chargera r/t z 69 roku, ale to w przyszłości. Narazie w drobinkach wolnego czasu będę kończył swojego lamborghini.

Oczywiście moje wykonanie pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale jak na taką ilość dzieł (w tej chwili trzecie się robi) to i tak nieźle mi idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar zabrać się za chargera r/t z 69 roku, ale to w przyszłości. Narazie w drobinkach wolnego czasu będę kończył swojego lamborghini.

Oczywiście moje wykonanie pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale jak na taką ilość dzieł (w tej chwili trzecie się robi) to i tak nieźle mi idzie.

nie ma to jak troche autoreklamy, co ni? ;o

 

javor, no cudenko :) fajna droga idziesz, czekam na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

georgas: jakoś tam da sie nad tym zapanować, tylko troche więcej roboty jest, siateczka przed ms poniżej

pecet: no prawie już sama przyjemność ... do czasu modelowania wnętrza :/

 

13175da09ca85c65m.jpg 894d868fe18f736am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, u mnie to wygląda jak zaplątana pończocha ;/

Model bardzo ładny, dużo roboty jest z taką siatką, ale jaki efekt.

 

Mez, nie ma to jak troche autoreklamy, co ni?

Taa

 

Lepiej wymyśl coś innego zamiast mez. Nie lubię tego "rapera", czy hip-hopowca, a wszystkim się mój nick z nim kojarzy... A nawet jak się nie kojarzy, to mi się kojarzy. Muszę te inicjały poprzestawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscami siatka trochę kontrowersyjna ale widać ze nie bez powodu:) Efekt jest superowy.

Na tym etapie okładając siatkę zwracasz uwagę na takie rzeczy jak linie podziału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasutoco - po co tutek, to sie modeluje tak samo ja "normalnym" sposobem tylko miejsca, które są trudne/w których robią się bugi na rzadkiej siatce (wloty, lampy, klamki, miejsca na rejestracje, czujniki parkowania, rowki itp) olewasz i modelujesz później na gęstej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego, ale co do tego "jedynego słusznego sposobu modelowania" to bym się kłócił ;)
Wiesz Loozack, ta metoda praktycznie eliminuje błędy do 0. :)

 

Świetna pupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jest zła, zwłaszcza patrząc na robotę Javora, który jak widać jest w niej mistrzem. Może sam też spróbuję wymodelować kiedyś auto w ten sposób, chociaż nie przepadam za dłubaniem w gęstych siatkach i tylko o to mi chodziło ;)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Genialny tyłek, taki gładziutki, że aż chce się klepnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pieknie to wyglada rowniez stosuje i uwielbiam ta metode. Pierwotnie jako pierwszy chyba na tym forum jak i woqule metode ta stosowal Tomek Rozkosz w swoich autkach. Javor :) czesciej powinienes cos robic dla siebie i pod publiczke :D. NAprawde jest na czym oko zawiesic. Szczegolnie jestem ciekaw renderka bo modeling widac, slychac i czuc ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi: tak ardziej w 2 tygodnie ale ten robie w domu i pewnie więcej zejdzie. wnętrze oczywiście będzie

RA: nie przesadzaj tyłnie jest brzydki, ogólnie jak na amerykańca jest bardzo ładny, standardowo to tylko wnętrza są marne praktycznie we wszystkich amerykańskich furach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci wyszło to wcięcie na tylnych drzwiach przechodzące w nadkole, wstyd się przyznać ale ja w tym miejscu zrobiłem brzydkiego babola podczas pracy nad Dodgem Avenger R/T.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne update'y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi: całkiem płaskie te szyby nie były ale faktycznie za bardzo, troche udało mi sie je wygiąć choć czuje że jeszcze za mało, ale drugi raz niechce mi się z tym męczyć.

Wymodelowałem też dzisiaj najgorsze holerstwo na zewnątrz każdego samochodu czyli lusterko :D

 

8fc01e77d916b7b0.jpg

 

3f89f57620bcf277.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności