Skocz do zawartości

Objekt 3D: Audi r8


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie dawalem, wiec pora to zmienić. Tym razem mały hard core.No i co z tego, ze to kolejne Audi R8. Same prace nad modelem trwały cos kolo 4 miesięcy. Długo prawda ? Ale to tylko dlatego, ze nie mialem zbytniej ochotki babrac sie z kolejnym samochodem.Po za tym jak by zebrać w całość caly czas, to może ze dwa tygodnie by sie zebrało.

Tym razem finalna prezentacja to proba odejścia od mody na prezentacje studyjne samochodow. Chciałem zaszaleć, no i zaszalałem chyba.

P.S.

Na forum daje obrazek w malej rozdzialce i slabej jakości. Lepszy sie nie chciał zmieścić. Ale tutaj jest link do higresowej wersji (no przynajmniej wiekszej niz 800x600).

Audi R8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdybyś dał same auto w studiu to dałbym *** a tak to masz ode mnie zasłużone **** bo kompozycja i pomysł naprawdę fajny. Technicznie ogień, motyw z siatką itd. też b. ładnie , w photoshopie tło i efekty robiłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a co ten płomień zza przedniego kółka oznacza?-Dyferencjał sie pali? ;D:D:D

konwencja autka mi sie podoba, ale wykonanie mniej, jakoś tak miękkie przepalenia kompletnie mi do takiej konwencji nie pasują...

światło powinno byc ostrzejsze i układać sie tak geometrycznie (troche jak z tyłu te różne szarości, które oddają odbicia...)

no i szyb jakos nie widzę ;D

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a w zasadzie czemu by nie R8 ? ;) Świetna superbryka, ekstra silniki, świetne osiagi, mam nadzieje,że nie zepsują jej klekoczącą V12stką;P

 

a tak serio, fakt że bardziej wdzięczna do tego typu grafy była by pewnie BMWucha, tak pod hip-hop, graffiti czy coś-no niestety bardziej pasuje, niz nawet super-sportowe, ale jednak eleganckie Audi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba sie mi - tak to teraz podpada pod "tapeta na pulpit" ;P Tylko dlaczego znowu R8...?!

 

Ciii nie marudź... ja też się szykuje żeby go zmodelować na dniach :D

 

a co do pracy to no no mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledy sa, ale nie ma już czasu i nawet powodu aby je wymieniać, bo po co skoro to jest już w galerii i autor nie ma zamiaru nic poprawiać. Autko jest takie sobie, za to studio trzyma super klimat, choć jak ktoś powiedział nie do końca pasuje do eleganckiego audi, chyba ze spojrzeć że to audi to taki dodatek, wtedy już lepiej. Jest dużo bledow, pada antyaliasing gdzie - niegdzie, błędy na wlocie z przodu, troche dziwnie przezroczyste w niektórych miejscach, z tyłu przy nadkolu tam gdzie widać siatkę wygląda nie agresywnie, poza tym podoba mi się, chyba sobie wezmę na tapetkę. Teraz liczy się pomysł. 9-/10. Enjoy CG :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności