Skocz do zawartości

Pojazd3d: DeTomaso Pantera


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, widze ze Stachu sie wkoncu w czyms odnalazł....wprwadzie 50K ...hmm...troche sporo, ale ma wnetrze i wsystko....jest gitara! ladnie wyglada, mozna by troche przezedzic , ale tak to spoko...jeszczer texturki pokaz jak robiles jakies!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co render zły outdoor? Prawie hiperreal. W pierwszej chwili myślałem że to fotka, drzewo Cię zdradziło:p

 

Co do logiki siatki to się zgodzę z kolegami. Ale chodzi raczej o wykorzystanie trisów "tu a nie tam" bo sam polycount to raczej jak na nexgenowe auto przystało.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzięki za komentarze. tytaj macie jeszcze texturkę

248bc05fc4cfec7c.jpg

co do tego rendera na zewnątrz to tez na początku tak mi sie zdawało ale juz po głębszym przeanalizowanu, to to ogolnie tło wyszo fe. krzywe texturki, drzewa sux i w ogole ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam pewne obiekcje co do blotnika.

pantera.jpg

Pokaz swoje refki bo moze to nie jest ta wersja, ale ta jest najblizsza do tej co zrobils jaka udalo mi sie znalezc.

Po za tm bardzo fajna robota, a i do silnika wrzociles, wiec bardzo duzy + bo nie wiele osob to robi. Leniwce.

Gratz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie swiruj patrzysz na inna wersje Stachu zrobil dobra robote pytanie czy wejdzie w nasz projekt po tym co tam doczytal wowczas machnie i te wersje nadkoli

 

Moze najpierw naucz sie czytac czyjes posty zanim zaczniesz sie wypowiadac.

Jak napisalem nie wiem jaka to wersja, ale blotniki rzucily mi sie w oczy odrazu dlatego zaczalem szukac refek. Poprosilem aby pokazal swoje refki.

Jezeli nie podoba sie komentarz to po chj pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Proszka bez takich, i proszkow nie odstawiac bo glupoty pisze i agresje sieje, nastepnie pogooglowac, pogooglowac konkretnie o min dluzej albo poczytac o furce i potem szukac bo 2 w googlu obrazek i mamy...

a ty wlepiles chlopie pantere z autorskim pakiete aero i to pozniejszej wersji podczas gdy ta tutaj jest jak trzeba tylek

 

32890890e0d9b4c0.png

800px-De_Tomaso_Pantera_-_back.jpg

 

i przodek

 

ad48e1e36fad0d7e.jpg

DeTomaso_Pantera.jpg

 

nadkola sa wporzadku, blotniki sa w rowerze za to widac inne niedociagniecia ktore trzeba by zdecydowanie poprawic mam tu na mysli okolice oprawy przedniej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem już Twoją furką w nfs :) śmiesznie wygląda ten kanciak w atmosferze tych opływowych samochodów :) ogółem jest gicior :) wlepiony go mam w miejsce eclipsy i jak są jakieś wyścigi to jak ktoś miał tam jechać eclipsą, to jedzie same nadwozie :) hehe :D a tak to strasznie mało innych obudów dla tego auta :) ale daje rady :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups, sorka za brak odzewu :P

juz wszystko piszę.

Por@szek-> ja się inspirowałem tą wersją.

9202007GT537.jpg

Matrixus17-> tia znam to niesty tak to juz jest z tym nfs. bo komputer sobie losowo dobiera części a w mojej pantezrze nie było dodatkowych spoilerów wlotów itp i wtedy tak zaczyna świrować :P ale za to fajnie sie nią sciga z policją w trybie kariery ;>

 

 

edit!! jest tutek uwaga ^^ link

mam nadzieję ze coś z tego zrozumieją:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności