Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Desert Eagle


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ŁAdnie wyszło. Zastanawia mnie tylko czemu ta plama krwi jest taka mała. Jeśli powstała po strzale w kogoś, to plamy powinny byc na całej kartce, a jeśli tylko coś kapło na tę kartkę, to powinna być sama plama, bez rozprysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło bardzo realistycznie tyle tylko że materiał stali przypomina bardziej żeliwny odlew a plastik to już chyba najgorsza hińska fabryka wypuściła.

 

jaka fabryka Lisku, 'hinska' :D?

 

 

a obrazek ok, calkiem przyjemny gnat :P

 

czolgiem,

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh dżizas, hińska? nie ma innej mozliwosci! hińska 100% - btw. tosz nię jezd zkura z jyndyjskei wabryki pszypatkię? :)

 

Do autora: no niezle niezle, pierwszy raz widze mily dla oka model broni 3d. zazwyczaj to jakies gnioty od maniakow.

 

Witamy na forum:* buzi buzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście - jakby się dogłębniej przyjżeć to można odnieść wrażenie, ze zamek jest elementem stałym. No i faktycznie może mniej bumpa. Ale jak dopracujesz takie duperele to na prawdę będzie problem z odróżnieniem od zdjęcia;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za opinie i komentarze.

Faktycznie za duzo bumpa chyba wrzucilem, a na swoje uspraweidliwienie moge dodac, iz robiac ten model mialem marna referke (pistoletu na kulki chyba).

Gdyby ktos byl zainteresowany zapraszam na http://max3d.pl/forum/showthread.php?p=688821&posted=1#post688821 - speed paint Deckarda z Blade Runnera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAdnie wyszło. Zastanawia mnie tylko czemu ta plama krwi jest taka mała. Jeśli powstała po strzale w kogoś, to plamy powinny byc na całej kartce, a jeśli tylko coś kapło na tę kartkę, to powinna być sama plama, bez rozprysków.

krew dość często pojawia się przy pistoletach. a mnie zawsze to zastanawia po jaką holerę? z pistoletu sie strzela a nie okłada nim po mordzie

 

mi się render niezbyt podoba, jakiś takie sztuczne, tzn faktycznie wygląda jak odlew (tania kopia)

 

napisy powinny być wklęsłe a są wypukłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krew dość często pojawia się przy pistoletach. a mnie zawsze to zastanawia po jaką holerę? z pistoletu sie strzela a nie okłada nim po mordzie

 

po pierwsze cholere, a po drugie obejrzyj "chlopaki z ferajny" scene zaraz po tej w ktorej ktos zaczpil zone glownego bohatera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny gnat, ale wygląda jak z miękkiego aluminium, scecular zbyt miękki.

Chropowaty bump jest za gruby zdaje się. I ao na pistolecie by się przydał, jak jest to mało widać. Może to by efekt spotęgowało.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności