Skocz do zawartości

Silver Award:"CUPIDO-RAJ UTRACONY"


Rekomendowane odpowiedzi

witam nieśmiało rozpoczynam nowe "LiveDigitalPaainting". Tytuł "Sztuka", pomału dokładnie nie mam ale co mi tam, grunt,że jest jakiś tam plan na ogólna kompozycje, pozdrawiam

2002650104425239808_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plan jest taki: przedstawiam trans, stan upojenia, narkotyk w formie krwistego mięsa, które jak ciężkie burzowe chmury wypełniły przestrzeń karmiąc potępieńców niczym maciczny dewot ich najskrytszych pragnień.

Tytuł: "CUPIDO" -żądza

2004051275015817385_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pandemonium , które sobie narzuciłem w lewej części robi sie niebotycznym zadaniem. W kolorze zakrawa na bombkę choinkową ale w takim "zagadnieniu" tematu teatralność wydaje mnie się niezbędna, pozdrawiam

2001261467856340777_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

heh ja mysle ze "troche dziergania" to malo powiedziane...wyglada ciekawie i powiem szczerze xD pierwszy raz sie spotykam z taka technika ;p

niezle Ci wyszla reka, najbardziej z calej pracy podoba mi sie wlasnie ona i te potworki w tle :)

 

powodzenia :) i czymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka miażdży... ale cienie mi sie nie zgadzaja, ( nie wiem czy wypada mi wytykac błedy)

z 1 reki, ok cień idzie normalnie,

z 1 reki, ok cień idzie normalnie,

wiec dlaczego zupełnie inaczej jest na 2 rece? ;p

http://img443.imageshack.us/my.php?image=2000286435844381867rscoeo4.jpg

mg, bo pewnie mało kto mnie zrozumiał.. cien chyba powinien isc tak jak jest ta niebieska strzałka...

chyba, ja tam sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadziu pewnie masz racje. Muszę trochę odpocząć żeby spokojnie sobie przeanalizować te cienie. Generalnie pracuje intuicyjnie i specjalnie nie wnikam w to co robię. No chyba tylko kiedy jakiś element rażąco nie trzyma się "kupy" :). To Kolejny etap: dokładam detal i wynajduję "martwe punkty koloru", pozdrawiam

2003262333126443219_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tak zostawiam , nie mam już zdrowia . Już nic nie widzę i muszę odpocząć od 'tego". Może kiedyś wrócę do tematu . podkręciłem trochę tylni plan, pozdrawiam

 

2003045750838880628_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie komnetuje takich prace bo sie nie znam zupelnie, ale czy nie warto by bylo zroznicowac troche dalszych planow (troche perspektywy powietrznej?) tak by pracka glebi nabrala? Nie wiem czy nie bez sensu sie pcham z moim realistycznym podejciem do takiej kreacji ale moze akurat sie przyda rada ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla tak oryginalnego podejścia do cyfrowych technik. Jest to coś co nie goni za iście popowym trendem grafik tabletowych które maja być kolorowe, jarmarczne i fotorealistyczne. Dla mnie THX podchodzi z klasa do tematu nie wpadając do rzeki klisz po wypromowanych autorach. Nie powiela ich co mnie bardzo cieszy. Po co komu kolejne Mullinsy? Jest jeden i starczy.

Nie wspomniałem o makabrycznej i groteskowej wyobraźni która emanuje z prac. To widzi chyba każdy od pierwszego spojrzenia:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie powiela ich co mnie bardzo cieszy. Po co komu kolejne Mullinsy? Jest jeden i starczy.

 

Pozdrawiam

 

Powielac mullinsa i robic cos tak dobrze jak on to tez trzeba miec tupet;] Jest jeden, bo wiecej to moze chcialoby nim byc ale talentu i umiejetnosci maja za malo;] Thx robi stylowe pracki, swietna anatomia, fajne klimaty, kolorystyka to juz kwestia gustu,mi osobiscie sie nie podoba-no ale taki styl,kaprys czy co tam, i nie mi ja oceniac;]

 

a co do tych trendow- wiesz niektorzy tym niby "orginalnym stylem" chca zakrywac swoje braki umiejetnosci, np. u mnie chlop na roku wogole rysowac nie umie,i jak trzeba bylo zrobic 10 plenerowych prac o temacie "wioska",to nie rysowal jak wiekszosc swiatlowycieniowanych domkow podchodzacych pod fotoreal,a walna chatki na czarnym arkuszu biala fabra cos ala 5-latek,no i profesor uznal ze to jest artyzm i piateczke postawil. Trzeba wiec sie zdecydowac czy rysowac cos orginalnie,co jest kontrastem do trendow ,czy gonic te trendy, czesto nieudolnie i nazywac brak umiejetnosci "stylem". Oczywiscie thx dupa sie odwraca od trendow i swietnie mu to wychodzi;] pozdro! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim - zastanawiam sie czy Ty mnie zrozumiałeś w pełni. Operując popularnymi idolami: Justin Sweet jest zupełnie inny od Mullinsa. Ale równie dobry. Żaden sie nie kopiował bo mieli głowę na karku i talent w ręce. Taka postawę szanuję. Zajebisty warsztat plus oryginalność wizji i szczerość w pracach bez ściemniania. Jeśli chodzi o twój przykład z pleneru sa dwie opcje. Albo nie poznałeś sie na sztuce albo rzeczywiście ktoś kiche zrobił:)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby masz racje;] a co do tej osoby- to fakt, nie znam sie na sztuce i jej nie rozumiem, ale sadze( tak mi instynkt podpowiada;D) ze to raczej byla kicha;] Co innego gdyby swiadomie nasladowal styl przedszkolakow i to byloby czytelne w pracy,a co innego jak maluje kiche ktorą mozna porownac do malunkow dziecka;/ no ale skoro 5 dostal od niby cenionego w b-stoku profesora to kurde wychodzi na to ze sie nie znam;] dobra nie ma co zasmiecac watku- fajne pracki thx;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności