Skocz do zawartości

Scena 3D: Who`s next


Ex3

Rekomendowane odpowiedzi

Z szybkiego speeda i testu blenderowego autoriga wyklarował się pomysł i stwierdziłem że zrobię z tego prostą scenkę.

Łapki podkradłem z Klickowego nurka.

af76e1c4ae3046f6.jpg

 

Tutaj do pobrania modelik smacznego

Edytowane przez Ex3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny, pozycja dobra

 

Dopracowałabym trochę spodnie, niby to dżinsy, ale nie mają żadnych dżinsowatych fałd, wyglądają zbyt miękko i gładko (model, bo tekstura jest ok), z tyłu za butem taka dziwna buła na spodniach. Za bardzo też widać że szycie na dole, zamek i kieszeń są tylko na teksturze. Jak dasz na to jakiś normal map odpowiedni, powinno być lepiej.

 

Kropla krwi zwisająca z miecza wygląda trochę nienaturalnie, kończy się prosto obcięta i nie zwisa pionowo. Z reszty obrazka nie wynika żeby miecz był w tej chwili tak szybko poruszany żeby kropla mogła być krzywa, z pozycji ręki wynika raczej że miecz jest trzymany swobodnie i dopiero się zbiera do akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawie, ale kolorystyka mi zupełnie nie odpowiada (zielono na ziemi, oczoj*bnie), drażni to moje delikatne oczęta... Zgadzam się trochę z Anią gdy mówi o spodniach (o wiele za mało detalu, dodaj coś), ale jako tako to trzymają cartoonowy klimat. Oglądam, czekam ... ;). Powodzenia, łatwej roboty teraz już chyba nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie zostają takie jakie są bo takie miały być :P

Koleś jest sterylnie czysty dlatego że:

Kiedy posiekał tego delikwenta poszedł się przebrać i umyć a w tym czasie pani sprzątaczka przeciągnęła kawałki ciała poza kadr żeby pan zabijaka mógł się sfotografować jako super twardziel :)

Ok koniec biadolenia upik:

632c76761470e00a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą rękę z tamtąd usunęła jednak, ponieważ odrąbana ręka to pierwsza rzecz której można się spodziewać w takim miejscu. Scena będzie lepsza z elementem niespodziewanym. Może zamiast ręki jakieś pół futrzaka, albo zakrętkę po keczapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca i ciekawie się rozwija. Jak dla mnie butki się za bardzo świecą i brakuje mi bump'a na pasku. Teksturę ściany za kolesiem podciągnij do góry, bo krew, która z niej nagle się kończy, a powinna spłynąć po podłodze.

Reszta nienagannie bardzo ładnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania ma świetny pomysł z tym futrzakiem..nadało by to makabryczno-komediowej nutki scenie :)

 

I jeszcze jak bym miał coś zmienić to kamerę.... jakoś perspektywa strasznie szeroka i przez nią płasko wypada głowa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł - nawet jeżeli było by coś zaczerpnięte z innych prac, zawsze można dodac kto cie zainspirował - wiec dlamnie OK

 

co do konstruktywnej krytyki :D to jedynie ten miecz jest zbyt sterylny, chłop przed chwilą zaszlachtował jakiegoś przechodnia :D a cała krew mu spłynęła z miecza jak by użył "PurExtra" :)

 

Czekam na dalsze pracki - powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności