Skocz do zawartości

Pojazd3d : Czołg concept


Poke

Rekomendowane odpowiedzi

Do scenki z mechem (którego robię już bardzo długo ale w końcu go skończę :D) będzie potrzebny mi czołg wiec zacząłem go robić . Na razie mało ale teraz wakacje to będzie więcej czasu na modelowanie ;] Czołg będzie dość nietypowy ponieważ nie będzie miał gąsienic tylko będzie sobie latał nad ziemią na silnikach . Rendek właśnie owego silnika (jeszcze nieskończonych co widać :P)czolg01dq1.jpg

 

Całą tą scenkę z mechem robię w wolnych chwilach wiec nie piszcie że wolno mi idzie bo o tym wiem :PP

my.php?image=czolg01dq1.jpg

Edytowane przez Poke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Albo silnik będzie nieproporcjonalnie mały, albo czołg będzie strasznie wysoko nad ziemią ;) Te kable trochę odstają... tu wszystko potężne, a tu sobie takie kabelki zwisają :D No ale nie jest źle jak na razie, powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że silnik powinien mieć szersze ujście i być nieco niższym. U Ciebie jest na odwrót. Cieniutkie wyjście i podłużny kształt. Oczywiście koncept to koncept, nie chcę go psuć. To taka moja osobista uwaga. Powodzenia i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equilibrium` - thx

M4rcus - nie może być za bardzo na wydziwiane w końcu to ma być czołg który ma siać niszczenie :D Model staram się robić mniej więcej tak żeby wyglądał (przynajmniej trochę :P) jak by mógł działać , a takie niczemu niesłużące zróżnicowania są moim skromnym zdaniem zbędne :P

 

Komentarze mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargate - 8gb ramu przyjdzie to skończę mecha (czołg też najprawdopodobniej będzie w scenie z mechem ... ) a ram ma przyjść w tym tygodniu , narazie się nie da pracować z nim :PP

 

piksar - zgadłeś :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mech już prawie skończony postanowiłem wziąć się trochę za czołg do tego co tutaj jest dojdzie jeszcze rama na której się to będzie trzymać , parę łączeń + dodatkowe osłony na niektóre elementy . Co sądzicie?:D

czog002.th.jpg tekd.th.jpg tekd2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koliste wgłębienie na pokrywie silnika wyglądają jakby je na chama bulinem robiono, dość kiepsko to wygląda. W dolnej części silnika, w miejscu gdzie kable rozchodzą się w dwie końcówki - końcówki nie mają żadnych uchwytów, które przytrzymywałyby je do płaskich powierzchni.

Mówiąc szczerze jak na teraz wygląda to bardzo fajnie, ale nie bardzo wiem jaki sens ma taka duża szczegółowość - chcesz robić animację jak to się rozwala, czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koliste wgłębienie na pokrywie silnika wyglądają jakby je na chama bulinem robiono, dość kiepsko to wygląda. W dolnej części silnika, w miejscu gdzie kable rozchodzą się w dwie końcówki - końcówki nie mają żadnych uchwytów, które przytrzymywałyby je do płaskich powierzchni.

Mówiąc szczerze jak na teraz wygląda to bardzo fajnie, ale nie bardzo wiem jaki sens ma taka duża szczegółowość - chcesz robić animację jak to się rozwala, czy coś?

 

Może dla własnej satysfakcji, co?

 

Poke, jedziesz jedziesz, jesteś moim GURU jeśli chodzi o wymyślanie tych wszystkich detali i rozwiązań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności