Napisano 11 Lipiec 200816 l 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 plus jeszcze dwie panoramy ktore mozna zobaczyc na http://www.bonarka4business.pl/ Edytowane 13 Grudzień 200816 l przez Bobby_digital
Napisano 11 Lipiec 200816 l hmm..już to widziałem, tylko Ty mi tego nie pokazywałeś ;) Exterior wypas, interior dobry. PS. Wiem, wiem Seba ;)
Napisano 11 Lipiec 200816 l bardzo fajne rendery, jedyne tylko co zaowazylem to za duzo motion blura na samochodzie.. troche odciaga od reszty.. jak tylka tego rendera zobaczylem to odrazy muj wzrok poszedl na ten zamazany samochod.. moje dwa grosze.. mole
Napisano 11 Lipiec 200816 l Autor "osiedle połączone ze spalarnią śmieci ? ;P" komin jest pozostaloscia po zakladach chemicznych, zdecydowali sie go nie burzyc. na http://www.bonarka4business.pl/ troche tez o projekcie pisze
Napisano 11 Lipiec 200816 l Hehe. sam cukier :) Bardzo podobają mi się nocne ujęcia z większym widokiem, lasek, jeziorko :)
Napisano 11 Lipiec 200816 l yyy ile czasu cus takiego sie liczy i na jakim sprzecie jak mozna wiedziec . Cud miod i lukrecje! Piekna robota gratulacje !
Napisano 11 Lipiec 200816 l powalajaca praca, niesamowite, ale mam kilka pytan ten komin to pozostalosc po jakiejs starej fabrycem ktora byla wczesniej, stare zabudowanie zostalo zmienione?? jak duzy, albo jak duzo miales do dyspozycji plikow dxf z autocada, pewnie sporo planow bylo?? jeszcze raz pracka rewelacyjna
Napisano 11 Lipiec 200816 l ha ale mnie zaskoczyłeś, ja na tym kominie piwo piłem, wizualki spoko, projekt taki se >> szkoda mi bonarki to było kultowe miejsce a teraz będzie tam centrum handlowe :((
Napisano 11 Lipiec 200816 l No niezle :) ps ale ta arch jak dla mnie masakra ;] moglo to jednak do siebie jakos pasowac troche , motyw , element , cokolwiek
Napisano 12 Lipiec 200816 l Autor predator: yyy no roznie sie liczylo, ogolnie to dlugo:) od 5 - 20h :) z tymi nocnymi z gory mialem problemy zeyb wyrenderowac. a liczylem na quadzie 6600. tutomasz: chyba juz niec nie pozostalo z dawnych budynkow. Nie wiem jak duzo, poprostu duzo :)
Napisano 14 Lipiec 200816 l hmm...zaje--wspaniale. juz pisales jak dlugo ci to liczylo. ale jak duzy jest twoj plik? ze ci to w ogole liczy? moj plik ma 155 mb i mi max pada...:-((((((
Napisano 14 Lipiec 200816 l hmm...zaje--wspaniale. juz pisales jak dlugo ci to liczylo. ale jak duzy jest twoj plik? ze ci to w ogole liczy? moj plik ma 155 mb i mi max pada...:-(((((( boś wać Pan nie używasz proxy ;)
Napisano 14 Lipiec 200816 l dzieki za info. nie wiem na czym to polega. ale juz cos wygooglowalem.... narazie czarna magia...;-)
Napisano 14 Lipiec 200816 l No i juz wiem co stanie na miejscu kultowej postindustrialnej strefy .... szkoda ze nie zdazylem odwiedzic zanim zrownano ja z ziemia. Wizualizacje bardzo ladne.
Napisano 14 Lipiec 200816 l Autor hmm...zaje--wspaniale. juz pisales jak dlugo ci to liczylo. ale jak duzy jest twoj plik? ze ci to w ogole liczy? moj plik ma 155 mb i mi max pada...:-(((((( plik 130mb :)
Napisano 14 Lipiec 200816 l robotka extraklasa..jest od kogo sie uczyc co do arch...juz sie pojawia kopia platinium Jemsow-przykra a zarazem brawa miszczom brafo!
Napisano 14 Lipiec 200816 l Whoa! Super eleganckie. Ile scena liczy poly ? Swoją drogą projektant to niezły kozak. Wyskoczył z tym kominem jak filip z konopi. Edytowane 18 Lipiec 200816 l przez makbol
Napisano 18 Lipiec 200816 l Haha ja chyba cos tu renderowalem dla Seby.Fajnie wyszlo szkoda ze przez ta robote pol Kamienskiego mia zamkneli.
Napisano 18 Lipiec 200816 l rewelacja, świetnie to wyglada, ile Ci tak mniej wiecej zajęła ta scena? Mógłbys cos napisac o swietle?
Napisano 19 Lipiec 200816 l Autor ciezko powiedziec ile zajela, w dwie osoby bylo robione, budynki byly przeprojektowywane i w miedzy czasie duzo innych rzeczy bylo robionych. Swiatlo to poprostu vray sun i sky.
Napisano 19 Lipiec 200816 l niezle bobby, jak juz wspomniano developerskie cukierki -ale w swojej kategorii jest to majster sztich
Napisano 19 Lipiec 200816 l dobrze ze siedzialem jak odpalilem ten topic.. bo to by sie zle dla mnie skonczylo... pierwsza klasa.. ale na pewno nie podstawowki. respect
Napisano 19 Sierpień 200816 l Witam, Na początek gratuluję pracy. Mam takie pytanko... z ciekawości wygooglowałem w sieci to Centrum Handlowe. Znalazłem rendery m. in. z wnętrz Centrum Handlowego, to też wasza robota? Jak nie to może wiecie kto to robił? albo gdzie można sobie podejrzeć je w jakiejś lepszej wersji? Pozdrawiam f.
Napisano 19 Sierpień 200816 l Autor niestety nie wiem, my tylko biurowcami sie zajmowalismy. Centrum handlowe osobno bylo robione i mieszkaniowka tez osobno.
Napisano 20 Sierpień 200816 l Bardzo ładne rendery, wszystko zapięte na ostatni guzik :) Panoramy robią naprawdę dobre wrażenie, świetne!
Napisano 20 Sierpień 200816 l FAJNA PRACKA tylko drzewka sie powtarzaja, a takto szacuneczek pozdro snajper992
Napisano 22 Sierpień 200816 l Świetna robota! Rendery nocne wyglądają naprawdę zacnie. Gratuluję (5*)!