Skocz do zawartości

[SSAT] Babka wchodzi będzie główka!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

adam_m dzięki bardzo :) tutek z tego byłby raczej nudziarski ;)

ReflectVision dzięki :)

 

Prawie jest miejsce akcji, teraz muszę skończyć postacie a zmian mam dużo do wprowadzenia. Coś mi sie zdaje że oddam pracę w połowie skończoną. Na texturowanie kamienicy trzeba poświęcić dużo czasu żeby efekt był zadowalający mam nadzieję że go nie zabraknie.

 

kamienicaia5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze :)

adam_m jak się skończy bitwa to pomyślimy. Co z tego że wszystko mam zmapowane jak na textury będę miał pewnie 1 godzinę :D że już o renderach testowych nie wspomnę. Dzisiaj miałem małą awarię z prądem ale trochę zrobiłem, do jutra wieczorem muszę skończyć modelowanie bo inaczej będzie krucho.

Dzieciak prawie gotowy tylko jeszcze głowa + mina i włosy które chciałem zrobić hairem and furem ale z moim kompem testy zajmą wieki więc chyba na plejnach je zrobię. Pozdro.

 

dzieciakpozajt0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... jak do tej pory modele mają podobny design, co na pewno zaowocuje w ostatecznym kadrze. Patrząc na to w jakim tempie tworzysz kolejne modele mam nadzieję, że uda Ci się skończyć pracę na czas.

 

PS. Draperia na ubrankach świetnie pasuje, no i tramposze super :).

 

Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegelades dzięki :)

Nie zdążę raczej zrobić textur takich jak bym chciał(zwłaszcza bez photoshopa) więc pójdę w totalny cartoon byle skończyć choć i to nie wiem czy sie uda.

 

testgijpgua2.jpg

 

Edit: podmieniłem na render z gi

Edytowane przez Tomala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikołek to sie zmieni nazwę na dziadek wchodzi będzie główka :D A właśnie jak to będzie po angielsku?

Nvidia może nie zdążę ale będę robił do końca jak piszę te słowa to jeszcze ostatnie modelingi kończę a jutro caaały dzień na textury i na koniec render na żywca bez żadnej postpro ;)

adam_m dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nvidia, z tym dobrze to chyba przesadziłeś ;) kawy nigdy nie piłem a kota mam małego nie tam znowu żadnego tygrysa. Właściwie to mam 7 kotów.

Pocieszam sie tym że w piątek rano wysadzę komputer w powietrze i pójdę na boisko grać w nogę do wieczora kiedy to się schlam :D

 

Przy okazji mały upek babki czy tam dziadka :D

 

babkacaajpgzn8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e taraz babka jak babka bardziej wygląda :D

 

Nvidia przecież motywacja jest największa kiedy czas się kończy :P

 

Pocieszam sie tym że w piątek rano wysadzę komputer w powietrze i pójdę na boisko grać w nogę do wieczora kiedy to się schlam

haha i kolejna dobra motywacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorry że tak późno ale wcześniej nie mogłem.

Adek dzięki i sorry za kolejną zmarnowana nominację :)

Levus, adam_m, fikołek dzięki za doping w bitwie :) No nie udało się ale tym razem przynajmniej ja zdążyłem. Na godzinę przed końcem miałem wszystko gotowe, wystarczyło tylko wcisnąć f9 i czekać na render no ale zawsze coś przecież musi się zdarzyć.

Niestety mental nie chciał renderować cieni przy regulaminowej rozdzielczości i do tego czarne plamy się pojawiały na renderach. Nie powiem, trochę się bardzo wkurzyłem mówiąc delikatnie. Renderowałem to wszystko na dobrym kompie bo na moim by się wcale nie dało.

Na tym koniec, mogę sobie jedynie poszczególne modele wyrenderować w osobnych scenach. Może kiedyś jak będę miał lepszego kompa to do tego wrócę chociaż wątpię bo pewnie wtedy nie będzie mi się to już podobać :D

 

Wątek można usunąć albo przenieść do wipa? żeby tu nie śmiecić.

 

Trochę renderków na koniec wszystkie materiały, tekstury i trochę mapowania robione w jedno popołudnie więc jakość jak widać leży i kwiczy :D

 

dzieciaknarowerzehiresjey2.jpg

kamienicayd6.jpg

trabantjpgkc3.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real dzięki :) tak jak napisałem na wszystkie textury + trochę mapowania + podstawowy setup materiałów + zrobienie włosów z plane'ów miałem jedno popołudnie. Dodatkowo robiłem to nie u siebie tylko u wujka bo u mnie nie działa photoshop i nie dało by się wyrenderować scenki w rozsądnym czasie. Dlatego wyszła taka kaszanka z textur ;) po prostu chciałem zdążyć za wszelka cenę :D

Falcom dzięki :) Jak sprzęt pozwoli to mam nadzieję to skończyć.

adam_m dzięki :) cegły się nie da zrobić bo elewacje są wymodelowane, zresztą tak miało być bo wzorowałem sie luźno na istniejących kamienicach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności