Skocz do zawartości

Teczka 2D: RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, RaVirr napisał(a):

 NO TO JAK TAKI ODWAŻNY TO IDŹ I MU POWIEDZ, NO IDŹ!

Dla fachowca nie ma czegoś takiego jak: "Jak to koń nie pójdzie?". Mówisz i masz!🫡

Tytuł: Ostatnie zdjęcie Mortom'a przed "zagadkowym" zniknięciem - rok 2023 😄
przygodypimpusia.thumb.jpg.5bed2c4d34a253797cfc432cb25f7501.jpg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zaszła zmiana bo stwierdziłem, że tamta ilustracja jest do pizdy i zrobiłem nową którą nazwałem 
"Mortom i jego pszyjaciel (poniewasz dostał jedzenie)"
Dostałem właśnie info, że to nie 2000 rok żeby ramki z murków zrobić więc zgodnie z feedbackiem wyjebałem i będzie tak:
Smoczula_wywernula_koniec2.jpg

Tytuł bez zmian jbc

Edytowane przez RaVirr
  • Like 9
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zacytuję klasyka mistrza @Destroyera - "że też ci sie chciało 😜
Nom ale jeszcze jedno nasuwa mi się jak patrzę na ten miły dla oczu obrazeczek 👍 a że dawno nie wrzucałem mistrza ciętej riposty Juliana, to nasyćcie swoje uszy idealnie pasującą tutaj ścieżką dźwiękową. @RaVirrku Pomysł już jest, teraz musisz machnąć animację! Czekam na pełny metraż! Baginsowi się udało to i ty możesz śegnąć wyżyn niedostępnych dla nas śmiertelników!

P.S.
Dziękuję, że tak pochlebnie przedstawiłeś mnie na twoim dziele - w rzeczywistości bliżej mi do Kwazimoda niż mężnego rycerza rodem z Elden Ringa! Ale biorę co dają👍🥰

 

Edytowane przez Mortom
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mortom napisał:

Że tak zacytuję klasyka mistrza @Destroyera - "że też ci sie chciało 😜
Nom ale jeszcze jedno nasuwa mi się jak patrzę na ten miły dla oczu obrazeczek 👍 a że dawno nie wrzucałem mistrza ciętej riposty Juliana, to nasyćcie swoje uszy idealnie pasującą tutaj ścieżką dźwiękową. @RaVirrku Pomysł już jest, teraz musisz machnąć animację! Czekam na pełny metraż! Baginsowi się udało to i ty możesz śegnąć wyżyn niedostępnych dla nas śmiertelników!

 

P.S.
Dziękuję, że tak pochlebnie przedstawiłeś mnie na twoim dziele - w rzeczywistości bliżej mi do Kwazimoda niż mężnego rycerza rodem z Elden Ringa! Ale biorę co dają👍🥰

 

Remaster złotego smoka z żebrowskiego wiedźmina! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaVirrProbowałem doglądnąć nowy sezon wiedźmaka na netflixie - ale ten twór wlazł już sobie tak głęboko w d... że boje się zagłębiać dalej niż 2 odcinek xD

A w brew pozorom nasz rodzimy wiedzminek z TVP nie jest tak zły jak by się mogło wydawać. Być może to nostalia ale ta nasza słowiańskość jest tam w punkt. I nawet pan Żebro-wski 😉 niemal daje rady - choć gra jedną miną  🙂 

A wspomniany przez ciebie złoty smok to perełka polskich efektów komputerowych! Istna klasyka klasyków. Porównanie do złotego smoka dzisiaj oznacza prestiż i wyrafinowanie! Więc ja sie nie śmieję i czekam na remaster w twoim wykonaniu! Byleś uszanował materiał źródłowy z TVP! Bo inaczej to będzie hańba!

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mortom napisał:

@RaVirrProbowałem doglądnąć nowy sezon wiedźmaka na netflixie - ale ten twór wlazł już sobie tak głęboko w d... że boje się zagłębiać dalej niż 2 odcinek xD

A w brew pozorom nasz rodzimy wiedzminek z TVP nie jest tak zły jak by się mogło wydawać. Być może to nostalia ale ta nasza słowiańskość jest tam w punkt. I nawet pan Żebro-wski 😉 niemal daje rady - choć gra jedną miną  🙂 

A wspomniany przez ciebie złoty smok to perełka polskich efektów komputerowych! Istna klasyka klasyków. Porównanie do złotego smoka dzisiaj oznacza prestiż i wyrafinowanie! Więc ja sie nie śmieję i czekam na remaster w twoim wykonaniu! Byleś uszanował materiał źródłowy z TVP! Bo inaczej to będzie hańba!

Szczerze mówiąc to jak pierwszy raz oglądałem żebrowiedzmina (serial) to mi się bardzo podobał- miałem wtedy jakoś 12 lat, nie znałem książek, nie jestem też gościem z wysublimowanym gustem (również brak spaczenia "zawodowego" zrobił swoje) i mnie jarał- bo i muzyka klimatyczna, dialogi zrozumiałe (co nie było takie oczywiste), pan Żebrowski ładny, pani Wolszczak ładna, siekanie mieczorem fajne... W sumie nie kumałem tylko akcji z Ciri i o co w tym w ogóle chodzi więc wątek mi trochę przeszkadzał xDD
Po jakimś czasie zostałem powiadomiony, że NIE MOŻE MI SIĘ TO PODOBAĆ BO SERIAL TO GÓWNO I WSZYSCY O TYM WIEDZĄ A NAWET PAN SAPKOWSKI POWIEDZIAŁ, ŻE JAK GO ZOBACZYŁ TO MIAŁ OCHOTĘ WYEMIGROWAĆ xD

Wiesz, tak między bogiem a prawdą to przeszło mi przez myśl żeby spróbować sobie zrobić takiego pełnoprawnego złotego smoka i go wkomponować w starego wiedzmina. Boję się jednak, że poziom będzie podobny bo zrobić model to jedno, a animacja to drugie... Wydaje mi się, że nawet przeciętny model z solidną animacją zrobiłby lepszą robotę niż dojebany model z przeciętną animacją- a w moim przypadku, prawdopodobnie byłby przeciętny model z tragiczną animacją więc na razie oddaliłem od siebie myśli o remasterze 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaVirr 😞 12 letni ja, który gdzieś tam tuła się po mojej chorej psychice, właśnie poczuł zawód! Ja poczułem zawód... ba dam się pokroić (niemal) że nawet pan Andrzej go poczuł, jak oznajmiłeś że remastera nie będzie! Wstydź się.. rozpaliłeś nadzieje a teraz gasisz je żółtym deszczem! NIEŁADNIE!
Jak cię znam to animacja dorównywała by wyczesanemu modelowi! Wiec bez wymówek! Weta Digital często tu zagląda (bo to kuźnia najlepszych z najlepszych!) a ty tu jakieś wymówki kombinujesz 😞 Oni tylko czekają na tego smoka, czekają na ciebie.. czekają aż będa mogli oddać ci tą fure zielonych z którą nie mają już co robić! A ty mówisz NIE 😞 

Szkoda, a już myślałem że dożyłem wreszcie dnia kiedy wiedźmin otrzyma godną oprawę wizualną. NO NIC a więc to nie ten dzień 😐 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mortom napisał:

@RaVirr 😞 12 letni ja, który gdzieś tam tuła się po mojej chorej psychice, właśnie poczuł zawód! Ja poczułem zawód... ba dam się pokroić (niemal) że nawet pan Andrzej go poczuł, jak oznajmiłeś że remastera nie będzie! Wstydź się.. rozpaliłeś nadzieje a teraz gasisz je żółtym deszczem! NIEŁADNIE!
Jak cię znam to animacja dorównywała by wyczesanemu modelowi! Wiec bez wymówek! Weta Digital często tu zagląda (bo to kuźnia najlepszych z najlepszych!) a ty tu jakieś wymówki kombinujesz 😞 Oni tylko czekają na tego smoka, czekają na ciebie.. czekają aż będa mogli oddać ci tą fure zielonych z którą nie mają już co robić! A ty mówisz NIE 😞 

Szkoda, a już myślałem że dożyłem wreszcie dnia kiedy wiedźmin otrzyma godną oprawę wizualną. NO NIC a więc to nie ten dzień 😐 

DOBRA PRZEKONAŁEŚ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, RaVirr said:

NIE MOŻE MI SIĘ TO PODOBAĆ BO SERIAL TO GÓWNO I WSZYSCY O TYM WIEDZĄ A NAWET PAN SAPKOWSKI POWIEDZIAŁ, ŻE JAK GO ZOBACZYŁ TO MIAŁ OCHOTĘ WYEMIGROWAĆ xD

A ten nowy się sapkowskiemu chyba podoba 🙂 
Poniżej zdjęcie z rozmowy sapkowskiego z showrunnerami w której sapkowksi zostaje przekonany żeby nie narzekał na nowy hitowy serial 

2wv3z3.png?a468720

4 hours ago, Mortom said:

@RaVirrProbowałem doglądnąć nowy sezon wiedźmaka na netflixie - ale ten twór wlazł już sobie tak głęboko w d... że boje się zagłębiać dalej niż 2 odcinek xD

No podobno ładny rozrzutnik gnoju zajechał w tym serialu więc nie dziwne, że niemal wszędzie pełno gówna 🙂 
Ja nawet nie wiem czy drugi sezon oglądałem a teraz to nie wiedziałem, że już jest trzeci 🙂

  • kekw 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa nowość. Myślałem, że robię coś swojego, a moja luba uświadomiła mnie, że zrobiłem remaster loading screena Tibii w wersji 2777:
Cyborgi1.jpg

Dla porównania:
138683539_10224826977410413_4585557150711626120_n.jpg?_nc_cat=110&cb=99be929b-3346023f&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=v59IMAVHzXgAX8x2SCA&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfC2E2qkVJDvBtUCQIY0JGSYIzEa3cKsCX5Bmseleyqpag&oe=64D2CC50

Jeszcze widok z viewporta:

 

Edytowane przez RaVirr
  • Like 6
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią że wieża w Pizie jest pochyła... no w tym temacie poszedłeś o parę kroków do przodu 😉 Albo raczej w bok... jak zwał tak zwał. Supereczek a nie obrazeczek 🙂👍

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaVirr Czy to opowieść o 2 gejach rycerzach podróżujących po różnych uniwersach którzy szukają miłości w świecie gdzie ciężko zbudować prosty duży budynek? Po czym jeden z nich okazuje się LGBTQXYZ++ który po trudach wędrówki zakochuje się we własnym wierzchowcu i zaczyna się identyfikować jako snopek siana? Czy to ta opowieść? 🙂⚔️

  • kekw 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mortom said:

@RaVirr Czy to opowieść o 2 gejach rycerzach podróżujących po różnych uniwersach którzy szukają miłości w świecie gdzie ciężko zbudować prosty duży budynek? Po czym jeden z nich okazuje się LGBTQXYZ++ który po trudach wędrówki zakochuje się we własnym wierzchowcu i zaczyna się identyfikować jako snopek siana? Czy to ta opowieść? 🙂⚔️

A może to był koń na białym rycerzu? 😄

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK tego nie znałem! Wyśmienita historia i muzyczka! Ale taką rozkmine mam odnośnie księżniczki i konika, skoro to uniwersum gdzie konie dosiadają rycerzy to dlaczego księżniczka jechała na koniu? 🙂🐎

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mortom napisał:

@RaVirr Czy to opowieść o 2 gejach rycerzach podróżujących po różnych uniwersach którzy szukają miłości w świecie gdzie ciężko zbudować prosty duży budynek? Po czym jeden z nich okazuje się LGBTQXYZ++ który po trudach wędrówki zakochuje się we własnym wierzchowcu i zaczyna się identyfikować jako snopek siana? Czy to ta opowieść? 🙂⚔️

Masz rację, to jest ta opowieść gdzie na końcu stykają się mieczami 😮 WSZYSCY

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem sobie poczwarkę i okazało się, że należy na chwilę zawitać do fotoszopa by sobie podizajnować. Pomyślałem "a podmaluję sobie mordę", podmalowałem sobie bazową bazę 3d i wyszedł z tego koncept maszkary.
Koncept oto:
Concept.jpg
Sculpt (to co do tej pory mam i dzięki 500iq widać jak na dłoni gdzie się różni koncept od modelu):
WIP1.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Destroyer napisał:

Ładny pimpek ale koncept bardziej wyżyłowany, będziesz modle cisnął żeby go jak najbardziej zbliżyć do konceptu? 

Taak naturalnie, poki co to dopiero praca z nocy, fajnie by bylo wjechac na duzy detal, ale nie wiem na ile blender pozwoli 😄

@Mortom akurat moze tylko podswiadomie, ale glownymi inspiracjami byly taki uroczy, zdeformowany pies bez szyi i twarz pewnego aktora.. ciekawe czy zgadniesz ktorego 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Destroyer napisał:

Fajnie wygląda, będzie jakaś scena czy sama postać?

 

Dzieki, kurde wlasnie nie wiem. Mialem teoretycznie jakis pomysl na scene, ale ostatnio wiecej radochy daje mi robienie elementow ilustracji niz samej ilustracji xD

@michalo dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, RaVirr said:

Dzieki, kurde wlasnie nie wiem. Mialem teoretycznie jakis pomysl na scene, ale ostatnio wiecej radochy daje mi robienie elementow ilustracji niz samej ilustracji xD

@michalo dzieki!

To może nie ma co się zmuszać? Jak przyjdzie ochota na robienie enviro to już będziesz miał stworki do wstawienia 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Destroyer napisał:

To może nie ma co się zmuszać? Jak przyjdzie ochota na robienie enviro to już będziesz miał stworki do wstawienia 😛 

Przy nim i tak miałem następujący zamysł:
Brzydal, gdy jest jeszcze młody, wchodzi nocą na strych przez małe okienka i sobie tam bytuje, żywi się gratami by urosnąć i mieć siłę. Z racji tego, że jest śmieciożerny to nie stanowi zagrożenia dla domowników. Chciałem zrobić scenkę, w której sobie gdzieś podsypia w kącie 😄 

Jak jeszcze na niego patrzę to trochę mnie kusi jakaś mała animacja, fajne nóżki ma do biegania i skakania...czyli potwierdza się choroba, o której mówił @michalo "kurde, ale fajnie by było zobaczyć jak to się rusza" 😄

 

Kurde, jeszcze zmieniam bydlaka bo te czerwone mocne za bardzo przebija i robi się prawie jak lineart 😞

Edytowane przez RaVirr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaVirr Na samym wstępie pragnąłbym zauważyć mniodzio stworeczek! Wyłupiaste oczka dodają mu seksapilu! 😉 
A przez @Destroyer-a mam teraz zwichrowana psyche (no trochę bardziej 😉) - już tłumacze. Po tym jak kiedyś zapastował ten obrazek (patrz na dół)  już nic nie było takie jak kiedyś. Ta poza wryła mi się w beret i nie mogę już tego odzobaczyć! 
quiz.thumb.jpg.6852e8f93f5cc592e8406fe45cd12f74.jpg

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RaVirr napisał(a):

Niee no patrz na to fioletowe dupsko, a na te moje, cienkie beżowe

Ravirku nie no... nie porównuj holistycznie modelki plus size ass 😉 do klasycznej modelki z wybiegu. Obie mają swoich zwolenników 🙂

 

 

 

17 minut temu, RaVirr napisał(a):

...za wysokie progi, nie ta liga 😕 

Progi czy pierogi? zresztą nieważne 😉 👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuwa! 
Ta, tutaj mnie kusi by trochę go upozować i zrobić chociaż mini scenkę, ale robiłem to tak jakby jutra miało nie być- "jutra" czyli rigowania 😄 
Swoją drogą, chyba jeszcze nad bucikami popracuję bo jakoś takoś odstają.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności