Skocz do zawartości

Teczka 2D: RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Destroyer napisał:

Bardzo fajnie, szybko się uwinąłeś 🙂 

SZYPKI CHOPAK JESTEM, czasem za szypki 😞
@Mortom W sumie tu czacha i tu czacha, skojarzenie jak najbardziej trafne 😄
@michalo jeszcze ilustracyja do kompletu 😮

1.
Rycerz22k.jpg

2.

Rycerz1.jpg

3.

Rycerz22kFIN.jpg

Które lepsze?

Edytowane przez RaVirr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem te wargi na hełmie w pomniejszeniu... to nie mogłem sie powstrzymać. Podrasowałem ci zbroje! Rynek LGBTQXYZRGZM stoi OTWOREM xD 
Nie dziękuj! 

enhancedediszyn.thumb.jpg.4b2c2f1faffc58560d85ec577b05b405.jpg

P.S.
Jak przesadziłem to pisz wywalę ci te moje bazgroły z teczki 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Destroyer napisał:

No super się prezentuje, kolorystycznie z tych pierwszych to chyba 1 najbardziej mi się podoba bo jest takie spójne z tłem i ten grain też robi robotę 🙂 

Właśnie ten pierwszy to był po poprawkach renderu, ale trochę za bardzo mi się detal rozmył w tym oświetleniu więc zrezygnowałem. Nr. drugi był w kolejności pierwszy, tyle, że tutaj mi tło trochę nie siedziało, a ten trzeci to połączenie obu w myśl zasady "A UŚREDNIĘ CO TAM" 😄 Dzięki!
 
@ArnoldSzczesliwy ALE JESZCZE ŻYJESZ 😄 Wiesz co, ten ludzik to tak wjechał na ostro, że nie mogłem przestać, a z racji tego, że wisi mi nad głową zlecenie to już chciałem dociągnąć 🙂

@michalo
 Dziękuwa 🙂
 
@Mortom WITAM PAŃSTWA, MAMY ROK 3 LICZĄC OD ZDOBYCIA CZARNEJ TWIERDZY PRZEZ NIECZARNE BOJÓWKI, ZMIANA WŁADZY CORAZ BARDZIEJ NAM SIĘ PODOBA... 😄 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RaVirr napisał(a):

Naburmuszony strasznie, życie miało być marzeniem... 😄 

Eeee to chyba nie to... małpolud widać, że coś rozkinia.
Przyszły ludzie, pomalowali mu głowę na biało a na domiar złego jeszcze potem dorwała go jego była i dorysowała mu czerwone kółko na czole! Każdy by sie ku..a w takiej sytuacji zastanawiał: Co się właśnie odwaliło?! 😄 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mortom napisał:

Eeee to chyba nie to... małpolud widać, że coś rozkinia.
Przyszły ludzie, pomalowali mu głowę na biało a na domiar złego jeszcze potem dorwała go jego była i dorysowała mu czerwone kółko na czole! Każdy by sie ku..a w takiej sytuacji zastanawiał: Co się właśnie odwaliło?! 😄 

Smutna historia 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutek! 🙂 


I tak się kończą eksperymenty z tanim mleczkiem do ciała. Modrda pod 2 warstwami metalu a ciało okryte srogą ilością materiału! Jak mniemam to model ku przestrodze: Nie kupuj bo tanie! 😉 

Spostrzeżenia:
1) Fachowiec ze mnie słaby ale dolna cześć ubranka wygląda jak by ktoś tam wszył blachę i wszystko takie linijkowo proste. Rzuca się to w szczególności w 2 widoku.

2) Tu kolejny raz nawiążę do widoku nr 2 - mam wrażenie jakby postawa pana w żelaznej masce 😄 zbytnio była przygarbiona i zamiast patrzyć na chłopa w kutrawce ze wszywkami z blachy oglądam tego pana:
20191015_arg19273.jpg?itok=HIkcy7km

Ale to takie moje narzekanie a model jest jak zwykle świetny!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mortom napisał:

Ładniutek! 🙂 


I tak się kończą eksperymenty z tanim mleczkiem do ciała. Modrda pod 2 warstwami metalu a ciało okryte srogą ilością materiału! Jak mniemam to model ku przestrodze: Nie kupuj bo tanie! 😉 

Spostrzeżenia:
1) Fachowiec ze mnie słaby ale dolna cześć ubranka wygląda jak by ktoś tam wszył blachę i wszystko takie linijkowo proste. Rzuca się to w szczególności w 2 widoku.

2) Tu kolejny raz nawiążę do widoku nr 2 - mam wrażenie jakby postawa pana w żelaznej masce 😄 zbytnio była przygarbiona i zamiast patrzyć na chłopa w kutrawce ze wszywkami z blachy oglądam tego pana:
20191015_arg19273.jpg?itok=HIkcy7km

Ale to takie moje narzekanie a model jest jak zwykle świetny!

Co do mleczka do ciała- background postaci jest taki, że to nie ma ciała, a jego imię jest różne w różnych rejonach, w których się pojawia. Oto niektóre z nich:
-czerwona zjawa
-zwiastun tornada niewiernych
-ksiondz chodzoncy czarujoncy
-ciuchy 
Zgadzam co do sztywności, generalnie tak miało być (coś na kształt zbrojonego, ciężkiego ciucha), ale jak koli w oczy to średniawka 😐 A sama poza to takie wiesz, aby było póki co bo i tak będzie robił mniejsze czy większe wygibasy 😄
Dzięki! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mały debiucik- robię sobie od wczoraj goblina, pierwszy raz całkiem "z kulki". Ma być to taki goblin pociągowy, stąd długie łapska- będzie pełzał jak leniwiec trochę (ale nie aż tak). Stupki nie były jeszcze praktycznie ruszane, dłonie też na aby aby. Cały czas jeszcze kombinuję z ogólną bryłą więc jakby ktoś uwagi coś to przyjmę z połykiem.
untitled.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to! Najpierw chłopu dajesz bicki, a teraz chcesz mu je uszczuplić..? Toż to nie ludzkie... gdzie PETa... Gdzie Ruch Obrony Goblinów? CO TU SIE DZIEJE! Nie za taką Polską głosowałem! Półduszki przewraca się grobie! 😄 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mortom napisał:

No ale jak to! Najpierw chłopu dajesz bicki, a teraz chcesz mu je uszczuplić..? Toż to nie ludzkie... gdzie PETa... Gdzie Ruch Obrony Goblinów? CO TU SIE DZIEJE! Nie za taką Polską głosowałem! Półduszki przewraca się grobie! 😄 

ale przeramiona zostają! przedramiona to siła! 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Destroyer napisał:

Fajnie nabiera kształtów, z mordy to teraz taki mędrzec i myśliciel który ma już  wszystkiego dość więc jak trzeba to i w mordę pierdolnie 🙂 

Dzięki! Zgadza się, dziadyga mędrzec- odbiegłem od pierwotnego założenia i poszedłem w sztampę 😄 Wciąż szukam drogi i konceptuję sobie, ale ostatnio robię bardzo z doskoku i temu jest jak jest 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broda drwala - plus 100 do siły i inteligencji.

Dawaj go do jakiejś gry o trollach drwalach walczących z zepsutą ludzką cywilizacją, opanowaną przez zrobi z przyklejonymi na mordzie komórkami i pustymi w środku średniowiecznymi korpo-kontuszowcami! 🙂 
Gra może się nazywać Ravir The Game multi uniwersum HWDP 3 - dlaczego 3 pytacie? A pamietacie Gwiezdne Wojny od 3 epizodu sfilmowane. A im wypaliło w kosmos! To i teraz może chwycić! 😄 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaVirr Wersja cieplusiejsza lepsiejsza 🙂 
A i jeszcze takie spostrzeżenie - urbanista spier..ił sprawę... bo tak bliskie usytuowanie budynków przy tak wysokim naturalnym obiekcie musi być dla albo dla bardzo odważnych mieszkańców albo wysiedla sie tam największych idiotów na przemiał aby nie zaśmiecać puli genetycznej tej populacji 😉
 Co jak patrzę czasami na nasz gatunek, to ma jakiś sens... makabryczny... ale mimo wszystko ma 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2023 o 17:09, Mortom napisał:

@RaVirr Wersja cieplusiejsza lepsiejsza 🙂 
A i jeszcze takie spostrzeżenie - urbanista spier..ił sprawę... bo tak bliskie usytuowanie budynków przy tak wysokim naturalnym obiekcie musi być dla albo dla bardzo odważnych mieszkańców albo wysiedla sie tam największych idiotów na przemiał aby nie zaśmiecać puli genetycznej tej populacji 😉
 Co jak patrzę czasami na nasz gatunek, to ma jakiś sens... makabryczny... ale mimo wszystko ma 😄 

Niby tak, ale na swoją obronę mam tylko to, że kompletnie nie myślałem o sensowności geologicznej góry czy zachowania zasad urbanistyki- chciałem (jak za dawnych lat) zrobić coś wyłącznie dla funu, bez spiny, researchu i bez sensu, byleby było ładnie 😄 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przyłącze się do chóru i powiem bardzo odkrywczo że ciepła wersja lepsza 🙂 

A co do logiki i zasadności budowana osady w takim miejscu to w życiu rzeczywistym są takie miejsca jak to więc już za bardzo nie ma jak narzekać na realistyczność rozwiązania 🙂 

XX%20NW%20OOV-ECRAN%20FOCUS%20F2%20ADAPT%20NARROWEST%20TOWN%20IN%20CHINA%20-NEDELEC%20Camille-.jpg

EIl1dYRgygr3TI8Z.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Destroyer napisał:

Też przyłącze się do chóru i powiem bardzo odkrywczo że ciepła wersja lepsza 🙂 

A co do logiki i zasadności budowana osady w takim miejscu to w życiu rzeczywistym są takie miejsca jak to więc już za bardzo nie ma jak narzekać na realistyczność rozwiązania 🙂 

XX%20NW%20OOV-ECRAN%20FOCUS%20F2%20ADAPT%20NARROWEST%20TOWN%20IN%20CHINA%20-NEDELEC%20Camille-.jpg

EIl1dYRgygr3TI8Z.jpg

No to też akurat prawda, że ludzie to łajdacy i budowaliby gdzie popadnie xD Ale co racja to racja- serio nie chciało mi się myśleć czy coś ma sens czy nie, ot chciałem zrobić widoczek 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności