Skocz do zawartości

Tomb Raider Underworld - trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to jest tak slabe... tylko particle sa fajne, Lara sie super rusza, jakby miala betonowe butki od mafii, albo jakby byla super gruba, nie pamietam dokladnie ale kiedys w jakiejs bajce, glowny bohater ruszal sie tak samo, byl super gruby i tak smiesznie ruszal lapkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK - zakladam, ze w solidnych glanach, skorzanych spodniach, z dwoma giwerami u szegokiego pasa z wielka klamra, istota rownie subtelna jak kobieta traci na gracji i stara sie po prostu udzwignac caly ten syf. Wole juz czlapiaca Lare niz czrnoskora wersje kobiety-kotki, ktora w skorzanym kostiumie i szpilkach (LOL) skacze po dachach z gracja, jakby miala na sobie jedwabne kimono i byla boso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek - Ale co jest slabe? chyba nie calosc, bo cala animacja jest swietna dopoki sie nie pojawi Lara ktora jest marnie zdesignowana, wyglada na caly czas wkurzona. No i ten stroj sado-maso to nie wiem kto wymyslil.

 

A tak w ogole to cytujac pewnego anonimowego niestety medrca, wykazujecie "ogolna przemadrzalosc nie poparta osobistymi dokonaniami". No bo czy ktos z was zrobil cos takiego kiedys? Ze mna, naturalnie, wlacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba robic czegos takiego zeby stwierdzic czy cos jest slabe czy nie, robisz filmy fabularne ? nie, a doskonale wiesz ktory jest do tylka, wiec ten cytat jest cytatem mędrka

 

co jest slabe ? calosc, wyglada jak cutscenka z silnika lekko podmalowana, gdyby nie kilka efektow czasteczkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba robic czegos takiego zeby stwierdzic czy cos jest slabe czy nie, robisz filmy fabularne ? nie, a doskonale wiesz ktory jest do tylka, wiec ten cytat jest cytatem mędrka

 

co jest slabe ? calosc, wyglada jak cutscenka z silnika lekko podmalowana, gdyby nie kilka efektow czasteczkowych

 

Co do cytatu to w 100% sie z Toba zgadzam, zacytowalem kogos kto mi wlasnie zarzucil ze sie "wymandrzam".

 

Co do drugiego kwestii to sie nie zgodze, ale trudno tu polemizowac. Dla mnie nie wyglada. Wszelkie "sztucznosci" moga wynikac z pomyslu ze wszystko pokazane jest od tylca.

Fakt ze laska jest sztuczna, swieci sie cala, i jeszcze brzydka jest. Zgodze sie tez ze slabo sie rusza, jak jakis kark a nie zgrabniutka laseczka. I w tym miejscu nie zgodze sie z Nezumim, bo Lara Croft ma byc laska, nawet jak wezme na plecy kamien pod ktorym normalny facet by sie ugial, to ona ma ja dzwigac z gracja. Przeciez tu nie chodzi o realizm. Przypuszczam ze nikt nie chcialby grac w ta gre gdyby glowna bohaterka byla slamazara, bo ma duzo sprzetu, nie moze go utrzymac i czasem jej wypadnie z reki, majty jej sie wpijaja w tylek i nie moze normalnie chodzic bo od lateksu sobie obtarla pachwiny. To jest Lara i ma byc laska, ze jeszcze raz powtorze. Oczywiscie wyobrazam sobie gre w ktorej glowna bohaterka jest wlasnie taka pierdołą, tylko musi to byc wszystko zgodne z pomyslem na gre z jej wizerunkiem itp.

To wszystko przeciez jest przemyslane i zalozone z gory. Nie wiem, moze to tylko mi sie wydaje ze ludzie przy projektowaniu gier i co za tym idzie postaci i lokacji, dokladnie wszystko planuja. Nie powinno byc tam miejsca na jakis absurdalny zywiol, ze zrobimy jak sie uda i bedzie git.

Ja wlasnie tak podchodze do tego co robie sobie prywatnie w grafice, planuje i zastanawiam sie nad wszystkimi elementami. Fakt ze byc moze przez to czesto nie koncze bo rzadko satysfakcjonuja mnie polsrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myk polega na tym, ze twórcy chyba chcieli troche ukryc samą Larę...samą jej postać. To na poczatku był teaser Trailer...Postac Lary miała byc zagadka i sam Trailer miał zaciekawić graczy (dlaczego Bohaterka rozwala własną chawirę?). Dla tego Jest mało widoczna...jakaś słaba, rozyta. Osobiście widziałem screeny z design postaci (łącznie z kostiumem "sado maso") i pare innych fanych rzeczy (grałem tez w grę) i w sumie wygląda całkiem sympatycznie. Bardzo kobieco, sympatycznie (Chociaż Twarz ma troche...troche... No mogła by mieć ładniejsza twarz :)). Nawet Biust ma w miare...racjonalnych wielkościach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie powiedzial ze spada, ale pewnie nie wszystkie widzialem, wiec trudno mi porownywac.

A co do porownywania z WoWem, to juz mowilem ze nie czuje zeby w tym "zderzeniu" przegrywali.

 

Co do samej Lary teraz. Popatrzylem sobie na filmiki z gameplaya, i ona tam jest o niebo ladniejsza niz w cinematiku. Przyklady:

http://www.tombraider.com/upload/img_507/Mexico_3.jpg

http://www.tombraider.com/upload/img_507/Thailand_3.jpg

Nie wiem o co chodzi, moze Sze Jones zachorowala, albo byla na wakacjach jak musieli zrobic ten model? Albo jakis wazny koles zaczal mieszac w designie i tak sie zabral za poprawianie dobrego, ze wyszla kupa? Trudno powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności