Jump to content
norden

Sceny 3D:Matte Painting, kadry z krótkiego filmu Adevale2313

Recommended Posts

no powiem Ci, że jak to skończysz to postawię Twoje zdjęcie na ołtarzyku obok George'a Lucasa :D

ode mnie życzenia powodzenia i żeby Twój projekt nie podzielił losów nieodżałowanej Terranovy (o ile tak się to nazywało, niech mnie ktoś poprawi). trzymam mocno kciuki!

Salve!

Mort

spoko będe miał na szczęście do tego zaplecze ; ) by to skonczyc

serwus :)

mort - nie zartuj sobie porownojac do tego filmu terranowa. terra skonczyla sie zanim sie zaczela. miala kilka statycznych obrazkow i kilkadziesiat stron opisu. A tutaj mamy film fajny. Same rendery nordena duzo pokazuja - a widzialem to w ruchu i musze powiedziec ze wyglada to naprawde dobrze.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Kannu, przepraszam, chodziło mi o mniejwięcej porównanie jakie emocje temu towarzyszyły i jak ludzie bardzo się tym emocjonowali. Nie chciałem niczym umniejszyć chwały Nordena i geniuszowi jego projektu, co też wyraziłem w pierwszym zdaniu ;)

jeszcze raz powodzenia!

Salve

Mort!

PS. na jakiś teaserek albo ruchomą zajawkę możemy liczyć? prooooooooszę? bardzo bardzo?

remember mort że nie tylko norden stoi za tymi obrazkami ale też dziesiątki milionów ludzi którzy stworzyli oprogramowanie i sprzęt do tego by mozna robić tego typu obrazki. Ja staram sie nigdy nie zapominać bo równie dobrze mogłbym malować węglem po chodniku ; ] Więcej powiedziałbym że prace każdego z nas ; ] i wszystkich innych ludzi robione digitalnie są dziełem nas wszystkich... Zdecydować co chcesz zrobić i to zrobić już na kompie to nic... zbudować narzędzia to jest geniusz i zrobić coś za ich pomocą... Dlatego np leo da vinci był geniuszem wymyślał własne patenty na zrobienie czegoś nowego. Mr. Norden niestety póki co powiela ; ) i dodaje tyci od siebie ale niewiele pozdrawiam

Kannu, przepraszam, chodziło mi o mniejwięcej porównanie jakie emocje temu towarzyszyły i jak ludzie bardzo się tym emocjonowali.

jeszcze raz powodzenia!

Salve

Mort!

chyba tylko po to to Twórcy umieścili, jak i kilka innych rzeczy (miała być kopia sceny i symulacji z "Oszukać przeznaczenie ileśtam" i to samo. Ludzi się na PR nabierali IMHO kiszka, niesmaczne to było.

Tu widać rozmach, pracę, profeskę, i wszystko co powinno być aby uwierzyć/mieć nadzieję/ trzymać kciuki.

Także ja trzymam, poziom pro, moje klimaty i wszystko to co lubię w cg

Pozdrawiam Tomek

Edited by Tomek Kosiorek

Guest dekiel

no i to sie nazywa profesjonalny design - tylko jak ty chcesz to wszystko oteksturować - chyba nie każdy obiekt z osobna? BTW: masz nowa kasiazke o matte z ballistic?

solo-do tego trzyma na spuscie nei ten palec... tak to sobie mozna w hamerykowie strielac, ale u nas inaczej uczyli :)

Ta dziewczyna wogóle nie powinna była wtedy grać. ponieważ rozchorowała mi się pierwszego dnia i miała 39 gorączki.. powiedziałem jej żeby zmiatała do opola bo tak to bedzie z tego ****. Uparła się niesamowicie i do dzisiaj mam troche na sumieniu że z 2 tygodnie potem chyrlała... trzymanie palca na spuście to był mój najmniejszy problem ; ], największy zeby mi dziewucha nie umarła ; ) Jakoś się udało ale nie chciałbym tego powtarzać...

nataliaobrey7.jpg

Edited by norden

Guest dekiel

jeszcze zapomnialem napisac czegos a propos tych kadrow - na twoim miejscu starłbym sie mieć przynajmniej pare ujęć które byłby wizytówką rozpoznawczą tego Twojego projektu - nie chodzi o wykonanie w sensie poprawności tylko o artistic direction - a konkretniej o miejsca które utkwią w pamięci potencjalnego widza. bo jesli takiego czegos zabraknie to pozniej ludzie mogą stwierdzic ze super , ale wyszly z tego takie "gwiezdne wojny dla ubogich", albo powiedzą ze "to juz było setki razy na tapecie". w sumie jakby sie zastanowic to jest przecież najważniejsze - bo ostatecznie ludzie nie zachwycali sie wykonaniem np "katedry" (aczkolwiek owszem - to było również istotne) tylko tym co ona ukazywała z tego podjazdu artystycznego - czyli jakies wątki pseudo religijne, ukazanie izolacji itd. tak ja bym przynajmniej do tego podchodził...

życze powodzenia i czekam na filmik :)

też jestem pod niesamowitym wrażeniem, może nie tyle samych obrazków, co opisów faz produkcji tychże. zaangażowanie aż strach. :)

jeśli chodzi o obawy to dołączam się do dekiela (nie wiem czy mam pisać "dekla"? :)),

żeby nie zatracić tego ogromu pracy - przelać w produkcję duszę - mam na myśli to samo: nie skupiać się przede wszystkim na rurach pcv, na piankach, na sprawach technicznych - na nie zawsze znajdzie się odpowiednie rozwiązanie. Treść i przesłanie decyduje naprawdę o tym, czy film jest fajny czy niefajny.

Życzę jak najbardziej powodzenia i wytrwałości, bo wygląda mi to na duże przedsięwzięcie. Jeszcze jedno: weź sobie kogoś zaufanego do pomocy, bo naprawdę się wykończysz, a czas premiery będzie się odwlekał, aż w końcu zniknie, oczywiście nie życzę ci tego.

Mocno się zapowiada :D:D A dziewucha jakoś znajomo wygląda

Imponujący projekt i rewelacyjne efekty Twojej pracy. Wielki szacun dla umiejętności i wszechstronności :) Matte wyglądają niesamowicie i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ukończone ujęcia z tym miastem 3d i oczywiście na cały film.

Gdybyś potrzebował muzy do filmu to znam takiego polskiego Johna Williamsa (to najprawdziwsza prawda !). Jestem pewny, że chętnie Ci pomoże :)

Wytrwałości życzę i pozdrawiam :)

Jeśli ktoś potrzebuje muzyki do filmu, to w sumie się polecam.

Studiowałem na akademii muzycznej w Bydgoszczy na kierunku Kompozycja i Teoria Muzyki, także warsztat mam. Sorry, że tak annoucment tutaj, ale zainspirował mnie wcześniejszy wpis. :)

Pozdrawiam! :D

Jestem pod wrażeniem modelingu, post producji itd. Ale módlmy się bracia, by reżyseria, scenariusz i przedewszsytkim aktorstwo było dobre.......bo mam wrażenie że postproducja jest tu na pierwszym miejscu. Obym się mylił ;)

Tęsknimy Kuba:)

P.S. Jeśli widzieć animacje Nordena w ruchu to jakiś lans to ja też widziałem:D

Edited by artursadlos

Hehe, na jednym z "plenerów" poznaję Popowice (cementownia) ;) Dwa kroki ode mnie;)

Świetna robota, ale scenki z "naturalną" scenerią (trawa) gryzą się z tymi generowanymi komputerowo.

Tęsknimy Kuba:)

P.S. Jeśli widzieć animacje Nordena w ruchu to jakiś lans to ja też widziałem:D

E tam. Ja widziałem samego Nordena! Ha!

Odezwałbyś się mistrzu :)

Norden nie istnieje ;D !

Takie małe kolorowe ludziki to wszystko rysują.

Tymczasem matte do sceny początkowej w mieście

citymattebl0.jpg

Narazie jest statyczne.... musze jeszcze posiedziec pare godzin żeby zrobic by chmury sie poruszały i napieprzały pioruny.... by zrobić to drugie będe musiał niestety ręcznie doświetlać brushem wszystko. Sory za jakosć ; ] ale to jeszcze nie skonczone tak wygląda w tej chwili lepiej ; ]

Guest dekiel

czekamy na better quality

Czemu Grecja?

Oby film byl jeszcze bardziej emocjonujacy niz obserwacja postepow! :)

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy