Skocz do zawartości

SiCK66


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnosnie caloksztaltu, nie podoba mi sie glownie jakie wybierasz kadry, bo pomimo malych potkniec tu i tam wiekszosc prac masz na wysokim poziomie. Osobiscie polecal bym ci robienie stop klatek ciekawych ujec z filmow; tak jak zrobiles to niedawno. Na celu popracowania nad kompozycja i lepszymi kadrami. Ciao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny walor w tym ostatnim. fajne kolory. w poprzednim chyba kompozycyjnie sie trochę sypneło, ale fajny klimat.

 

a sick, bo ja zajrzałam do Ciebie na blogspota i zobaczyłam że robiłeś tam prace do Mystery of Albesila. Ja coś pamietam ten projekt jak przez mgłę, ale nigdy nie dowiedziałam się co sie z nim stało że tak po prostu "przestał istnieć". Wiesz coś może na ten temat? Bo zawsze mnie to ciekawiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denae: no właśnie tak to wyglądało, że dał sobie spokój... tak po cichu i po prostu bez żadnej wiadomości na blogu czy stronce, wiesz bez żadnego echa. Było było było, jacyś fani sie nawet znaleźli i nagle PUF projektu nie ma nikt nic nie wie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem nic o MoA ale mam na Fboku Mariusza ejkejej Designboot to moge zapytać co tym projektem...

 

 

zaczołem sie bawic troche z postefektem ..szkic 10minut[dorwałem brushe SANSAN'a nic niby nowego a jakoś mnie leżą ostatnio na plus] 5min post efek = robal [jeden z paru nastu :p all i pszop] ...w przerwach walki z zbrushem ..dynamesh rlz!!!^________^

 

amszrum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa upy bardzo kozackie. Podobają mi się te czyste kolorki, bryła. Zastanawia mnie jak przebiega proces twórczy. Na samym początku jest szkic czy po prostu zabierasz się od razu do budowania bryły "plamą" ?

Wrzeźbiony potworek też świetny. Czekam na więcej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności