Skocz do zawartości

Rzezby 3d:ZSzkicownik


michalo

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem zalozyc watek gdzie bede wrzocal moje boje z ZBrushem.

Mam nadzieje ze pomozecie mi sie rozwinac.

 

2 rzezby z polyCube,

 

Piesc (taka na szybko)

d02cac69a616134c.jpg

 

Tulow kobiety (pare godzin)

0afd99ae2b8f866d.jpg

752a8f92fb684ee9.jpg

 

Co powiecie?

Edytowane przez michalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Używaj refek. broń boże jako image planeów - po prostu zdjęć nagich kobiet jeśli masz akurat to na tapecie. Zrób sobie wydruki rozłóź na biurku i patrz. A najlepiej weź aparat z dobrym tele i zrób sesję dziewczynie, żonie czy kochance (łącząc przyjemne z pożyecznym ;) ).

jeśli chodzi o ten model - dupa za bardzo odstaje, jak dwie kule z plasteliny przyczepione na siłę - tam pod spodem jest miednica tłuszcz i mięśnie. Z przodu brzuch pękaty jak w 7 miesiącu ciąży. piersi za szeroko i za wąskie jak u murzynki z pola trzciny cukrowej. kompletny brak żeber - przecież te cycki muszą na czymś się opierać to nie są przyklejone wałki z silikonu. Obojczyk leci jak od noża i łączy się w środku - zupełnie nieludzko to wygląda - te rzeczy na szyi jak niby ścięgna i mięśnie to raczej tak nie wyglądają. Tyle na naprawdę pierwszy rzut oka - ale można by się jeszcze znęcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze, znecajcie sie smialo ;)

A powaznie to dzieki. Samemu ciezko co kolwiek wychwycic - tak sie przygladajac zgadzam sie ze wszystkim co napisales, marcin. Choc piersi nie wydaja mi sie takie.

Przy nastepnej ludzkiej postaci postaram sie tak nie nakisic i dostosowac do podanych nizej uwag.

Refki uzyje na 100%.

 

 

Za kilkaddziesiat postow beda same pochwaly, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam model ciałka mi sie podoba ale jest za bradzo wygiety, popatrz na kogoś kto stoi, a potem na swój model. Człowiek nie ma aż tak wygietego kregosłupa (chyba że to mqa być jakas akrobacja :D). Popraw postawe a będzie git.

 

09121986- wiesz kobieta też moze miec ''ciałko'' no ale nie musi kazdemu sie podobac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty!

Co do wygiecia, tak mialo byc, dla urozmaicenia. Taka wlasnie akrobacja zeby dynamiczniej bylo, choc bez konczyn mozna zle to odczytac.

Moze byc miejscami zbyt umiesniona ale mam nadzieje ze miesnie i kosci sa tam gdzie powinny byc.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modra osoba kiedys mi powiedziala ze rusunek i rzezba to w duzej mierze sztuka obserwacji, wiec trzba mocno sie wspierac refkimi, szkicami, figurakmi czym tylko mozna i bedzie o wile lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności