Skocz do zawartości

"Laska" - trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Genialnie sie zapowiada. Kojarzy mi sie z Witoldem Gierszem http://pl.youtube.com/watch?v=c8srrhaOkzk

 

Brat kuzyna mojej ciotki: ja podejrzewam, ze Michal Socha zna tych tworcow i chyba trudno nie dostrzec nawiazania do ich tworczosci. Moze troche przesadze, ale dla mnie to taka Szkola Polskiej Animacji, ktora po 20 latach na chwile wrocila do zycia. Moze tutaj nieco wspierana przez stylistyke Gobelinsową ;) Przynajmniej takie odczucie laika. Tak czy inaczej swietna rzecz.

 

ttaaddeekk: dzieki chopie. Masz reputa ode mnie, ale trzeba przyznac, ze ten dysk Z to straszna bryndza. Ale respekt, ze chlopaki z platiża nie zamykaja sie na zadne zrodla inspiracji. Nigdy nie wiadomo skad splynie. Ja polecam http://www.coverbrowser.com/covers/worst-album-covers

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówią: "nie chwal kobiety przed zachodem słońca" czy "dnia przed śmiercią" ;) (albo na odwrót) anyway, może animacja okaże się dobra, świetna.... Ale kiedy widzę samr ochy i achy to aż mnie korci.

Jeśli chodzi o Giersza, to tam animacja i plastyka była na najwyższym poziomie....a czy w trailerze też tak jest?........

Mam nadzieje, że scenariusz będzie dobry, bo on może wszystko obronić i wynieść na piedestał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, Youtube to taka przeglądarka dysku Z :)

 

Bracie Kuzyna - Nie ma chyba co oceniać przed obejrzeniem. Na moje to filmik bardzo bardzo mocny, operujący bardzo interesującą i niebanalną stroną wizualną i z fajną historią. Plakatowa stylistyka nie musi trafić do każdego a i tak jest to kawał świetnie wykorzystanego 3d. Nie ujął mnie jakoś dokumentnie, w znaczeniu że nie będzie to raczej film do którego będę się odwoływał czy inspirował, ale to raczej kwestia upodobań bo nie da się mu praktycznie nic zarzucić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jesli nie mozna oceniac po trailerze to niby po czym? to na cholere ten watek jesli trailer i tak mamy wszyscy olewac a wypowiadac maja sie tylko wtajemniczeni? niech elita spojrzy troche z perspektywy zwyklego szaregu usera i niech zrozumie o co nam sie rozchodzi. To tak jak dac do dzialu finished boxa i tlumaczyc wszystkim komentujacym ze prawdziwa praca jest na dysku a tutaj jest tylko tak dla jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal ale o co Ci właściwie chodzi? Jest trailer? Jest. To komentuj trailer.

Większość ludzi nie miała styczności z tym filmem. A to, że kilka osób puściło sobie oczko pisząc coś o dysku zet... ech... bez przesady. Posty poleciały do kosza i nie ma nad czym więcej deliberować.

 

Jak dla mnie Michał odwalił kawał dobrej roboty. Świetnie zgrana muzyka z obrazem a co najważniejsze po prostu miło się to ogląda. Ot ciekawie zapowiadająca się historia wymieszana w dobrym stylu z muzyką i ładną grafiką. I nie trzeba do tego pełnej wersji pliku laska720PAL.mov z dysku Z żeby docenić ten film.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności