Skocz do zawartości

emmilius


emmilius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

COR - dzięki

ICE - dawniej moja dodatkowa robota zajmowała mi 1-1,5 tyg. i resztę miesiąca miałem wolne. Teraz jest codziennie po trochu i ogólnie przez to plan dnia jest taki jakiś popieprzony, plus urządzanie mieszkania, zakupy, remonty - wiadomo. Częściej wrzucać będę się starał - stanie w miejscu jest denerwujące.

Telka - tyle czasu minęło od ostatniej wrzuty że człowiek zapomniał co i kiedy malował. Thx. Ale OK - nakryłaś mnie =]

Fus - dziękówa.

 

z tsp:

old%20face.jpg

 

jakieś widoczki:

mountains_7.jpg

 

steppes_2.jpg

 

envvvirosy2.jpg

 

różne:

NLMC_.jpg

 

merida.jpg

 

set1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć, że dawni użytkownicy forum powracają. Prace miodne, ale czy ten niedźwiedzioczłek (?) nie ma za dużej tej głowy? Chyba, że to jego irokezowa grzywa. Bardzo mi się podoba enviro z łukami (#753). To są jakiegoś rodzaju portale, czy nie kryje się za tym nic nadzwyczajnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radix - z misiołakiem racja coś mu kaptur "stanął"

Samm - thx

 

A tu moja pierwsza okładka która doczekała się druku. Baaardzo "czarnego" druku. Paleta poleciała w czerń nie tylko na okładce ale i całym komiksie. Najgorzej w sumie wyszła okładka z tyłu - trzeba się dobrze przypatrzeć żeby zobaczyć co na niej jest.

 

Ogólnie komiks wyszedł w maju, rysowało go 22 czy 23 rysowników po 2 strony każdy (ja tylko okładkę z przodu), kto inny kolorował, kto inny układał scenariusz. Nakład niewielki bo tylko 500 egz. a że cała inicjatywa robiona raczej dla funu to i honorarium poszło na jakiś ośrodek dla zwierzaków.

O tylko dobrze że swój egzemplarz dostałem za free =]. Rozdałem, uwaga! Jeden autograf =]

FB LINK

 

rck_max.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice - 1,5h mobbing związany z tsp ogranicza moją percepcję (kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy =])

Cor - być może kosmos jest łatwiejszy bo nie ma w nim perspektywy atmosferycznej jak na ziemi (przynajmniej trzymając się fot referencyjnych). A z tym nadal u mnie średnio

 

Ja jeszcze na orbicie trochę posiedzę...

space%20satelite.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to mechaniczna lalka, ale czy nie siedzi trochę zbyt sztucznie i nienaturalnie? Chodzi mi o to, że nie wygląda jak umiejscowiona w tej narysowanej przestrzeni, nie czuje się tego, że ona tam faktycznie siedzi. Raczej jakby była doklejona do obrazka. No i graffiti "I piss on your chips" też lewituje jakby przed przestrzenią, na której miało być napisane - tam, gdzie cień pada na powierzchnię, powinien też padać na kolor graffiti. Oprócz tego na pewno zrezygnowałabym z tej wielkiej świecącej zębatki na pierwszym planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samm - dzięki ale ... chyba jednak nie dorzuciłem :)

Grass -thx

Kicia - podziękował za krytykę. Nie wiem czy "pod-szpachlowanie" obrazka coś da (dodanie cienia). Może na siłę szukałem ciekawszych rozwiązań niż oczywiste i realistyczne zasady (stąd też manewr z kołem zębatym i białym święcącymi kablami) Z angola miszczu nie jestem więc poprawiałm na sam koniec napis i kiepsko wyszło - dzięki jeszcze raz.

 

Znowu mam full roboty więc i wrzuta rzadko-skromna

Z tuta Szadiego

sssea.jpg

 

i jakieś głupoty

space%20cattt.jpg

 

face%20mannn.jpg

 

policeman.jpg

jak ktoś ma parę kg więcej to mam nadzieję że nie uraziłem =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze malowałem z refy a axemaster z głowy. Ten po środku to chyba wersja treningowa, pamiętam jak w bractwie byłem to podstawą przy ćwiczeniach był właśnie hełm (raz tylko jak kumpel hełmu nie założył to mu łeb półtorakiem zachaczyłem ... taksówkarz nie chciał go zabrać do szpitala bo się bał o tapicerkę) no i oczywiście rękawice - dzięki za wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszak Inspiracja Falloutem ? ;) wygląda fajowo :) ja bym mu jeszcze przywalił detalem w okolicach klaty albo z lewej łapy zrobił taki akumulatorek :D

 

 

Swoją drogą to przypomniałeś mi że ze starych prac można teraz wyciągnąć cuda ;) i przy okazji sprawdzić jakie postępy się poczyniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wizytę Telka. Z enviro tym bardziej zadowolony jestem bo z głowy malowałem. A sylwetki dobra rzecz. Mam wrażenie że na tych kilkunastu postaciach dużo łatwiej mi wychodzi wymyślanie designu niż jak się skupiam na jednym obiekcie. Zawsze można wrócić do poprzedniego, na chwilkę "odpocząć" i nabrać dystansu.

 

Kto wie jaki jest herb Kaszubski?

Dwa psy na tarczy: jeden sra, drugi warczy =]

shields.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To enviro wyzej mogloby sporo zyskac, gdybys rozbudowal je o wiecej zrodel swiatla - niebo / atmosfera, swiatlo odbite od powierzchni, nawet z przodu masz jakas medzik mgielke, ale swiatlem specjalnie nie rzuca, a moglaby :] To dodaloby sporo koloru i moooocno wyciagnelo te skalki. A z konceptow assetow wyzej najbardziej podoba mi sie skrzydlotarcza, tylko przy takich konceptach raczej unikalbym rozpraszajacego tla, raczej cus prostego byloby przyjemniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocnek - w zasadzie to szybki w miarę udany szkic więc go nie chciałem bardziej cisnąć bo pewnie bym coś spieprzył. Folder z takimi nieudanymi stale rośnie ale nie ma się co poddawać.

 

Tymczasem coś co mnie ostatnio spotkało i czego nikomu nie życzę

rhino.jpg

 

i tribute to "Gravity"

gravity.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorupia tarcza najlepsza, ta drewniana z jakimś diamentem w środku super render, ale jako Concept, nie wyobrażam sobie żeby coś takiego przeszło w grze, drogie zdobienia na zniszczonych deskach ? przerób to może na szybkiego na jakieś zadbane nowe dechy, mógłbyś to zawsze sprzedać jako lekką tarczę dla maga :))

 

gravity tribute bardzo fajny, jaram się kosmosem, przygotowuje się ostatnio do zrobienia czegoś w takim klimacie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enviro z ptaszkami jest spoko. w ilustracji z jaszczurem bardzo, bardzo ładne rzeczy dzieją się na górze w koronach drzew. Jednak ta laska mi tam nie pasuje, jakby był sam jakiś gapiący się jaszczur, albo postać sylwetkowo ujęta na bliższym planie to do mnie by bardziej przemawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobał ogolny efekt końcowy w tym ostatnim szkicu, jedyne co mi przeszkadza to te tredy w lewym górnym rogu "nie siedzą" trochu. Dzięki za odpowiedź, wczoraj też sam kombinowałem, myślałem na początku, że to przez wyostrzenie albo coś z motion blurem i szumem kombinowane :> a jak się okazuje najbardziej oczywiste rozwiązanie. A i jeszcze jak bym mógł, to chciałem zwrócić uwage na brak cienia pod panią na pomarańczowym (czym właściwie?), imho spłaszcza dosyć mocno przez to inne elementy kompozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było. Wiele tego nie ma po tak długim czasie... oby czasu i samozaparcia starczyło na więcej.

Wrzucam niechronologicznie - jak mi się co przypomni =]

golem.jpg

 

transporter2.jpg

 

BUS_WIZZ_OK.jpg

 

beach%20rest.jpg

 

beach%20rocks.jpg

 

clown%20portrait2.jpg

 

duo_portrait.jpg

 

fface_small.jpg

 

girl.jpg

 

pumpkins.jpg

 

orc_light%20up2.jpg

 

zombie_thin2a.jpg

 

na razie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności