Skocz do zawartości

Finished 2D: Gonna make a deal...


SzU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdyby nie data dodania pracy powiedziałbym, że inspiracja GOW, ale patrząc na awatar już wiadomo jaką "nadchodzącą strzelanką" się inspirowałeś :D co do samej pracy to prześwietna, tym bardziej że takie kolory to Rembik lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować, dziękować wszystkim.

To tylko pozostaje ćwiczyć aż zasłużę na komentarze "myślałem że to Mullins" :D

 

Co do gry to jeszcze nikt nie zgadł, i teraz patrzę, ciężko będzie póki nie pokażę pierwszego szkicu :P - kiedyś wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyłamię się i powiem, że mimo ogólnie dobrego wrażenia jest jeszcze kilka rzeczy nad którymi można nieco popracować.

 

Podstawowe plusy tej pracy to fajny pojazd, postać (szczególnie podobają mi się te butle na plecach) i ogólnie interesujący pomysł. Kolory trochę nie w moim guście - ale jak widzę większości spasowały, więc statystyka pokazuje że ich dobór był trafny.

 

Elementy które mnie osobiście nie przekonują to: efekt rozgrzanego powietrza wychodzący z dysz pojazdu, a także okolice między bardziej oddaloną latarnią i prawą ręką postaci, a także przestrzeń pomiędzy tą ręką a tułowiem postaci - wdarły się tam jakieś bliżej nieokreślone brudne smugi - być może jest to zabieg celowy, ale dla mnie kojarzy się to jednak bardziej z pozostałością jakiejś pracy nad tym rejonem ilustracji niż z integralną częścią całej kompozycji.

 

Praca ogólnie na plus. Mam nadzieję, że mój post nie będzie odczytany jako jakiś rodzaj ataku - piszę o swoich subiektywnych odczuciach, pozostali mogą mieć zupełnie inne zapatrywania na wyżej wymienione przeze mnie kwestie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka. Na conceptart.org poradzono mi, iż lepiej będzie odbić pracę w poziomie (ponieważ podobno ludzie czytają obrazy jak tekst, od lewej do prawej). I faktycznie, mnie się bardziej podoba, ale nie wiem czy to nie przez to że ma dla mnie świeższy wygląd :)

 

final800flippedoj2.jpg

 

Zaostało też trochę rzeczy do poprawienia, zajmę się tym pewnie kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę niefortunnie nakładają sie na siebie latarnia i silnik pojazdu - lepiej by się czytało by albo zasłaniały się trochę bardziej zdecydowanie, albo zdecydowanie nie zasłaniały.

 

Podpisuję się pod słowami gabahadatta. Mogły by się nie stykać. Chociaż dziw że to wogóle zauważyłem przy całej reszcie przytłaczających pozytywów. =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności