Jump to content
soda

DW IV - 3D - soda

Recommended Posts

Witam!

To i ja sprobuje sie pobawic, chociaz watpie zebym skonczyl:( Czasu malo, kasy malo i trzeba fuchy konczyc.

No, ale nie ma co plakac trzeba robic:]

Bede robil cyborga. Nizej moje pierwsze szkice. Duzo sie zmieni napewno, ale bede szedl w tym klimacie.

Pozdrawiam,

soda

koncepcja_cyborg.jpg

Edited by soda

Powodzenia :) Ostatnio dałeś radę, więc teraz też na pewno się postarasz ;)

Maly update^^

Wszelkie uwagi sugestje mile widziane:] Dopuszczam tez overprinty:]

koncept1.jpg

kiepski ze mnie konceptarciarz i chyba brak mi pomyslow na cos innego:( Raczej bede to szlifowal.

Levus...... az takie cienkie to jest?? Moze masz jakies refki ktore by moja nadwatplona wyobraznie pobudzily??:]

Nie no... Nie wiadomo jak źle nie jest :) Koncepcja głowy, a zwłaszcza ust nie jest taka zła, lecz wymaga dopracowania :) Z dołem już trochę gorzej :/ Jeśli byś nad tym troszkę dłużej posiedział to może coś by z tego było :)

Nie jest cienkie, będzie fajne na pewno, pamiętam Twój poprzedni koncept, więc ten będzie lepszy, wiadomo.

Chodzi o to, że może masz jeszcze coś w zanadrzu? Lub możesz mieć?

(Też mam pomysł dość tendencyjny:D Zresztą nie wiem czy ruszę i tak..)

Guest Morte

oj tam przesadzacie panowie... Moje kapcie są oryginalniejsze niż Imrod, a jednak wygrał.

Co do konceptu-zupełnie nie podoba mi się to działko zamiast ręki, nie lepiej jakieś takie dłuuuugie działo jonowe czy cuś? Bardzo fajnie za to prezen tuje sie druga ręka. Średnio podchodzi mi też twarz, ale na pewno jest to charakterystyczny pomysł. Cóż gusta i guściki.

Levus a właśnie czemu nie ruszasz?

A pojde chyba na latwizne i poprosze o pomoc mojego znajomego konceptarciarza:P

TO przy pomocy sicsica wymodzilismy to.

Jeszcze dopracowuje detale, ale bede szedl w tym kierunku. Jak macie jakies pomysly to poprosze. Nienawidze konceptow:/ Jeszcze sporo pracy, ale to juz glaskanie.

cybuchcopy.jpg

Edited by soda

Guest Morte

skłamałbym gdybym powiedział ze mi się podoba- nie lubię takich zeczy po prostu. Choc postać budzi pewien rodzaj obrzydzenia... Chyba dobrze.

Ale te suty/biust to bym jednak czyś zastąpił. Nogi genialne.

wydaje mi się że cyce nie mogą być rozstawione tak szeroko - wygląda trochę nie anatomicznie, lewa noga wydaje się trochę za leciwa żeby utrzymać tego miska ;)

prawa ręka mi nie siedzi, może całkiem bym ją amputował

ale nie będę się wymądrzał - ogólnie daje rade, szczególnie to żelastwo na plecach i nogi ;)

Dzieki za repliesy:]

Podrysowalem troszke i to juz jest to o co mi chodzilo. Troszke detali zostalo, ale dzis dokoncze i czas modelowac.

Edited by soda

Teraz wygląda całkiem spoko, w 3D powinno wyjść bardzo dobrze. Kółka na psach może zamienisz na zwykłe pasy z klamrami? :) Pozdrawiam.

znacznie lepiej teraz, no jedynie ta mała łapa mimo że lepsza niż poprzednia mi nie siedzi.

OK i jeszcze wersja z tatuazem na lapie. Chyba fajnie wyszlo^^

1_1.jpg

Edited by soda

mi się brzuch nie podoba czegoś tam brakuje... może syntetycznej wątrobt XD ale ogólnie to kozak :D

minę ma nietęgą ten kolo tak jak by miał wszystko w du... W sumie mało tu organiki a dużo technicznego modelingu, powodzenia!

Na brzuchu faktycznie brakuje czegoś pokusił bym się o jakiś wszczepiony kamień lub naderwany kawałek skory który odsłaniał by rurki, przewody, mechanizmy. Fajnie to wygląda