Skocz do zawartości

Teczka 2D: comander_barnik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz stary czasem takie przeblyski ze az mi sie cieplo robi ;] Bardzo udane to ostatnie. W sumie bym tak zakonczyl ta prace, moze jeszcze zasugerowac jakies ksztalty czy swiatelka w tej ciemnje plamie, ale jakos subtelnie tylko i starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... pech jak pech, papierek się przyda, a popatrzeć od czasu do czasu na naprawdę dobre prace tam jak Twoje to istna przyjemność :) jak światełko w tunelu ;P Tak sobie akurat siedziałam na ławce przed waszą pracownią i podziwiałam. Fotografia i wrzucenie do komputera dużo ujmuje tym pracom. Na żywo są genialne. Ta głębia jak leci ten statek. Tak siedziałam patrzyłam i nie mogłam wzroku oderwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ewidentnie w szopie inaczej wyglądalo, jakoś tak żywiej i to nie była bynajmniej kwestia czarnego tła dookoła. No ale Ice ma racje za dużo z natury to ja nie maluje :/

 

Profile kolorów Ci się nie zgadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic na PS nie robiłęm prócz textur do 3d więc oto jestem... luźny storyboard/komiks o bliżej nie określonym przeznaczeniu. W powijakach ale będą updaty

 

a polecam w niektórych miejscach zoom out bo trudno sie połapać jak sie nie malowało tego, sorki

17706069.jpg

Edytowane przez comander_barnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ozpoczęcia nowego roku akad. wrzucam jedną z pierwszych prac. Tym razem postaram sie skucesywnie robić updaty bo potem jak się nagromadzi...

Mech z Neuroshimy - węgiel 100x70

 

Żeby nie było - pomysł NIE jest mój ale ekipy Neuroshimy - praca nie była robiona dla komercji żadnej ale dla czystej przyjemności i z respektu dla tych ludzi L-:

 

zdjcie0061a.jpg

Edytowane przez comander_barnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next...

Urwało temu panu nogi to sie czołga. Z początku chciałem mu też ta bliższą łapę wypracować i potem dorzucić rozmycie od ruchu ale w sumie taka pół szkicowa forma mi się podoba, żałuje że nie dodałem tekstu krótkiego do tej pracy, takie typograficzne zagrania ostatnio mi całkiem wychodzą, taka niezobowiązująca plama szarości wersów, która nie musi grać koniecznie z walorem pracy... dobra co ja pieprze, węgiel 100x70cm i tyle

 

rys291.jpg

 

Przebaczcie jakość - zdjecie z komórki bo nie mam aparatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by sie niektóre partie upa czytało, gdybyś wgrywał mniejsze te szkice - wiesz, one nie mają miliona detali, i nie są mega dokładne, więc można chyba czasem pomysleć o skompresowaniu niektórych rzeczy do mniejszych rozmiarów :)

Ale kilka rzeczy fajnych jest, te roboty węglem szczególnie mi przypadły do gustu. dobrze działasz gestem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności