Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Nissan Sunny N14 - UpDate


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przyszedł w końcu czas aby zaprezentować mój kolejny model (był w WIP'ie).

Planowałem zrobienie w nim kompletnego silinika, jednak nie mam już na to sił oraz chęci. Narazie skoromnie, bo tylko 3 rendery (dodam w przyszłości jeszcze kilka). Zapraszam do oglądania i komentowania.

 

nis_n14_01_mini.jpg nis_n14_02_mini.jpg nis_n14_03_mini.jpg

 

Kolejne ujęcia (będzie więcej):

nis_n14_04_mini.jpg nis_n14_05_mini.jpg nis_n14_06_mini.jpg nis_n14_07_mini.jpg

Edytowane przez HummFred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ladne autko tylko szkoda ze akurat biale na bialym tle, to raczej kiepski pomysl. Nie wiem jak calosc lam ale kierunki to chyba tekstura co ?. Zrobiles najlepsze tarcze hamulcowe jakie do tej pory zdazylo mi sie ogladac (shader)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddy__

- jaki tuning? Samochód jest poskładany wyłącznie z fabrycznych elementów :)

zgred

- lampki są w pełni 3D, teksturowane są tylko klosze

Pawelkos

- co do białego koloru samochodu, no cóż wiem, że troche się zlewa z tłem, ale nie mogłem się powstrzymać, poprostu lubie japońskie auta w białym kolorze :)

 

W pierwszym poście dodałem nowe rendery (a bedzie tego więcej), zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo mamoo ! Genialna robota. Powiedz mi jak ty modelujesz te elementy, których normalnie nie widać. Jakieś fotki powypadkowe, masz jakieś plany czy jak?

 

No bo skąd wiesz, jak to wszystko wygląda pod blachą ? :) Nie wiem jak to robisz ale efekt jest świetny.

*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre to :D pewnie masz takiego wlasnie na warsztacie w garazu ze udalo ci sie tak wiernie odwzorowac wypraski, teraz jak na to patrze to wydaje mi sie ze opony trocha za mocno odbijaja, ale i tak daje 5*, dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos

- jak pisałem w WIPie mam taki samochód, ale pomocne były ogłoszenia typu "sprzedam ćwiare" o raz instrukcja serwisowa

- oponki faktycznie zbyt się świecą

 

Niedługo będzie kolejny up z nowymi renderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności