Skocz do zawartości

Wiz: Niezbyt nowoczesny pokój :)


jajcek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

dawno dawno temu... robiłem tą prackę w WIPie i w sumie ją skończyłem dając tam ostateczną wersję (http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=51142), lecz chyba to co się skończy wstawia się do tego działu? Jeśli tak no to wrzucę tu, jeśli nie to proszę, nie bijcie mnie :). Niestety straciłem cały plik max, bo zapomniałem go przenieść przed formatem...

 

final5hk2.jpg

 

final4lw3.jpg

 

final2gvh4.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez jajcek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widać bardzo duży wkład pracy i dbałość na najmniejsze szczegóły to się ceni. Szkoda że nie zadbałeś o kilka rzeczy które się robi błyskawicznie bo wizualizacja była by ładniejsza - mówię o korekcji kamery i kadrach.

 

Chyba masz vrayplane nad sufitem- to nie jest dobra metoda na oświetlenie w tym przypadku.

 

 

Pozdr.

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, widać wielką dbałość o szczegóły, tekstury i detale. Szkoda, że straciłeś ten plik, bo można by popracować odrobinę nad oświetlenie, jak dla mnie jest tu trochę za jasno, i nie bardzo widać skąd pada światło ("ze wszystkąd?") :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, fajne :) swiatlo, tekstury (przydaloby sie refleks rzucic na ta mebloscianke), materialy - jest ok. Ale martwi mnie troche skala. Drzwi wydaja mi sie strzeliste, kaloryfer duzo za maly, badz okno za duze i zbyt wysoko umiejscowione. szklanka z wodą pełniusia ;)

Podobaja mi sie z kolei ksiazki - kazda w innej teksturze, dobrej jakosci teksury nawet masz widze na brzegach kartek :) Dywan - nie wiem czy to displace czy tekstura, ale naparwde elegancko sie prezentuje.

!Ewert - niekniecznie. Pokoj moze nie miec sufitu i swiatlo najbardziej prze z gory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fajnie jest, niektóre shadery mogles poprawic, ale i tak jest na 4 gwiadzki, a tak btw to Ty w piwnicy mieszkasz, jakos wysoko okna masz? :P

 

a te ksiazke co lezy na biurku zawsze chcialem kupic ale nigdy mi sie nie udalo :P

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

No no... Pracka super tylko te shaderki takie bezpłuciowe jakieś... Za mało konkretne światełko, ale mimo wszystko przyjemne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufit: fakt, nie ma go w ogóle :)

 

Szklanka: no niby była do połowy pełna, ale na ostatnim renderze faktycznie wyszło jakoś dziwnie :)

 

Co do proporcji to było wszystko wymierzane metrówką, zapewne przez perspektywę tak wyszło z tym kaloryferem i drzwiami, nawet pinezki mierzyłem linijką :). A co do okna, to mam tak wysoko :)

 

@lucek91 w życiu bym nie pomyślał o komercjalizacji! To było robione jako niedzielne hobby, bo nawet nie zamierzam iść w kierunku grafika, dlatego jestem bardzo zdziwiony, że słyszę takie całkiem pozytywne opinie.

 

Dzięki wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie a co ma do tematu komercyjna czy nie-chyba wlasnie z pasji moze powstawac cos z dusza:P Pracka ok-i sadze ze gdybys zrobil nowoczesniejsze wnetrze i pare trikow obczail to z powoedzeniem trzaskalbys wizki na zlecenie:)ale przeciez to nie cel bo nie wszyscy musza zyc z wizualizacji:)pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności