Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie. Będziesz jeszcze coś z tą zbroją robił? Bo na razie brakuje jej strasznie praktycznych elementów różnych, podziałów na poszczególne blachy, pasków, folgowania. Wiesz żeby nie wyglądała na wykutą z jednego arkusza blachy. Zbroja pomimo swojej pancerności to był bardzo dobrz "chodzący" mechanizm. W dobrych mediolankach swoboda ruchu był naprwdę imponująca. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze z rękawica jest coś nie tak -może lepiej by sie sprzedała jak byś trochę pogrubił bransoletę na nadgarstku a da dłoni zostawił byś tylko metal na wierzchu dłoni żeby dłoń pozostała"chwytna".Metal super wyszedł , no i na hełmie jak by czegoś brakuje (łącza na samej kopule od góry albo skrzydełek czy pióropusza)Ale Praca i tak daje po galach gratulacje pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatomy_studies_by_EthicallyChallenged.jpg

 

Cwiczonka z anatomii. U góry po lewej kopia zdjęcia z atlasu anatomii. Po prawej próbowałem zmienic kierunek padania światła. Było ciężko, dużo przestawiania cieni itp, dużo myślenia, średnio to wyszło ale coś z tego wyniosłem.

 

Na dole ponownie kopia zdjęcia po lewej, a po prawej próba zmiany wyrazu twarzy. Chciałem zdrażnic miłą panią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoz dzięki, staram się regularnie, ale mam wciąż wrażenie, że za mało... Mdłośc nie wiem skądsię wzięła, pewnie przez brak zróżnicowania w ścianie, może powinienem był jakoś urozmaicic...

 

SBT77 nom, żarówa zwykła. co do martwej natury to początki są jeszcze prostrze. Ale jest w tym metoda i spełnia to swoje zadanie.

 

Jeszcze na szybko dżungla. Kolory i zachowanie wody oparte na focie.

 

Amazon_speedpaint_by_EthicallyChallenged.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no jasne, że Cintiq to to nie jest :> Ale tak jak napisałes, do szkicowania jest ekstra. Możliwośc wyjęcia z kieszeni w każdej chwili i miejscu, nie wyłączając jakiegoś jakiegoś zacisznego miejsca w pracy, jest nie do zastąpienia. I nie jest tak niewygodne jak możnaby przypuszczac. Na pewno korzystna alternatywa dla kombinacji mały szkicownik + akwarele lub akryl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze iPhone ma aplikacje Brushes do malowania, a napewno bedzie bardziej uzyteczny od nintedo, ale nie wiem czy ta aplikacja jest lepsza niz colors.

 

Swietne szkice, w sumie zawsze mzona nosic maly szkicownik formatu a5, ale takie cos jest chyba bardziej wygodne, no do czasu az nie wyladuje sie bateria :)

 

W sumie znalazlem tu filmik jak gosciu maluje na telefonie:

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W publicznych miejscach, jak wyciągnie się szkicownik to się ludzie gapią, co mnie nie ukrywam, wkurza - mówię o środkach komunikacji, różne kolejki itp.

 

Czy przy detalach nie widać właściwie co się rysuje (na logikę to rysik zasłania miejsce rysowania)? Czy może jeden ekran służy za tablet a na drugim się wyświetla?

 

Jeśli chodzi o Iphona i ipod touch to na stronie colors! jest napisane :

Use tilt to control opacity or size of your brush. Czyli chyba nie ma w nich czułości na nacisk co jest trochę bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice - szkicownik można, ale rysowanie to nie to samo co malowanie, mi bardziej pasi takie coś. Chyba że ci chodziło o malowanie w szkicowniku ale z tym jest kupa zachodu jeśli chodzi o materiały.

 

CptBorrow co do detali to ekran górny wyświetla całośc natomiast na dolnym są 3 stopnie powiększenia - całośc, 1x1 i zoom x2. obrazki są w rozdziałce 512x384. Ekranik DS ma o połowę mniejszą. Także można spokojnie detale dłubac, wszystko jest git. Co do nacisku to iPhone nie mam pojęcia. Aw DS jest, nie wiem jakim cudem on to zrobił, ale jest i działa świetnie, można skalibrowac nacisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wacpan, wlasnie narobiles mi ochoty na nintendo, badz iPhone'a, tylko teraz skad wziac szmal ;)

 

Swietna ta czaszencja, widze ze w tym colors nawet niektore rzeczy zapodajesz fajniejsze kolorystycznie jak z ps'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_o ...

 

Zgodzę się z icecold'em! smaku to narobiłeś co niemiara! Perspektywa rysowania/malowania digitalów w dowolnym miejscu jest naprawdę strasznie kusząca. Do tego jeszcze dochodzi wykrywanie poziomu nacisku przez nintendo DS... Całość chyba tworzy najlepszy na daną chwilę przenośny sprzęt do digitalu!

 

Poza tym widać, że zabaweczka Ci służy ;). Szybciej łapiesz ogólny kształt i kolor, dzięki temu dalsza praca nad rysunkiem wydaje się być zabawą ;).

(stwierdziłem to po filmikach zamieszczonych na stronie z galerią Colors!)

 

Ostatnia praca jest po prostu świetna. Kolory dobrze dobrane, świetny kształt no i czas wykonania 1,5 h. Widać progres ;).

 

Pozdrawiam i życzę dalszych postępów ;),

SeBeL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności