Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne bazgroły, fajny ten DS, ale nie opłaca mi sie kupować tylko dla colors.

Naturki fajne, ale tak jak trafnie to ująłeś bezkompromisowy jest ostatni, powiem ci nawet, że sam coś takiego planuję :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel dzięki

 

Emmilius byc może, ale mam powody przypuszczac, że niekoniecznie.Wczoraj miałem okazje przyjrzec się wielu różnym czaszkom w muzeum i różnice są bardziej diametralne niż możnaby przypuszczac. Rozmiar i kształt oczodołów może różnic się znacznie, nawet w obrębie tej samej grupy społecznej, więc nie widzę tutaj błędu. Wrażenie zawężenia oczodołów może się też brac stąd, że czaszka jest widziana lekko z góry. Ale dzięki za czujnośc.

 

icecold - co to jest głowa Asaro?

 

ola-f - bywa... ;]

 

telthona - ano nie widac, bo kogo obchodziłby zwykły, czerwony ręcznik? :)

 

kpax dzięk

 

Jeszcze jedno, tym razem od tyłu, bo bardziej dziś mnie obchodzi badanie światłocienia niż samej czaszki

 

skull_study_2_by_EthicallyChallenged.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe plasterki na czole świetny pomysł -się uśmiałem pod nosem. Bardzo ładnie ćwiczysz i mocno i z determinacją. Myślę, że możesz pomiędzy tymi ćwiczeniami zrobić jakiś picek dla siebie z wykorzystaniem tej wiedzy. Stworzysz sobie coś do portfolio, a potem znowu ćwiczenia..Coś jak trójpolówka, ćwiczenia, ćwiczenia, picek i powtórka procesu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójpolówka! Super analogia, pasuje w sumie, jak się w 2 sezony starga czachę, to trzeba się odprężyc... No tak w sumie, to mam jedną taką pracę, którą bym chciał dokończyc... Powstaje już 2 lata :D Znaczy pierwszy szkic powstał 2 lata temu, a we wrześniu zacząłem ją robic, ale poszła na bok, potem w styczniu znowu trochę ją pomęczyłem i jakoś tak się wlecze. Ale masz rację, dzięki za radę, chyba zastosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to co robisz i zastanawiam się, czy jest sens to wytknąć, ale co mi tam. Robisz ciągle podobne, bardzo specyficzne nosy. Takie bąble z cienkimi kośćmi nosowymi (przez to ta część nosowa robi się jakby wydłużona, lekki środek i ciężki dół). Nie wiem czy robisz to celowo wychodząc z założenia, że na razie zajmujesz się czymś innym, albo masz jakiś fetysz tych nosów (bo i tak może być), ale właściwie każda gęba ma podobny nos. Rozumiałbym, gdyby to był jakiś książkowy, uśredniony schematyczny kinol, ale Twoje są specyficzne. Nie wiem czy to zbędna czepliwość, ale ot tak, zostawiam moje mało odkrywcze spostrzeżenie. Zainwestuj choć w dziurki od nosa, bo teraz wyglądają jak wgłębienia w kartoflach :D

 

Węgiel wyszedł świetnie, szczególnie grunt pod czaszką i faktura na kolorowej, odwróconej czaszce :]

 

Zastanawia mnie ostatnio skąd są te mocno studiujące w zaciszu swojego domu osoby i czy nie myślą o jakimś spotkanku dla wymiany doświadczeń. Wydaje mi się, ze dałoby to sporego 'kopa' do umiejętności, większego niż tylko kilka literek i ostatecznie jakiś obrazek z namalowanymi poprawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagasz zioma z Anglii i pieje...eee tfu, uczymy sie. jestem za! ;]

 

Zaiste trzeba by tylko wybrac jakies miasto i odrazu zalatwic modelke, najlepiej mloda z jedrnym tym i tamtym. Nie, nie ze jakies fantazje, straszych latwiej sie rysuje, a przeciez ludzie lubia wyzwania ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jaki kraj taki Joker =]. Jak na speeda dla mnie za bardzo skupiłeś się na niektórych elementach. Ogólnie fajne. Panie EC czy widziałeś Swoje arty na innych monitorach? Mam wrażenie że maziasz na ciemnym monitorze i dlatego na innych monitach cienie są za jasne i wyblakłe. Tu np brakuje mi kontrastów, w revolution w sumie też. Hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja patrzę tylko na łokieć, zarąbisty łokieć, łokieć.

A tak serio, to mi się zdaję, że przez to, że cień pod głową jest wklęsło ułożony, klata wygląda na trochę zapadniętą, ale to może znowu moje takie biadania. :)

Zróżnicuj cień od światła na spodniach, bo płasko wyglądają.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też na myśli kontrasty, hmmm... cienie. Zobacz -> postać rzuca na ziemię mocny, ostry, ciemny cień. Tego samego efektu nie widać już na samej postaci czyli spodniach(jak Joel napisał - płasko), ręce i nawet koszulce która lekko zasłania ramię. Chodziło mi właśnie o to. Wiem że próbuję myśleć realistycznie jak algorytm w aplikacji 3D =]. Ręka i łokieć super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności