Jump to content

Recommended Posts

przeczytałem całą twoją teczkę łod dechy do dechy. oł men. ale tu wiedzy sie nazbierao

Wszystko dzięki tym wspaniałym ludziom, którzy prez te wszystkie lata tu zaglądali i zostawiali swoje perełki mądrości. Aż się łezka w oku kręci, heh heh.

Przy okazji mała aktulizacja:

fanart mojego ulubionego programu o tematyce filmowej:

half_in_the_bag_fanart_poster_by_ethicallychallenged-d87165w.jpg

fanart postaci z tegoż programu która recenzuje filmy w zajebisty sposób, Mr Plinkett:

harry_s__plinkett_by_ethicallychallenged-d87i7by.jpg

i kilka szkiców (ostatnie na nintendo DS:

theseus_by_ethicallychallenged-d869r1s.jpg

zombie_by_ethicallychallenged-d8a1rwu.jpg

nds_sketches2_by_ethicallychallenged-d84bwtu.jpg

Fajne to ostatnie zestawienie. Świetnie wyszedł metal na hełmie umarlaka na środkowym i mokra skóra koleszki na prawo od niego :)

Tylko tła przy samochodach i u faceta z kotem zaniżają jakość :/

Mr Plinkett i red letter media. Hahaha uwqiebiam ich. Praca i wykonanie bardzo mi sie podobaja!

ten ziomek z mieczem (nad ręką z dzidą) ma bardzo dziecięce dłonie, praktycznie od łokcia jest dużo za mała, noga też nie gra, ta co biegnie do nas(do kamery), od kolana po stope ta część powinna być większa, generalnie cały jest trochę powykręcany anatomicznie.

I tym razem chyba już możesz spokojnie posłuchać moich rad :D

Pierwsza ilustracja no wypas =D chyba najbardziej mi się podoba ta druga to jakoś tej łopaty? nie ogarniam ale reszta na bardzo wysokim poziomie xD trzecia bardzo mi się podoba tylko ten wojownik taki ogromny do tego konia ale i tak MIAZGA ^__^

Tak wytykacie tą łopatę, a koleś pewnie sie zmęczył i chciał o coś głowę oprzeć xD

Prace super, fajny styl, taki malarsko-illustracyjny :D

Saperka zawsze pod ręką nie ma co ;)

Powiadają że każda rzecz musi coś wnosić do obrazka jeżeli tak jest to OK.

Siemanko, dzieki za komenty. Saperka podobno byla w ten sposob uzywana aby wyczuc wibracje gruntu powodowane przez czolgi. Pomysl wydawcy, nie moj ;p

Prywatny obrazek zmalowany dzisiaj po tym jak odswiezylem sobie Hotline Miami:

"Go To Car"

go_to_car_by_ethicallychallenged-d8mbru3.jpg

Mi się coś wydaje że jak by te żółte neonki były czerwone to by spójniej było. No i jak użyłeś czerwonego światła to aż się prosi żeby mocniej działało na otoczenie.

Czyli dobrze, ze zrezygnowalem z zielonych :) Czerwone swiatlo nie jest za silne, bo chcialem zeby obrazek wyraznie sie dzielil na ciemny dol i jasna gore z wyrazna sylwetka. Nie chcialem ciemnych ksztaltow rozbijac malymi czerwonymi. Moze zle zrozumialem co masz na mysli, daj znac jezeli tak jest. Dzieki za komentarz!

Dlaczego małymi? generalnie jeśli chcesz pokazać przemocową sytuację to czerwony jest świetny, bo trudno o jakiś bardziej agresywny kolor. Podciągnij zwykłym color balancem czerwony i powinno użyć, u mnie w szopie ożywa mocno, szczególnie że wtedy znika magenta i żółty. Wtedy jest ciemna sylwetka na czerwono-magentowym tle.

Bo w kolorach to trochę sobie nabałaganiłeś. Jeśli trzymać się teorii koloru to wybieramy czerwony i cyjanowo-seledynowy jako baze. Wtedy dodatkowym zestawem może być magenta i pomarańczowo-żółte. Teraz masz niebieski i magentę jako bazę i dodatkowo czerwony i żółty i one trochę do niczego nie przystają.

Dzięki za rady Biglebu!

Kilka z ilustracji to karcianki/artbooka pt. Immortal. Książka ilustruje mityczne postaci i potwory z różnych kultur. Kampania kickstarterowa tutaj dla zainteresowanych.

"Tyr":

tyr_by_ethicallychallenged-d8sgp5k.jpg

"Trolls":

trolls_by_ethicallychallenged-d8ski1o.jpg

"Cernunnos":

cernunnos_by_ethicallychallenged-d8sysl3.jpg

"Centaurs":

centaurs_by_ethicallychallenged-d8t2t7a.jpg

"Izanami":

izanami_by_ethicallychallenged-d8t6zxe.jpg

"Odin":

odin_by_ethicallychallenged-d8tb83l.jpg

"Ares":

ares_by_ethicallychallenged-d8tf884.jpg

niedawno biglebovsky wsadzal komus do teczki "10 thing about edges" manchessa, dobrze by ci zrobilo zapoznanie sie z tym