Skocz do zawartości

WIP - Dan i Tilo


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

\"unikaj czarnego, unikaj jak ognia\" :) Kto mi te rady dawał sam się do nich nie stosuje za mocno :P pozatym bardzo fajne...lekkie...i ciekawe że samych sharym colorem robione...musze zrobić coś podobnego...:P bo bardzo się mnie sie podoba :)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bad :) wydaje się bardzo fajne...jedynie do czego bym się czepił to rozłożenie światła na nogach tigerka...za ciemno tam imo jest...pozatym bardzo fajny color jest na samym początku chmurkóf...tam na początku widnokręgu :) mógłbyś tam zrobić jakąś burzę :)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh - i znów zaczynasz krążyć wokół tych samych kolorów - wyzwól się od nich - zrób trawę w innym kolorze bo już ona nie paszuje do szarego ciężkiego nieba- a ty trawkę jak w niedzielny poranek znów malujesz :)

proponuję pooglądaj - pewnie że nie jest to doskonałe - ale daje pewnien pogląd: http://www.ef.art.pl/index.php?dzial=artykuly&kat=czytaj&id=110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szkic byl lepszy

pan i niebo odstaje od reszty na plus - szczegolnie niebo jest ladne

obawiam sie ze powstanie \"wycyckana\" pracka - moze na tym duzo starcic poprzez to

brakuje mi w Twoich prackach odwagi, ekspresji

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kooba, co do kolorków racja :)

Kris, nie milusio tylko miluśniutko ;)

gurth, byc moze z tym cyckaniem masz racje, duzo juz i bigle i drug mi pisali o odwazniejszym podejsciu tego co maluje, byc moze , a raczej napewno powodem jest bardzo słabe otarcie o farby, no i metody tradycyjne ogólnie. Przyznam sie, że jak łapie pedzel i zabieram sie do farb to mnie cholera bierze, wygoda, brak undo itd :) Ostatnio zaś brak czasu i czyste lenistwo. Poza tym nie jestem ani na asp ani po innych kształceniach plastycznych, a to tez jakis (nawt minimalny) wpływ ma. Cóż mówie ze postaram sie coś w tym kierunku zrobic, ale doskonale wiem,ze złamac sie bedzie cieżko. mimo tego jade z koksem dalej. Dlatego wasze rady są zawsze cenne.

Btw, update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kolorków to płaszczyk jednoznacznie mi sie kojarzy z jednym z twoich konceptów pojazdu latającego.

Widocznie ten koralowy wpadł mi w oko :>

 

Pracka ciekawa i taka ładna. Będzie coś siedzieć na słupkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam Tygrysie, ze tej trawy i w ogole roslinnosci troszke naduzywasz, jako efektu, na ktory ludzie caly czas daja sie nabierac.

Racje mial pewien znany w Polsce modelarz, ktory powiedzial po premierze PS7, ze teraz trawa bedzie rosla w jedna strone. ;P

 

Kicia sie zestarzala i wyglada, jakby miala po nia za chwile przyjsc kostucha. Obeliski (?) z tylu moznaby troche przygasic, co dodaloby przestrzeni.

 

Fajne niebo, choc jednokolorowe. Z niedzielnego poranka zrobil sie niedzielny burzowy poranek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku brush trawy to ~15 do 25% reszte robiłem juz roundem, na 4 warstawch, najpierw najciemniejsza, potem pare maźnięc wąskich, na końcu juz w legnące okrągłe źdźbła :)

Kot sie rzeczywiście postarzał :/ co do obelisków z pewnościa je przygasze :) No i to chyba dzisiejsza pogoda tak na mnie podziałała :)

Nad niebem jeszcze nie pracowałem (to samo ze szkicu tylko nasycone barwą i kontrastem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampka (to chyba to trzyma w dloni) nie wyglada jakby swiecila wcale.

I wiatr wieje zdecydowanie w lewo, wiec czy on ten plaszczyk ma tak mocno wykrochmalony ?? czy tez moze plastikowy/metalowy/drewniany (niepotrzebne skreslic) on jest ??

Reszta do tej pory b. ladna (jak zawsze zreszta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger ciekawy WIP bo przy każdej odsłonie zupełnie inaczej odbieram pracę :)

 

Najlepsze pierwsze wrażenie było chyba przy trzeciej. Ostatnia powinna się nazywać \"trawa, Dan i Tilo\" ;) bo wlasnie trawa zaczyna sie bardziej rzucac w oczy niz glowne postacie.

 

Dana ladnie dopracowales, ale Tilo caly czas daleki od szkicu jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek, postarałem sie przymokrzyc kotka, postaram sie go jeszcze odmłodzic. Troszke popracowałem nad całoscia, przewaliłem nieco obrazek, dodałem mgiełke dwa kamloty bliżej, ogolnie zeby dodac troche dynamiki, czy sie udało, sami ocenicie :)

Co do nieba, po tym jak przyszczególiłem trawe i postaci wydawało mi sie bardzo odcięte od reszty, w szkicu jakby. Czy decyzja była dobra nie wiem, ale po tym co gurth i bigle pisali to chyba nie :) Pomyśle jeszcze co z tym zrobic, praca nadal jest w toku, tylko teraz kroki musze robic troche ostrozniejsze, zeby nie przegiąc. Licze na Wasze propozycje i komentarze w tym kierunku :)

rotated.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze poszedles w dobra strone ... Praca zaczyna nabierac charakteru ... ale moim zdaniem powinienes sprobowac oswietlic jeszcze bardziej swiatlem lampy czlowieczka, kostur i kociaka ... fajnie wyglada z tymi wasami ... ze starucha zrobil sie taki bardziej gniewny ... chyba to tez zasluga pokazania oczu ... klimat jest ... :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze nawet uda Ci sie wyjśc na prosta :) bo przez moment gdy porownac do szkicu to byla kaszana teraz jest juz duzo lepiej :)

drazni mnie jeden pkt a mianowicie mam wrazenie ze ludzik unosi sie nad kociakiem zamiast tworzyc całosc ...

( moze takie jest zalozenie) nie wiem sproboj jakos ich zjednoczyc jakies ugiecie na sierci ... moze jakis podcien , kolor....

aha i co to jest to cos zielonego latajacego moim zdaniem za duzo tego a wszedzie jest to takie samo co kolwiek to jest...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze jedyne co moge powiedziec to \"wow\" dla mnie juz sam szkic jest wypas, wiec brak mi odpowiednich superlatyw aby opisac to co widze dalej... jeden tylko zarzucik drobniutki: postac i tigerek, spoko, ale działają jak pomnik, jakis posąg, wogole nie odczowa sdie ruchu, potraktowales uje w ten saqm sposob co tło, co głazy itp. takie tylko moje wrazenie.. ale i tak mnir e powala na kolana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka ma coś niezwykle ważnego - klimat - nic tak ważne nie jest jak właśnie pewien klimat - wtedy nawet jakiekolwiek niedoróbki techniczne są rzeczą marginalną i wszelkie uwagi do tej pracki jak np dla mnie - są ujmą dla krytykującego ;-) - KLIMAT RULEZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności