Skocz do zawartości

Fotografia: Don't press the RED one!


peter_f

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej zamieszczam photoshopozdjęcia i grafiki CG przygotowane przeze mnie (oczywiście wytworzone metodami chałupniczymi) jako część kampanii wizerunkowej firmy, w której pracuję. Wystąpili moi koledzy i koleżanki z firmy (pan w kitlu to słynny gnom irlandzki ).

Chyba po raz pierwszy jestem naprawdę zadowolony z efektu bo to bardzo całościowa realizacja: od logo, strony internetowej, wizerunku, folderu i projektu materiałów firmowych, ilustracji i portfolio (które bez jednego layoutu właściwie składa się tylko z moich wypocin). Więcej informacji na samej stronie

 

3788020048_e5f47afbf2_o.jpg

 

3787209449_776acb9f41_o.jpg

 

3787209399_c5fb8ff08f_o.jpg

 

3788020218_51f173e1db_o.jpg

 

3787209301_d63caf3a46_o.jpg

 

3788090788_1f7d881dea_o.jpg

 

3788020148_60975683c2.jpg

 

3787280687_de57e760cd_o.jpg

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo dobre! brawo :D swietnie polaczone renderki ze zdjeciami - najbardziej podoba mi sie duza ostrosc elementow i zdecydowane kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo :*

 

pionix: dzięki Piciu :) Tylko mi nie mistrzuj Mistrzuniu :) to co na Redds'ika? urżniem się :)

claude: dzięki Claude :)

psdmag: bardzo dzięki :)

mrkrzysiek: dzięki Krzychu :) chyba jestem w okresie stylistyki Apple'owej :)

hcpiter: dzięki Piotruś :) to co z tym najazdem na Wrocek :) Wyrwiemy Pionixa z pielurek?

tjviking: dzięki Tomek :)

kamil.ochel: dzięki Kamil :) Oczywiście, że nie! :) Nie śmiałbym :) To z "domowych" archiwów, po dogłębnej analizie i "namacalnym" sprawdzeniu :D

RA: Dzięki bardzo :D Pozdrowię moją Panią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Konradzie :)

Normalnie bym się zgodził. Faktycznie trudno powyższe prace zakwalifikować do fotografii jak również stricte 3D lub 2D lub webart. Nie ma na forum kategorii fotomontaże.

Dlatego przy okazji Rosie the Riveter zapytałem czy aby nie mylę kategorii. Nie dostałem informacji, że robię coś nie tak. Helmet również dałem tutaj i nic. A myślę, że wątki nie zostały przeoczone przez moderatorów.

Jeżeli Ci to przeszkadza to zwrócę się do moderatorów o wyjaśnienie i wątki zostaną przesuniętę lub usunięte.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak się wtrącę.

To nie jest Fotografia, tylko Fotografika.

A dział ma nazwę....

TAK! Fotografia.

Więc temat powinien byc w 2d lub webart.

 

Co do prac, bardzo dobre ;)

 

Bzdury Pan pleciesz... fotografia to dziedzina otwarta. Miejsce na fotomontaż jak najbardziej wskazane. Głównym motywem są dobrze wykonane zdjęcia, połączone z dobrze dobranymi motywami graficznymi. Więc temat jak najbardziej jest na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten wątek spokojnie mógłby pojawić się w jakimkolwiek dziale.

Prace zamieszczone w Portfolio na stronie którą podał peter_f robią niezłe zamieszanie w głowie. (ile osób nad tym pracowało?)

Pomysł z przyciskami jest O.K. - wykonanie super.

Pomysły z budynkami, szczególnie "choinki" - bardzo fajne.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter: Piotruś no to szykujem najazd :) Na pewno w weekend, w tygodniu mam obsługę Mikołajka :)

 

JunioR: dzięki. Widzę, że czwórka się podoba :) Może kiedyś rzucę zdjęcia z sesji :P

 

tweety: dzięki za wyjaśnienie, tak naprawdę to do teraz nie wiedziałem czy to dobre miejsce na fotomontaże

 

sly: dzięki bardzo :) co do portfolio to wszystko co tam jest poza jednym layoutem www to moje wypociny z okresu ostatnich dwu lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne projekty. Tak jak ktoś wczesniej wspomniał, kolorystyka i ostrość!

 

Co do działu, w sumie jak uważacie. Też myślę, że to bardziej pod 2D podchodzi, nie jest to sama fotografia ani retusz. O ile retusz można zaliczyć do fotografii to tego typu projekty chyba bardziej pasują do 2D. Mogę w razie czego przenieść wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za komenty i wyjaśnienia:

Sadowski25: nie masz za co przepraszać Konrad :) myślę, że dobrze się stało bo warto to było wyjaśnić

polka dot: dzięki bardzo :) strasznie ważne dla mnie jest usłyszeć, że trafiłem w modę, bo często analizuję trendy i zastanawiam się czy to co robię jest up- czy out- of date

Adek: dzięki Adrian bardzo :) i za wyjaśnienia

tweety: zmieniłem nazwę bo była nieregulaminowa, ale technika - fotomontaż zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności