Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Azjatycki sklep


khatake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

shitty wok?

 

Próbujesz powiedzieć "shitty work"? Bo jeśli jedyne co masz do powiedzenie to to że praca jest gówniana to chyba możesz sobie darować swój wkład w rozwój tego wątku. Jeśli próbowałeś powiedzieć coś innego to wybacz. Dzięki wszystkim innym za komenty. Widzę że wysiorbało poprzedni render :/ No nic, trudno. Jak mi się uda dziś wygospodarować kilka minut to dam upa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latos - proporcje leżą ? ...rly ? bo ja tego nie widzę. Chyba że odnośnikiem jest tło które ofc nie jest tłem tylko hdrką i oczywiście tego tam nie będzie koniec końców.

 

Dunablaster - s'il vous plait. Jaśniejsza wersja.

 

sklep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten napis na szyldzie znaczy coś konkretnego, czy taki na przypał :) Tak pytam z ciekawości :)

 

To z refki leci. Tak naprawdę to staram się odtworzyć zdjęcie ...choć już teraz leci spontan ;p ale napis jest jeszcze skopiowany więc pewnie ma sens :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis widzę z oryginalnych hińskojapańskich kresek. Problem nie ze skalą, ale z kamerą która jest zbyt wysoko i szyldem który ma zbyt głęboki grawerek, przez co trudno ocenić skalę. To tło z tyłu nawet jeśli tymczasowe to zupełnie niepotrzebne i niezgrane perspektywicznie ze sceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sie zgadzam :( tylko ja w renderingu trochę cienki jestem. Jak najlepiej rozjaśnić tą scenę ? w tej chwili jest tylko jeden Daylight (mr sun, mr sky - mental ray). Każda próba rozjaśnienia tego poprzez kombinowanie z bouncami np. kończy się przepaleniem scenki. Teraz mam bounce ustawione na 8. Myślałem też by wrzucić do środka tych pomieszczeń słabe omni ale jeszcze nie testowałem. Jak najlepiej sklecić takie oświetlenie exteriora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że lepiej będzie zrobić scenkę nocną. Wiem że lampiony to kicha ale jeszcze nie wymyśliłem jak je fajnie zrobić. Ludek by ocenić proporcje. (jpg wszystko spaprał :(( no ale to moja wina :(()

 

asdyi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności