Jump to content
soda

Comicon Challenge - Psylocke

Recommended Posts

Witam!

Nie ma nowego tematu, wiec prosze o zalozenie go:]

Obecnie trwa konkurs na Game Artisans.

Robie Psylocke z X-Men, jestem jeszcze w lesie z sculptem, ale luz jakos sie zrobi:P

Pozdrawiam,

soda

1_14-1.jpg

1_13-1.jpg

Edited by soda

Mi się podoba, ale czy nie pojechałeś za bardzo z proporcjami? Chodzi mi głównie od pasa w dół, bo góra jest raczej normalna. Wiem że w komiksie było to trochę przerysowane, ale w 3D może to nie wyjść już tak dobrze. W każdym razie powodzenia :)

Odrobinę dłuższe ręce , zachowa wtedy smukłość sylwetki a proporcje nie będą tak kłuć oka .

Dzieki chlopaki:]

Lap nie bede wydluzal bo malpa sie zrobi:P

Proporcje celowo wypaczone bo to komiks, i proporcje komiksowe.

Wizz lookalem na Twoja glowke jaka kiedys zrobiles to i wyglada dobrze:]

A z moim angielskim na gameartisans nikt mi nie odpowiada:(

Model sam w sobie świetny, ale jak na psylocke to wygląda za bardzo jak gospodyni domowa w stroju X-men. Daj jej ostrzejsze rysy, szczególnie oczu i brwi. Tego brakuje. Z uchem dzieje się coś niedobrego, mogłoby być prostsze. Do tego ciało za mało karykaturalne. W X-men wszystko jest przesadzone, szczególnie ciała bohaterów (ale nie na długość, nogi tam tylko wydają się długie przez uproszczenie łydek, tak daleko to nie powinny sięgać :P). Uwydatnij mięśnie i kobiece walory i powinno być dobrze :D

Mnie się podoba jak jest tylko wogóle nie ma azjatyckich rysów co woła o pomstę do nieba. Kostium zdecydowanie niebieski.

OK jestem juz na finishu, ale jak zwykle mam problem z dlugoscia rak. Pierwszy jpg to jeszcze przed wydluzeniem rak, a drugi to porownanie.

1_15-1.jpg

1_16.jpg

Guest Morte

napisałem dwa razy napisze raz jeszcze:P Super fajnie wygląda, dobrze ze zmieniłeś te proporcje!

Powodzenia i trzymam kciuki żebyś zdążył:)

slicznie wygląda :) Juz nie moge doczekac się teksturek...:)

Ona miała miecz...o_O?!

Mi też się podoba. Jeśli chodzi o oczy, to założeniem konkursu jest stworzenie własnej wersji danej postaci, nie musi to być koniecznie kopia konceptu.

Dzieki:]

Nie chce robic stereotypu i od azjatyckich rysow mozna juz pawia puscic:P

Co do sculptu to mam nadzieje, zd dzis lub najpozniej jutro skoncze to cos pokaze nowego:P

Guest Morte

hah nie wiem czy wiesz ale jest przedłuzenie do 31 wiec spoko zdązysz:)

soda śmieszne jest dla mnie to co napisałeś. Zrobieś maksymalny stereotyo, tak że już lepiej się nie da, specjalnie po to nagiołeś proporcje a teraz piszesz że nie zrobisz azjatyckich rysów bo nie chcesz powielać stereotypu.

Guest Marioza

Na pierwszym skrinie wygląda jak córka frankensztajna chodzi o powieki, na drugim i kolejnym jakby spała, nie podobaja mi się te powieki wcale :]

Postac w sumie od kolan w góre jest realistyczna a nie komiksowa wiec wypadałoby się zdecydowac czy ma być All real czy komiksowo. Jak to drugie to trza by wykanc to w takiej stylistyce aby całościowo to miało jakis rys komiksowy a jak pierwsze to od kolan w dół nozki ma zbyt chudziutkie przynajmniej od fronta i jakies takie trochu długasne

Ja tam jakoś nie widuje zbyt dużo Azjatek na żywo czy wśród modeli3d , wydaje mi się ze jeśli ta postac była Azjatką to powinna nią być, poza tym pewnie łatwiej jest zrobic jakąś tam twarz niż azjatycką jakąs tam twarz .

A tak wogle to będziesz ją kończył czy jak pozostałe zaginie w akcji?

NO dobra, chyba przegialem z uzyciem slowa "STEREOTYP". Chodzi mi o to, ze bardziej cenie sobie urode naszych dziewczyn niz dziewczyn w zaciasnych warkoczykach. Moze chce ktos podyskutowac na ten temat??^^

Jak widze kolejny model ze skosnymi oczami to nie chce mi sie patrzec.

Oczka sa takie bo ja sobie tak to widze, ze jest wyniosla, znudzona i pewna swoich sil. Fakt tu jest troszke model zjebany bo glowa powinna byc uniesiona wyzej. W finalnym renderze tak bedzie jak postac zriguje.

Mario bedziesz denerwowal to wezme i skoncze.

wyglada naprawde bardzo fajnie nadal mam watpliwosci do dloni i stóp ale pewnie jeszcze bedziesz to poprawial :-) w sumie zostalo malo czasu ale znajac zycie to termin jeszcze pewnie sie wydluzy takze powodzenia!

Dla mnie bomba! Mam nadzieję że uda Ci się skończyć bo bardzo bym chciał to zobaczyć z texturkami. Oczywiście można się do paru rzeczy przyczepić ale nie będę już nic pisał. Powodzenia.

Dzieki!

Zrobilem normale i teraz z kolorem i specem walcze. Ok wracam do pracy! Lopoly wyszlo 9995 trojkatow.

1_20.jpg

Edited by soda

nieźle wyszło low poly :)

nie będę ci marudził o urodzie bo i tak i nie zmienisz :P

Tylko nie przeholuj z kolorkami (widziałem początki an gameartisans - szczerze mówiąc z tymi kolorami to wyglądała jak Jean Grey a nie Psylocke)