Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 68: TAWERNA


Rekomendowane odpowiedzi

Tawerna, oberża, knajpa, pub, speluna, kafeteria itp. itd.

 

Gdziekolwiek i kiedykolwiek.

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 25.08.2009 (wtorek) godz. 23:59.

SONDA: od 26.08 do 28.08 (3 dni)

Edytowane przez Łukasz Jaskólski
nobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to ma być wnętrze knajpy czy można z zewnątrz?
O ile wiem moze byc tylko z wewnatrz, widok z zachodniego naroznika, perspektywa żabia.

A serio, to chyba jeszcze nigdy zadna praca nie zostala zdyskwalifikowana za niezgodnosc z tematem. Najwyzej oceniajacy uznaja, ze to jakis odpal z innej półki. Ale nie wydaje mi sie zeby Twoja propozycja odbiegala od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie za szybko się poddajecie? Trochę wiary w siebie.

 

Ja się nie poddaję ! Zjadłem tablet bo głodny byłem, no !

Ale co mi tam, mogę malować myszką, wielkiej różnicy nie będzie :D

BTW - to takie żarty tylko, przecież nie zawsze liczy się zwycięstwo ale sam udział i dobra zabawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak na forum powieje humorem :) Łukasz świetny rysun. Pierwszy raz bodajże przegrałem z Tobą chyba w CHC - Generał Mag i tak się teraz ciągnie co wystartujesz gdzieś to ja wiem, że nie podskoczę :) Ale jak uda mi się teraz coś namalować to się chętnie spróbuję... co tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie uscislil w regulaminie, ze ze wzgledu na temat praca musi byc robiona po pijaku. Łukasz dal z siebie wszystko, ale powoli trzezwieje, co widac na jego avatarze.

 

nie no co Ty

to stare nagranie jest, jeszcze przed tym ja mi sie przyłbica w kasku zatrzasnęła od tego kiwania (w 2007) i padłem z odwodnienia

 

atheg: ee przeciez ja nie traktuje tych speedpaintow jako zawody, liczy sie dobra zabawa co nie ( no może oprócz tych kilku które zrobiłem czysto pod publikę, stosując tanie chwyty by zyskac przychylnosc wyborców i dostać fronta)

 

Urbanboogie: Rysowanie jest dla dziewczyn. Dlatego tutaj sie maluje :D

 

 

Dobra koniec tych pogaduszek, niech poleją sie piksele !!!111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee chłopaki od razu widac że to ściema. Narysowanie czgokolwiek w poltorej godziny jest fizycznie niemożliwe. Ja tam kwalifikuje do speedów to co daje rade narysowac poniżej tygodnia:)

Za kare znów wam nic nie narysuje a już prawie miałem narysować, juz kredki brałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , ze taka pusta bez zycia ,a jesli chcialbys dac efekt opuszczonej; tumany kurzu i pajeczyny po katach byly by swietne, aczkolwiek calkiem zgrabna pracka, milo sie oglada.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ColHerbal, masz rację, ale jest jeszcze trochę czasu i parę osób tutaj które, gdyby chciały, mogłyby popróbować wejść na podobny poziom, albo mu zagrozić. Pytanie czy zechcą...

Prawdę mówiąc od dawna tęskniłem za taką "walką gigantów" i ją mam.

Jest na co popatrzeć.

Co do pracy Lordabiernaca - jakoś kojarzy mi się ze stylistyką filmów PI... Spokojnie mogłoby chodzić jako podmalowany kadr... No i nie da się ukryć - jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności