Skocz do zawartości

Postac 3D: Glowa na zlecenie


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza glowa na zlecenie, klientowi sie nie spodobala bo malo podobny do referencji:

 

glowazlecenieg.jpg

 

Moja pierwsza tesktura w zbrushu, dzieki temu mniej rozciagniec.

tesktura.jpg

 

C&C welcome,

Mam nadzieje ze nie jak zwykle obejdzie sie od kontrowersji:)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

_Orion_ piszesz nie na temat więc nie zaczynaj głupiej dyskusji bo to nie ma sensu

 

Noe textura nie była by zła gdybyś ją zrobił na dobrze zmapowanym obiekcie moim zdaniem wes model głowy i porozkładaj sobie UV, da ci to lepsze rezultaty podczas malowania

 

dof na renderze nie potrzebny po mojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem kilka błędów w mapowaniu i modelowaniu które mi się rzuciły w oczy:).Nie ważne czy to model z pozera czy nie,ale zawsze warto robić porządnie a nie na odwal się;).Tą jasną plamę z czubka nosa też byś mógł wywalić,render powinien łapac speculary ze światła w scenie a nie ze zdjęcia.

 

Pozdr:)

 

 

glowazlecenieg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOF mi sie dosyc podobal, ale takze byl zeby ukryc uszy:)

ta podwzgledem reputacji mam przechlapane, moze kiedys odrobie:)

 

Twój model uszu nie posiada. Nie bierz się za ZB póki nie masz pojęcia o topologii i bryle. Myślałeś może o tym by przerobić jakieś tutki i się czegoś NAUCZYĆ ?? Bo ty stoisz w miejscu i dalej robisz to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty stoisz w miejscu i dalej robisz to samo...
A czytalem w innym watku ze on przeciez caly czas idzie do przodu i niektorzy ciesza sie z tego. Oczywiscie nie mowie ze Ty tak pisales ale pare osob sie znalazlo co wychwalalo progress.

 

Wedlug regulmainu krytykowac mozna choc nie wiem jak to w moim przypadku ale sproboje: glowa przypomina jajo, slabe mapowane pelno widocznych szwow rozciagniec itp, malo ciekawy kadr i tak naprawde nie ma czego oceniac.

 

Ale tak to zajefajna praca (tak wolno pisac?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ja napisałem, że jest progres - bo był. Niestety po ogarnięciu całości działań tego człowieka załamałem ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby ta głowa była na zlecenie. Napisał tak ponieważ chce zwrócić na siebie uwagę i napis "NA ZLECENIE" przyciągnie więcej osób...

 

Model niedopracowany... Usta mógłbyś mu wyprostować oraz nos.

 

Ehh... Niema co pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytalem w innym watku ze on przeciez caly czas idzie do przodu i niektorzy ciesza sie z tego. Oczywiscie nie mowie ze Ty tak pisales ale pare osob sie znalazlo co wychwalalo progress.

 

Wedlug regulmainu krytykowac mozna choc nie wiem jak to w moim przypadku ale sproboje: glowa przypomina jajo, slabe mapowane pelno widocznych szwow rozciagniec itp, malo ciekawy kadr i tak naprawde nie ma czego oceniac.

 

Ale tak to zajefajna praca (tak wolno pisac?)

 

Nie no żeby nie było...mówiłem że progress jest ...ale byłem w błędzie ;] Noe dobra rada weź się porządnie za grafikę jak każdy śmiertelnik albo daj sobie spokój. Nie ma drogi na skróty. Mój ostatni komentarz w twoim wątku (no chyba że będzie wyjątkowo rozrywkowy :D). A i jeśli wrzucasz coś na forum to celem jest pewna dyskusja na temat twojej pracy. Nie zabierasz w niej głosu więc po co to wrzucać na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie prace na jedno kopyto, wszystkie ciemne, wszystkie rozmazane. Takie graficzne disco polo - nie nudzi ci sie to? Ile jeszcze masz zamiar wystawic rozmazanych glow na czarnym tle? Tak pytam, bo stanowisz interesujacy przypadek. Ktos chyba ci kiedys powiedzial "nie ogladaj sie na innych i rob swoje!" a ty go zle zrozumiales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graficzne disco polo hehe widac sie nie podoba a wlasnie dokladnie robie swoje staram sie polepszac skilla czasem to wychodzi czasem nie.

 

i jeszcze taka szybka karykaturka w ps dla rozladowania atmosfery, z checia bym zobaczyl twoje glowki nezumi pewnie bylyby nie na czarnym tle nie rozmazane i w ogole graficzny jazz;]

 

karykatural.jpg

Edytowane przez miriam
edytuj posty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia Noe coś innego. Dlaczego na twojej stonie, nie zamieszczasz swoich "najlepszych" prac. Mam na myśli ten pałac oraz motor, które kiedys prezentowałeś. Twoje postępowanie jest nielogiczne! Wszyscy starają się prezentować to co najlepsze a Ty wręcz przeciwnie. Gdybyś to prezentował tylko tutaj, możnaby pomyśleć, że to prowokacja. Ale ty ten kit wciskasz na każdym cg forum. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia Noe coś innego. Dlaczego na twojej stonie, nie zamieszczasz swoich "najlepszych" prac. Mam na myśli ten pałac oraz motor, które kiedys prezentowałeś. Twoje postępowanie jest nielogiczne! Wszyscy starają się prezentować to co najlepsze a Ty wręcz przeciwnie. Gdybyś to prezentował tylko tutaj, możnaby pomyśleć, że to prowokacja. Ale ty ten kit wciskasz na każdym cg forum. Dlaczego?

 

Bo wlasnie jest to prowokacja i zadziwia mnie, ze tylu forumowiczow ciagle daje sie na to nabierac. Wlasnie za to poniekad mozna podziwiac Keraja - ze potrafi "przekonywujaco prowokowac".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawe co sobie myśli autor tego zlecenia jak widzi ta karykature :DDD.

Poza tym moim zdaniem te prace coś w sobie mają >> zwłaszcza właśnie ta ostatnia i ta dziewczynka na końcu twojego portfolio. Są tak makabrycznie wynaturzone, jak dzieła jakiegoś filmowego psychola. Jest w nich coś bardzo niepokojącego. Cholera wie, może to właśnie jest sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności