Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sega to chyba tylko wydawca, tak jak kiedys eidos, interesi mnie kto produkuje football menagera. Zaraz zreszta sprawdze...

 

Ok a wiec juz wiem FM jest robiony przez tych samych ludzi ktorzy stoja za cal seria CM, musieli sie poklucic z eidosem, bo ten wydaje CM 5 ale robia go zupelnie inni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie od paru godzin zagrywam w halfa 2. gra jest po prostu OBLEDNA!!! sprzetowo tez nie jest zle, myslalem ze bedzie gorzej... na moim kompie (athlon 2400, 1gb ddr, ti4200) gra chodzi bardzo ladnie w 1024x768, wiekszosc ustawien na high. dobra, wracam grac bo sie gordon stesknil juz za mna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty : też gram w HL2 tylko... tylko ten złom mi się co chwila tnie... cholerna płyta główna. Nerwów na to nie mam i póki co darowałem sobie mimo że wydałem na tą grę 129zł. Pisałem nawet mini recenzję (pierwsze wrażenia) ale komp mi się w trakcie pisania zaciął i wszystko straciłem więc niema nawet o czym mówić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou: no to kicha, wiem ze miales problemy z tym mobo (chyba nawet te same co akdsn) ale jesli mnie pamiec nie myli to cos z tym zrobiles... powiem tylko, ze ja bym chyba ocipial gdybym mial na polce halfa2 i nie mogl w niego zagrac. gra jest idealna po prostu. cudo. miodzio. oplacalo sie czekac piec lat. ide grac dalej :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cisne w Underground 2 ale jestem zawiedziony, wiec moja dziewczyna to przechodzi jak u mnie siedzi, jakos malo ciekawe, zamiast drugiej czesci dali slaby sequel bleee wszystko podobne co w jedynce, ale za to fizyka maksymalnie poprawiona :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja goraco polecam gre Gothic 1,2 i dodatek ktory jest na dniach [versja polska :noc kruka]

 

swietnie action rpg swietna grafika wielki swiat i jeszcze wiekszy klimat!! jesli ktos lubi klimat gotyku sredniowiecza zakocha sie w niej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeca tam nie jest napisane nic o policji... ot blokuja konta... osobiscie uwazam ze to tylko plota... a szkoda bo fajny pomysl :)... heh a ten tekst "Pytanie tylko - czy to nie jest ingerencja w prywatność użytkowników?" ... litosci... znowu bedzie nagonka taka jak na starforce3 bodajze... chyba do dzis tego zabezpieczenia nikt nie scrackowal i wszyscy krzycza ze to spyware i psuje dyski ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj taka ciekawostka związana z grą Half-Life 2:

 

http://www.efacet.pl/rozrywka/news.php?id=4179

 

Moim zdaniem są to ... Brednie ;) Panowie z Valve mają bujną wyobraźnię.

 

Ale jak się okaże że zbanują moje IP (dzielona neo+) bo sąsiad sobie ściągną oryginalnego inaczej HL2 i jakimś nadzwyczajnym cudem namierzyli go to osobiście pójdę i wbiję łom w oko G.Newell`owi (a mówią że gry komputerowe nie wzbudzają agresji).

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou to nie brednie to jest potwerdzone , velv wrzucil specjalnie spreparowana werka halfa ;) , czyli jak sie juz zalogujesz na konto (strego halfa) zostaje ono usuniete i twoje pieniadze i czas ida sie kochac ^^

 

ps. nikt Ci nie bedzie banowal Ip ;)

 

ps.2 ktos juz probowal multiplayera? nie da sie ? oj oj

 

uruchomić konsolę, a następnie wypróbować poniższe komendy:

net_start

sv_lan 0

deathmatch 1

maxplayers (maksymalna liczba graczy)

map (nazwa mapy np hl2mp2.bsp)

restart

 

Jeżeli wpiszemy odpowiednie komendy, zostaniemy przeniesieni do właśnie co stworzonego serwera. Jeśli natomiast chcemy pograć na jakimś innym serwerze, to wystarczy wpisać: "connect [zdres ip serwera]".

 

+ mod jakiegos zafajdanego niemca ktory jest namiastka mp : http://justbi0.de/

 

ps3. ^^ a tutaj ostatnie doniesienia od zleva ;>

 

Jeżeli wiecie, co to jest 5J52E-FVKXV-882FQ-YJXRQ-DOD98 i już z tego korzystaliście, to powstrzymajcie się od obraźliwych wypowiedzi w naszą stronę i nie zadawajcie głupich pytań. Natomiast jeśli nie wiecie co to jest, to jest to jedna z cześci jaką musicie wykonać, by mieć piracką wersję HL2, która od wczoraj właśnie przestała działać"

 

Rezultat - do wczoraj Valve zbanowało już ponad 20 tysięcy kont Steam na których był piracki HL2, nie wyklucza się, że będzie ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack hehehe :) kiedys ostro łupalem w fifke od starych werek do 2001 potem ta gierke poprostu zepsuli ;)

 

Pro evolution socer jezeli przy moim kolesiu bys to powiedzial to juz by mial kisiel w majtach ;) a ja jakos najbardziej lubie stara dobra fifke 99 ^^ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w GTA: SAM DRES :P na ps2 ....nie wiem czemu ale mi się niepodobało..mam nadzieje że na pc będzie lepsze.Model jazdy samochodu jest ciekawy

gdy przy prędkości 15km/h zachaczymy o słup robimy obrót o jakieś 278 stopni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waginus, nie będe się z tobą kłucił :) deczko żałuję, że sprzedałem swojego PSXa, emulatory nie oddadzą tego klimatu niestety, a gier w które bym jeszcze pograł jest sporo, np. Bloody Roar, Tekken 3, Vagrant Story, Need for Speed 3: Hot Pursuit, Bishi Bashi Special (to dopiero była gra, ale pewnie tytuł przekręciłem :D), no i niezapomniany Harvest Moon ;)

 

jednak na gry PieCowe też nie będe narzekał, chociaż szczerze mówiąc choćby nie wiem jak były dobre, to nie zostają one na długo w pamięci :( w pogoni za super grafiką gdzieś gubi się czasami grywalność, ale naszczęście "rodzynki" też się zdarzają :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waginus -> wiesz na PS2 są genialne giery ale w dooma 3 sobie nie pogracie za bardzo ani w inne fpp bo granie w fpp na padzie to porażka totalna. Ekonomiczne też chyba idą dosyć ciężko ;)

 

Po prostu, jeden lubi to drugi woli coś innego, jest duży wybór, a nie zawsze stać każdego na i PC i PSX2. Gdyby każdy kto tu pisze wybierał PSX2- to by tu nie pisał bo by się pewnie nawet na tym forum nigdy nie znalazł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności