Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

ziomuś -> tylko i wylacznie CDA, po co Ci dobre demka jak mozesz sobie je sciagnac, chodzi o gazete - a ta jest najlepsza na rynku!... wszystkie Play'e, KŚ Gry i inne szmatki sie kryja...

 

A ja teraz pogrywam (sie zdziwicie) - Worms: Forts (oblężenie), hehe na calym swiecie chyba to ze 10 osob gra, jak chce grac przez neta (wormneta) to musze ze godz czekac a jak ktos juz przyjdzie i widzi ze tylko ja to wylacza!... moze ktos ze mna zagra:> Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak jak Leleń napisal - jezeli juz to tylko CDA; zbieralem go kiedys przez 2 lata ale potem rzeczywiscie poziom spadl i nie wiem co tam sie teraz dzieje ;]

 

a moja ostatnia gierka przy ktorej sie relaksuje to half-life 2; z poczatku zabawa byla super, ale z czasem zrobio sie troche monotonne to wszystko :/;

a poza tym to co zawsze: Rune :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też kiedyś zbierałem CDA i kiedyś je bardzo sobie ceniłem :) Recenzje były rzetelne, dobrze dobrane screeny i cała masa demek na cdekach...

A teraz po 2 latach jak wróciłem to widze na płycie DVD kilka pełnych wersji (tak słabych że nawet się 20 min pograć nie da) i 3 demka na krzyż... Mam za słabe łącze żeby ściągać po kilkaset mega z netu... Recenzje kiepściutkie, mało treści, większość to obrazki od czapy zupełnie (IMO)... A 50 % pisma to durnowaty humor wogule nie śmieszny... Nie podoba mi się...

 

Naprawdę nie ma nic lepszego? Pytam zupełnie poważnie, dawno nie zaglądałem do pism o giercach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi się CDA nadal cholernie podoba i od dłuższego czasu zbieram. Co do gier to na pewno GTA: San Andreas ale to raczej na krótką metę (przejść raz i zapomnieć), a z gier w które można grać i grać to RTCW: Enemy Territory oraz World of Warcraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od wczoraj do peceta podłączonego pada od Playstation, zatem gram sobie po trochu w Prince of Persia, Soul Reaver i Silent Hill :) Jeszcze mi brakuje tylko Toca Race Driver 2, ale na wypłatę sobie kupię :)

 

Nie ma jak granie padem :) super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dorwalem Silent Hunter'a III i stwierdzam ze gra jest rewelacyjna. Woda i wszystkie lodzie nawodne, i podwodne wygladaja cudownie. Dlugodystansowymi podrozami patrolowymi mozna sie delektowac prawie tak samo jak we flight simulatorze. Jestem pod ogromnym wrazeniem dziela rumunskich programistow.

A urozmaicenie rozgrywki o watek menadzerski jest wedlug mnie swietnym posunieciem. :)

Gra ma ledwo kilka malych wad, ktorych nawet nie warto wyszczegolniac, bo nie tworza zadnej roznicy podczas gry.

Moja ocena:

9,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo przy kompie pracuje a więc od dawna jestem pasjonatem konsol.

Uwielbiam gierki retro więc GBA z flash cardem daje radę.

"Duże" giery to męcze na mojej już starawej PS2- uwielbiam ten feeling gier konsolowych(szybko, łatwo, bez zobowiązań- o relax tu chodzi przedewszystkim).

Moim zdaniem(mam porównanie) wszelkie PC gry są takie sztywne i chłodne(nie wiem jak to precyzyjnie nazwać brakuje im tego czegoś!). Szczególnie się to rzuca w oczy w przypadku konwersji, tytuły które wpierw powstały dla konsoli wiele tracą po drodze na PC (mimo że zyskują wyzszą rozdziałke najczęciej).

 

Pewnie i tak każdy gracz preferujący Pieca się ze mną NIE zgodzi.

 

 

Mnie zmiarzdzył "GOD OF WAR"- poprostu niemożna się oderwać.

 

P.S. CDA to lekki komercyjny shit(moje osobiste zdanie) polecam choć raz zajrzeć do PSX extrime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam co grac... silent hill 1, 2, 3, i 4 zaliczony... czekam na piateczke;)... choc jeszcze 1 fajna gierka jest - obscure, klimatem podobna nawet do silenta...

 

SILENT HILL 4EVER!!! :D

 

Ziomuś - nie ma zadnej gazety lepszej od CDA, moze i jest gorsze niz kiedys ale i tak bije inne gazety na glowe... bo chyba juz mialem wszystkie gazetki o grach, komputerach itp., i nie bylo jeszcze poziomu ktorego mozna by porownac do CDA..

 

empeck - hmm mamy nawet podobny gust, (oprocz tej tocki) i tez mam podlaczanego pada z PS, a dokladnie z PS2:D

 

RA - tez bym se to pogral ale... te wymagania! na moim nawet menu nie pojdzie...

 

Tattoo - PSX Extreme tez sie zgodze ze ejst dobre, ale co to ma wspolnego z komp. grami?

 

Peace, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę PSX Extreme. Te ich pseudo-śmieszno-ziomalskie odzywki mnie bardzo wkurzają. Co do pisemek, jeżeli jest jakaś fajna gra w pełnej wersji to kupuję, w przeciwnym wypadku wolę newsy z netu. Niestety ŚGK, TS (ten stary), Reset i SS były najfajniejsze. Teraz pisemka już nie mają 'tego czegoś' :(

 

Leleń - thx za info o obscure :)

 

EDIT: Toca to taki surogat Gran Turismo, który na pc niestety nie wyjdzie nigdy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tattoo, bracie :D nie chcę robić off-topica ale ja mam takie skromne zdanie, chyba podobne do twojego, że kiedyś grało się dla relaksu po pracy a teraz gry to niekiedy też praca, po prostu wiele gier męczy, zwłaszcza tych na PC, ja chcę PSXa i Harvest Moon :D

 

pozdrawiam

 

P.S. mimo że nie mam już konsoli od dawna to czasem kupię PSX Extreme, najlepsze pisemko jak dla mnie, tworzone na luzie przez grupkę pasjonatów

 

P.S.2 na PieCu katuję ostatnio wszelkie wyścigi, najchętniej Richard Burns Rally, to moje trzecie podejście do tej gry i chyba rzeczywiście "do trzech razy sztuka", gra wymiata :)

 

P.S.3 hmm, PS3 to se może kiedyś kupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytalem, ze gra przenosi cie automatycznie do miejsca akcji zwiazanego z zadaniem, to znacznie opadl mi zapal do tej gry.

Gra dla leniwych. :P (joke)

Pogrywam sobie teraz w demo Dungeon Siege'a II i stwierdzam, ze czegos tej grze brakuje. :(

Sam nie wiem czego. Moze jest zbyt kolorowa i traci w porownaniu z poprzedniczka, ktora za to byla z byt spartanska. :P

Dobra, nie odzywam sie wiecej, bo zaczynam bredzic... :D

 

PS: Silent Hunter III gora!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze nie edytowalem posta...

Najbardziej wciągneły mnie :

MU online - tylko prywatne serwery

UNREAL 1!~!!

Colin 2

DIABLO 2 I DIABLO 2 LOD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WArcraft III

Heroes of might and magic 3+dodatki

MORROWIND !!!!!!

SIN :)

Counter strike

TEKKEN 3 !!!!!!!!!!!!!! WOW prawie 2lata bez przerwy I TEKKEN TAG!

Sacred !!!!

PRaetorians,

STARCRAFT

Gta3iViceCity troszke

Nie w kolejności!-

jest tego jeszcze troche ale jakos nie moge sobie przypomniec...

Nie myslcie sobie ze jakis maniak jestem ale sie zebralo podszas kilku letniej przygody z grami...

...elma, dsj,

flash5,blender,photoshop7 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obojętnością stwierdzam że gry już mnie chyba nie kręcą...

 

Dwa razy przeszedłem demo F.E.A.R.

Miejscami fajny klimat, miejscami trochę strasznie. Tryb koszmaru zerżnięty z max payn`a 1 i 2. Bullet time już nie bawi, fizyka taka sama od wieków (tzn od 2-3 lat ;) ). Fabuła nawet jest (do tragicznych dialogów w grach już się dawno przyzwyczaiłem). Brakuje mi bardzo jakiegoś fajnego wprowadzenia w świat gry... w fpp zawsze jest tak, że na początek 2-3 min łażenia bez celu, po sznurku, po czym sypia się pod lufę tony bezmózgich wrogów..

Grafika jest ok. bez ochów i achów (grałem na maksymalnych ustawieniach). Fajne są zniekształcenia obrazu od lecących pocisków i fal uderzeniowych. Ładne dziury po kulach (nie wiem jakim cudem nikt wcześniej nie wpadł na taki pomysł). Nasza postać wreszcie ma cień i widoczne nogi (łaaał).

Podczas chodzenia, skakania itp. obraz buja się jak trzeba, odrzut od giwery jest zadowalający a towarzyszący temu dźwięk znacznie powyżej średniej ;). Sypiący się tynk, iskry i ogólny chaos podczas starcia z przeciwnikiem liczę na plus.

Gra potwornie wymagająca pod względem sprzętowym, co niestety nie przekłada się na to co widać na ekranie.

 

Ciekawe za ile lat gry fpp zaczną wreszcie się rozwijać. Od czasów HL (poprawka.. red faction) nie widzę praktycznie żadnego progresu. Żenada.

 

 

Fajnie zapowiada się Fahrenheit o ile ktoś lubi przygodówki, jest w stanie znieść średnią grafikę, porąbane sterowanie (w sumie fajnie rozwiązane), i trochę ograną fabułę (sądząc po demie).

 

 

Ps. Gdybym był o 2 lata młodszy na widok F.E.A.R. zrobił bym chyba w majtki z podniecenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby kilka dodatkowych efektów sprawiło żebym zmienił znacząco zdanie. Poziomy nadal będą wygladac tak samo (wieją nudą szczerze mówiąc).

Od strony czysto technicznej gra wygląda więcej niż dobrze. Miękkie cienie, volumetryki, i inne bajerki. Problem jest w tym że twórcy gier od kilku lat skupiają się właśnie na tych bajerkach zapominając o podstwie.. ciekawym pomyśle.. na fabułę, na projekt poziomów, postaci itd.

 

Nie będę się rozpisywał. Czuję się jak zrzędliwy dziad ;) Już nawet nie chce mi się walczyć z samym sobą żeby ukończyć wreszcie kupionego miesiące temu oryginalnego HL2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam: doom3 roe, far cry, gothic 2 i nk, sw: republic commando, thps4, abe

dobre: cold fear, uefa chl05, nfsu, obscure, kotor

nie warto: swat4, pariah, ace ventura, lleeruu... larry!

 

najleprze:

 

doom3 roe: super grafika, klimat

far cry: super grafika, klimat, woda

gothic 2 nk: grafika, logika, wciągające

sw: rep. commando: star wars!

thps4: zręczność

abe: logika, logika, logika super!!! ale tylko dla 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba tez sie czuje juz starym dziadem, kupilem 4dni temu swiezutkie CDA i jakos niechce mi sie nawet wsadzic tej plytki do napedu:P alee nigdy nie przestane grywac w Silenta Hilla (niech powstanie min. 15czesci)... teraz jeszcze zbieram kaske na nowe Wormsy (normalnie sa glupie, ale przez neta sie z przyjemnoscia gra^^).

 

tabela a'la hkropinski (sorki:*):

 

polecam: Silent Hill 1,2,3,4; Obscure; Tony Hawk: U2; GTA: SA (no baa); W:ET; Battlefield 2 (mam tylko demo oczywiscie:P); Psyhonauts;

nie polecam: Doom 3; Driv3r; Wnerwiony działkowicz:P; Nina; Zemsta wiesniakow; Driv3r; Enter the Matrix; Korea: Zapomniany konflikt; Driv3r:P

zacieram raczki na: PS3 i Killzona na niego:); Total Ovedorse (czy jakos tak); Patch of Neo; Bulletproof: 50 Cent; Silent Hill 5:D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GTA SA udało mi się nawet napalić. I co? po 3 czy 4 dniach nie chciało mi się nawet uruchamiać tej gry. Zresztą ile razy można grać w tą samą wersję GTA3? Poza tym klimaty około Hip hop`owe mnie nie rajcują :P

 

Battlefield2 jest o tyle ciekawy że pozbawiony jest bezmózgich wrogów :P (ciekawe czemu).

 

W demo Driv3ra grałem jakiś czas temu.. to co sądzę o tej grze jest niestety nieprzetłumaczalne na słowo pisane.

 

Bym zapomniał. Wyszedł najnowszy Eartch ( 2160 ), następca kultowej dla mnie gry rts Eartch 2150. Kosztuje 30zł więc jak za darmo. Gra ujdzie w tłoku, fajne pomysły, ładna grafika nawet.... i już mi się znudziła :P Na tle innych „mainstreemowych” rts`ów wychodzi bardzo dobrze. Starsza wersja ciekawsza.. ma boski klimat i płynniej chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom3 ROE - do bani :/ beznadziejny dodatek z przekombinowanymi klimatami i grafiką :/ już nie ma dopieszczonych efekcików. Klimatu strachu w ogóle nie ma, wróg wyglądający jak lost soul z pierwszych dwóch doomów też śmierdzi. Serduszko fajnie wykonane ale używanie też jest do bani. Ogólnie rzecz biorąc - DOOM3 zarządzał, DOOM3ROE śmierdzi. Gray matter dało ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wsiąkłem w WOW i od 3 miesięcy właściwie nie dotykam innych gier chociaż powoli powoli zaczyna mi się nudzić. Zrobiona- wiadomo- świetnie, na początku zasysa jak tirówka ale potem- każdy quest wiąże się z zabiciem jakiejś tam ilości monsterów lub uzyskaniem materiału (od zabitych monsterów) przeniesieniem czegoś (drogę zagradzają monstery do zabicia). Trochę wieje Diablo (stworzenie np pancerza nijak nie daje doświadczenia- bo i po co skoro można ... zabić monstera). Polecam- w sam raz na 2-3 miesiące grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytalem, ze gra przenosi cie automatycznie do miejsca akcji zwiazanego z zadaniem, to znacznie opadl mi zapal do tej gry.

 

Wiec tak nie jest :P jest tak jesli chodzi o glowne misje zwiazane z rozwijaniem fabuly,nie ma tak jesli chodzi zadania i zadania poboczne i inne takie ale co do tych glownych misji to tak jest poniewaz w pojedynke nie dasz rady nawet gdybys miał NPC'ów, i wtedy guildwars wyszukuje nastepnych playerow ktorzy chca zrobic ta misje w tym samym czasie i dorzuca ich do ciebie, wszystko jest po to aby nie szukac innych playerow i nie umawiac sie gdzie sie spotkacie bo to zajmie zbyt duzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! San Andreas rządzi! :)

Właśnie skończyłem gierę, od tygodnia nic innego nie robiłem tylko spałem i grałem (no i oczywiście zaglądałem na forum ;) ).

Fabuła świetnie przemyślana od początku do samego końca, postacie ciekawe, muzyka rewelacyjna (dla każdego coś miłego, np. Depeche Mode, Guns`n`Roses, Rage against The Machine, Snoop Dogg, Dr.Dre czy Cypres Hill), scenki między misjami też świetnie zrobione.

Mimo, że w grze chodzi głównie o kradzieże samochodów to twórcy nieźle się postarali, żeby rozgrywka nie była po prostu nudna. Jedzenie, misje taksówek. kierowcy ciężarówek, waleta (dosłowne tłumaczenie bo nie mam pojęcia jak to się po polsku nazywa ;) ) na parkingu, strażaka, wyścigi uliczne, dostarczanie samochodów na zamówienie, zbieranie ukrytych smakołyków itd itd itd.

Trzy potężne miasta (a raczej wyspy) składające się na San Andreas stworzone ciekawie bo w zasadzie nie ma zbytniej regularności w ich ułożeniu.

 

I oczywiście co mnie wbiło w ziemię już kompletnie to SAMUEL L JACKSON i JAMES WOODS jako osoby podkładające głosy. No po prostu rewelacja!

 

Podobnie jak Batou nie bardzo lubię klimaty HH ale w tym przypadku mi to zupełnie nie przeszkadzało (może bardziej klimat RAP`u ale tylko może ;) )

 

Normalnie POLECAM tą gierę yo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z braku urlopu i perspektywy na jakikolwiek rejsik od tygodnia okupuję symulator żeglugi "Virtual Skipper 3". jesli ktoś zna się na żeglowaniu i rozumie pojęcia bajdewindu, zwrotu etc. to polecam zwłaszcza tryb Multiplayer. daje ostro popalić: 3.5 h przy jednym wyścigu, bez przerwy. ja (Polska) kontra 12 innych krajów. na razie jestem drugi. jutro kolejny etap :)

Leru: true man :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz staram sie (bo tak to można nazwać) grać w americas army i narazie jedyne co mi w miare wyszło to przejście treningów :cool: ;)

jak ktoś chce mi przetrzepać skórę to jestem pod chyba wiecie jakim nickiem na którymś z oficjalnych serwerów ;)

 

a w san andreas w misji gdzie było trzeba sie przebrać za pana z "kutafonem" w ręku;) zastrzeliłem tą miłą panią bo komu sie chce w chodzenie bawić ;) zabrałem kartę do drzwi z jej domu i doopa nik do mnie nie zadzwonił :( i niemoge przechodzić misji dalej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na nową cześć mafi

 

bez kitu zaj.......a gierka, klimat miodzio muzyczka rewelka normalnie latka 30 :) do tej pory jak jestem na jakims melanzu i wpada gadka "gry" to na zmelanzowany leb:) nachodzi ta melodia "turututututu tu tu" :) i zwala z ziomami ktorzy w to grali, Te wstawki pomiedzy misjami wrzyciu w zadnej grze nie widzialem takiej rezyserki....... poemat...

 

MAfia RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

tylko ta konwersja na PS2......................tragedia ( dobrze ze gralem w to najpierw na PC)

 

to samo tyczy sie San Andreas na PS2, Rock Star nie postaral sie za bardzo i wyszla niedopracowana lipa a szczegolnie te rozjezdzajace sie tekstury jak ja na to zemscilem ............ a SA wyjelo mi z zycia dobre 2 tygodnie .

mimo tego szczesliwie dotarlem do konca tej za.........j gry

 

Kolejny tytol to DEF JAM FROM NEW YORK wersja na XBOX REWELKA, REWELKA i jeszcze raz REWELKA, ta gre pszeszedlem 8 razy i nigdy nie mialem dosc szczegolnie jak sie gralo na dwa pady.

 

JAK JA ZALUJE ZE SPRZEDALEM XBOXA.............PS2 SIADA...

 

pozdr.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram w Residen Evil Outbrake- na poczatku mi sie nie podobalo, choc kocham serie RE, po paru godzinach zaczelo coraz bardzie wciagac, i musze powiedziec ze jest swietna. Jedyny mankament to dlugie wczytywanie miedzy lokacjami.

 

Najlepszy jest oczywiscie Devil May Cry 3, poprostu swietne, wybieram zawsze tryb gunslinger, grze mozna strzelac z klamek jak to robil Banderas w

DEsperado, poprostu jeden wielki miod. fajny jest motyw podbicia goscia mieczem do gory i poprawienie strzalem z dwururki kling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry kozacka gierka, w trojke nie gralem ale dwojka wypas.

 

Resident Evil najlepsza i zawsze NIESMIERTELNA seria horrorow, szczegolnie czesc pierwsza, trzecia (nemesis) na PS1 i oczywiscie CODE VERONICA na PS2 cos pieknego

 

nigdy nie lubilem Silent Hilla, jakos nie przypadly mi do gustu te dziwnie wygladajace ludziki z nozami z czesci pierwszej i tak mi zostalo, ta gre omijam szerokim lukiem..

 

Outbrake to jak sie nie myle shooter, troszke mi to nie podeszlo zdecydowanie wolalem

AREA51 na automatach

 

i jeszcze jadna gra METAL GEAR SOLID wszystkie trzy czesci szczegolnie 3 na PS2 Konami postawilo sobie wysoko poprzeczke tworzac ta gre (piekielnie trudna) poprostu WYPAS.

 

pozdr...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil najlepsza i zawsze NIESMIERTELNA seria horrorow, szczegolnie czesc pierwsza, trzecia (nemesis) na PS1...

Zgadzam sie :D. Lubie 3-cia czesc :>

i jeszcze jadna gra METAL GEAR SOLID wszystkie trzy czesci...

Najbardziej pamietam czesc pierwsza :]. Najlepsza imo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności